• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    LIONA
    LIONA --- ---
    ROSADKO: jáka by byla ta sleva na obě. Já je chci. Prosím.:c))
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Prodám tyhle dvě úplně nové knihy - ideální pro tvorbu s dětmi :

    1) Obrazy z barevného písku - úplně nová, uvnitř 2 balíčky barevného písku - (původní cena 269 ,-) Více info zde - prodám za 200,-
    2) Malujeme na kameny - původní cena 154,-, prodám za 100,-

    Lokalita Praha, pokud si někdo vezme obě knihy, dám mu slevu !
    DIVA_BARA
    DIVA_BARA --- ---
    chtěla jsem se zeptat, jake mate skušenosti s očkovaním??
    SYNTHIE
    SYNTHIE --- ---
    sem udělala miminu ZOO v koupelně ze slupovacích barev na sklo! Musim se pochvalit :) akorat jsem ho musela nějak zakrejt, aby se naše stránky nestaly terčem podvratnejch živlů :))) http://www.synthie.estranky.cz/fotoalbum/miminko/viki-7_-mesic/723
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    SHEEN: Díky za adress :-)))
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    :-) včera jsem chtěla domalovat barvama na sklo mandalu, kterou mám v pátek předat sokolnici, která odchází v 80 letech do cvičitelského důchodu. KVítek spustil, že bude malovat se mnou... Dalo mi to dost přesvědčování, že ať dnes raději domodeluje modelínu, než se půjdem osprchovat a spát a slíbila jsem, že mu ještě připravím konturou obrázky, které si vymaluje sám a bude moct donést ve čtvrtek do školky na Jarní slavnost :-)
    Ráno byl nadšen vajíčky, zajícem, beránkem... a tak bude dnes asi matlat barvama na sklo.

    PS: KVítek v prosinci oslavil 4.narozeniny. A raději je aktivní na kole či s balónem... co začal chodit do školky, projevuje větší zájem i o malování pastelkama, křídou, modelínu, stříhání. Tak jsem i ráda :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Tak jsme v jiné debatě narazili na moc pěkný link, který mi dala Jamina. http://shop.kreativnisvet.cz/
    SHANA
    SHANA --- ---
    SHEEN: skvělé... :)
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    SHEEN: Simba a ten druhy trotl? Dost dobry!
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SHEEN: No, jo, ale teď teprve koukám, že jsem v tom blázinci nakonec zapomněla na fousky. To jsem teda zblblá už.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    FIFI: On to měl být divočák a lev. :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    SHEEN: jé:-) divočák s opičákem?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Takhle to dopadá, když si člověk splete datum a večer zjistí, že má mít dítě ráno do školky masku. :-)


    INDILL
    INDILL --- ---
    SHANA
    SHANA --- ---
    INDILL: Moc pěkné... Dej se na skřítky! :)
    INDILL
    INDILL --- ---
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    ROSADKO: Ani nevím, prostě to jsou moje praštěný nápady, chtěla jsem děti zabavit, tak jsme jim přinesla lavor a vodu a na to položila plovoucí svíčky. A ten lavor byl takovej smutnej, tak jsem si říkala, že by to třeba vypadalo dobře, kdybychom do té vody dali vodní yvířátka, která děti mají. Jenže ony to vzaly hromadně a poněkud tam utopily i ty nevodní tvory. :-)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Sheen :))

    jak jste se k tomu dostali - že utopíte zoo ? :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Takhle jsme nedávno utopili Zoo a posvítili si na to plovoucími svíčkami.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    PETRA_SLUNICKO: to jsem udělala dneska. Teda včera udělala kontury. Jířa vybarvoval. Katastrofa. (ale je mu 3 roky a 4 měs) - vůbec to nechtěl dotahovat do kraje, doprostřed naplácal černou a zelenou a žlutou, chvíli se v tom ponimral a pak ho to přestalo bavit :D
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    SHEEN: Aha, to je dobry napad! KVitkovi nejprve predpripravit konturkou obrazky a on by pak mohl vybarvovat :-) V patek mu byly 4 roky a s tuzkou a pastelkama se moc nekamaradi... to takhle kridy na chodnik, to jo. Vybarvovani obrazku na sklo by se mu mohlo libit. Dik za tip!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam