• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    DEJAVU
    DEJAVU --- ---
    KAI: mrkni sem nebo sem a na netu najdeš spoustu her dalších. Pokud je bazen vypusteny, da se tam hrat vybijena, pokud je dostatecne velky.
    KAI
    KAI --- ---
    meli byste nekdo nejaky napad co zorganizovat pro deti na oslave narozenin slecny, ktere ted delam aupair?bude jich tak 20, vek kolem sedmi let, v dome s bazenem na terase, da se byt venku i vevnitr... zatim teda nevim jestli o nejakou organizaci vubec budou stat :D ale diky za jakykoli napad, lepe byt pripraven... :)
    MUFKA
    MUFKA --- ---
    tip na materiál s čím si hrát: sbírejte víčka od pet lahví, je hodně možností, jak je využít-stavění věží, bludiště, mozaiky. Využila jsem to i v Tv s děckama-štafetové závody, nosily různé barvy, skládali barevnou škálu, barvy vlajek různých států...no určitě vás napadne kupa dalšlích věcí i doma
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    ROSADKO: Uaaah! Dobře, že jsem sem dnes zabrousila :-) KVítek přešel plynule z burácivého kašle do neštovic... a už se doma s Fr. začíná nudit. Tak to zkusím v knihovně sehnat :-) Díkes!!!
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Jinak teda když jsme u těch knížek, můžu vřele doporuzčit od Nancy Blakeyové : "Kudy z nudy" a knížku "Nápady na doma i ven"...obě skvěle napsané knížky o tom, jak naučit děti trávit smysluplně volný čas - je tam spousta skvělejch receptů, her, pokusů a dalších nápadů pro trávení času s dětmi. Měli by ji mít ještě v Luxoru - ale na internetových stránkách se mi ji nějak nepodařilo najít...
    MAEVE
    MAEVE --- ---
    SHANA: moc dik, to se bude taky hodit :) ale me slo spis o strihy na usiti hadrovy hracky, jestli to vubec nekde existuje.
    SHANA
    SHANA --- ---
    Hm, vypadá to dobře. ;)
    SHANA
    SHANA --- ---
    MAEVE: Vím o knížce, kterou vydalo nakladatelství PORTÁL. Teď si nevzpomenu na název ani autora, zkus se po tom podívat: http://obchod.portal.cz
    MAEVE
    MAEVE --- ---
    nevite, prosim, nekdo o nejakem odkazu na strihy na hracky?
    DEJAVU
    DEJAVU --- ---
    Přejte si něco do 5000 pro své dítě, nejoriginálnějšímu přání se to splní
    http://www.meredit.cz/souteze/prehled-soutezi/maly-snilek-5 .
    LIONA
    LIONA --- ---
    ROSADKO: jáka by byla ta sleva na obě. Já je chci. Prosím.:c))
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Prodám tyhle dvě úplně nové knihy - ideální pro tvorbu s dětmi :

    1) Obrazy z barevného písku - úplně nová, uvnitř 2 balíčky barevného písku - (původní cena 269 ,-) Více info zde - prodám za 200,-
    2) Malujeme na kameny - původní cena 154,-, prodám za 100,-

    Lokalita Praha, pokud si někdo vezme obě knihy, dám mu slevu !
    DIVA_BARA
    DIVA_BARA --- ---
    chtěla jsem se zeptat, jake mate skušenosti s očkovaním??
    SYNTHIE
    SYNTHIE --- ---
    sem udělala miminu ZOO v koupelně ze slupovacích barev na sklo! Musim se pochvalit :) akorat jsem ho musela nějak zakrejt, aby se naše stránky nestaly terčem podvratnejch živlů :))) http://www.synthie.estranky.cz/fotoalbum/miminko/viki-7_-mesic/723
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    SHEEN: Díky za adress :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam