• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    MISCHA
    MISCHA --- ---
    EUCHENIE: jé, kolik ti bylo-když si delala tu krávu z výtvarky?
    no nemůžu se ani smát..když vidím svoje krávy..tak se nedivím,že malá nechápe, co maluju:))
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    teď je kreslím nějak takle.. jen náčrt.)

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    do bříška můžete udělat telátka.)) i motýly a beruška maj nalepený křídla a daj se ohnout do prostoru

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    takle jsem nakreslila ja kravu jako dite teda.) ve vytvarce

    MISCHA
    MISCHA --- ---
    FELIS: wau!super!musim natrénovat;)
    -no malá jezdí k babičce a ty mají za barákem kravín..takže se do nich zamilovala..když je tam je schopná po ránu místo ahoj viset na okne a kontrolovat zda krávy zmenily polohu:)))
    FELIS
    FELIS --- ---
    MISCHA: btw proc zrovna kravy?
    FELIS
    FELIS --- ---
    MISCHA: narychlo...ale slo by to treba takhle?

    MISCHA
    MISCHA --- ---
    rodičové, když už jsme u toho tvoření..dnes jsme narazily na problém..díte chce porád malovat krávy, ale vůbec netuším, jak na to..máte doma nejaký výtvor, dle kterého se můžu inspirovat?ne nejaký umelecký..proste neco detského:)
    jak vypadá taková namalovaná kráva pro díte?
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    ahoj, sorry za spam....ale kdybyste někdo chtěl nějaký hračky pro děti....tak se ozvěte :)

    [ OFFERINGNABÍZÍM: ÚPLNĚ NOVÉ DĚTSKÉ HRAČKY OD PAFAASu / Praha ]

    ještě jednou sorry moc...
    PICHELL
    PICHELL --- ---
    maly spam...

    na serveru http://www.cosdetmi.cz/ naleznete ruzne typy na vylety ci na jine aktivity
    LURA
    LURA --- ---
    Zvu vás do staronového klubu [ Výtvory našich dětí - obrázky, fotky, cokoliv ] (dříve soukromý klub Mateřství)
    TICHO
    TICHO --- ---
    PUNKTURA: krása!!
    TICHO
    TICHO --- ---
    PUNKTURA
    PUNKTURA --- ---
    krásné,plstěné korunky pro malé proncezny a prince...
    http://www.fler.cz/zbozi?uid=34929

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Vánoční kapr - omalovánky, vystřihovánky a pracovní listy | i-creative.cz - výtvarné nápady a omalovánky k vytisknutí
    http://www.i-creative.cz/2009/11/05/vanocni-kapr-omalovanky-vystrihovanky-a-pracovni-listy/
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    kámoška udělala supr čupr věčnej kalendář - [ SEVERINE @ Prodejni klubik vlastních handmade veci ] + [ SEVERINE @ Prodejni klubik vlastních handmade veci ] a kromě toho ještě omalovánkový kalendář

    a vystřihovánky

    .. kdybyste je chtěli vybarvovat se svými ratolestmi
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    LURA: to je fakt neuvěřitelně šikovnej! ani se nedivím, že z něj máš takovou radost!
    LURA
    LURA --- ---
    MARKYTKAK: On takhle tvoří pořád a občas to překvapí i mě. Jako když vyráběli ve školce ptáčky z děrné pásky zavěšené na niti a on si k tomu ještě přidělal navíc i křídla. Já mu to nechtěla věřit, že to vymyslel sám, tak jsem se zeptala paní učitelky a ta mi to potvrdila. Naštěstí máme dobré paní učitelky ve školce, které mu nebrání dělat si věci po svém. Ale když doma něco společně děláme, je to radost s ním něco vytvářet, protože jeho to evidentně baví :-)

    Někde jsem četla, že malé děti (ještě i prvňáčci) mají problém, že když nemají potřebnou barvičku, tak jsou bezradní, že to neumějí nahradit, kdežto větší děti použijí příbuznou barvu a teď u doktora Diviš maloval dopravní značku "dej přednost v jízdě" a nenašel v krabičce červenou, tak povídá, že to namaluje růžovou. Pak chtěl udělat tyč k té značce a zase říká, že bílá na bílým papíře není vidět, tak že použije šedivou.
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    LURA: to je neuveřitelná fantazie! :-)
    LURA
    LURA --- ---
    MISCHA: No jo, k tomu doroste :-)

    Divíšek včera zkroutil kousek toaleťáku a povídá "hele, jakou jsem si postavil hračku" a byla to jako paní v sukni, která tancovala. Pak to otočil a troubil na to, jako že má trubku ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam