• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    RANA
    RANA --- ---
    _AMBRA_: pouzivame akrylove barvy...v kvetnu oslavi tri roky..malovani fakt miluje a peclivy to on proste je alespon co se tvoreni tyce..
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    RANA: čím na ty kameny malujete? akryl.barvama?
    a jak starý je tvůj Picasso, vypadá neuvěřitelně soustředěně, máte doma parádního výtvarníka :)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    TULENI: jeste nam chybi labrador a budem jak z reklamy ;]]]
    TULENI
    TULENI --- ---
    NACITALKA: jojo je, resp. jsou oba :) a ano, je to opicka malicka a vzhledem k tomu ze pasmina uz nestacila tak jsem ji usila meitai a je to o dost lepsi manipulace :)

    hele je to zajimavy, Mira u vas je trosku Miry ale jinak mi prijdou taky oba vic na tebe, asi ty blondaty vlasky, by clovek nerek ze ty blondaty geny budou tak silny :))
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    TULENI: obe jste nesly miminko? :) mirecek nosil, kdyz jsem jeste nosila anicku, medvidka v satku :))
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    TULENI: me dosly taky vsechny baterky :]]] i u auta, do skolky jsem nakonec utikala, puvodne jsem chtela na kavcaky s bobama. ale aspon jsme pokreslili vetvickou cely "na-pul-cesty" park :]
    Eri je tak podobna tatovi!!
    TULENI
    TULENI --- ---
    NACITALKA: my byli dneska taky chvili na hristi, ale nez jsme tam dosli tak mi dosla i baterka v mobilu tak hristatkovy landart musim vyfotit priste :) tak aspon jedna po ceste..
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    ale konecne snih!!! tak zachvilku snad jeste bude na kavcakach...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    RANA: :]] hrala, ze je smutny dedecek a pak se tomu hrozne smala..., ono je zajima jak se clovek vyviji a to stari se jim zda smutny, ze uz je clovek malo pohyblivy atd.
    RANA
    RANA --- ---
    NACITALKA: procpak dedecek smutni?ze by z duvodu, ze vousy nejsou vecne a behem kratke chvile zmizi? :) u nas jsou vousy z peny taky v kurzu... :)
    RANA
    RANA --- ---
    NACITALKA: malovani ho opravdu moc bavi :] asi bude po mamince...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    RANA: jak poctive a peclive to dela! :]
    RANA
    RANA --- ---
    RANA
    RANA --- ---
    RANA
    RANA --- ---
    maly Picasso tentokrate ke svemu dilu pouzil kameny...milujeme kameny :)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NACITALKA: barevny posun achjooo
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    NACITALKA: ještě že existuje kafe!!! :D
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    *maximalne
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    _AMBRA_: to je tim, ze fotka trva setinu vteriny, moje jsou taky neustale v pohybu, tvoreni trva tak pet minut, mozna mazimalne deset, Anicka jeste nevydrzi, jen kdyz to dela se mnou, jakmile odejdu z mistnosti uz dela neco jineho, tzn. ze jsem ty "koralky" lovila vsude mozne, syn uz nastesti vydrzel dodelat aspon tu postavicku nez utek jinam :]]]


    jinak jsou najednou uplne vsude, povidaj jeden pres druheho a vytahnou vsechno co je nedke zandane nebo nepripevnene, a to od probuzeni az do velice pozdniho vecera, a v noci jeste oba vyrazej na vylet za mnou abych je sla tulit, az si rikam, jake to je kdyz jsou deti hyperaktivni, jestli je v tom teda nejaky rozdil :]]

    jeste, ze existuje kafe ;]
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    NACITALKA: dnes syn kutil v dětském centru s "paní učitelkou" makovou vránu
    (záměr byl ten, že popatle s ostatníma dětma obrázek vrány lepidlem, a pak na lepidlo nahňácají mák)

    za hojné účasti maminek se dílo povedlo, ale 2,5 let je málo na kutění, i když je to mnohem lepší než třeba před půl rokem, stále je nonstop v pohybu :))

    čímž jsem chtěla napsat, že závidím klid a soustředěnost, které čiší z tvé fotky, pevně věřím, že k tomu taky to naše šídlo doroste :D

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    jen tak mimo ... musím pochválit oblečení dítek ... pěkné, pěkné ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam