• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    ukradeno:)
    RANA
    RANA --- ---
    sorry :] jsem se preklepla ve vymazu...
    RANA
    RANA --- ---
    NACITALKA: je to tak :] bydlime v typickem anglickem domecku...maly, utulny a hlavne se zahradkou..je to fajn vpustit do domu cerstvy vzduch a k tomu vypustit ven syna... :]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    RANA: tojo, to bych brala hned :]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    RANA: jsem si rikala, ze to vypada typicky jako UK kout u zahradky :]]
    RANA
    RANA --- ---
    NACITALKA: jj..taky si ten kout uzivam...vidime tak primo do minizahradky...v soucasne dobe jsme v uk a domecek mame v pronajmu, ale je utulny...skoda jen, ze clovek nemuze na zed tuknout hrebicek a povesit si skvosty vytvorene synatorem :] galerii si tak vychytavam v nasem prazskem byte.. :]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    RANA: mate krasny kout tam vzadu s tim velkym oknem...
    RANA
    RANA --- ---
    GIO: pekne receno :)
    GIO
    GIO --- ---
    dite si porizujeme predevsim na pohodu, pak je na nas jak se vyrovname s realitou,a doufejme, ze vsichni dobre.)
    RANA
    RANA --- ---
    GIO: to je fakt, ale predstav si to z pozice fitness :) je to pohoda, takove nenucene cviceni... :)

    kazdopadne jsou cinnosti, ktere ti chodici prcek ztizi...ale co..deti si neporizujeme jen na pohodu, ze?? :)
    GIO
    GIO --- ---
    RANA: vid, a pritom pry shnekosh:)) no ja se samozrejme tesim,a le uz nebude tak jednoduchy jet s nim treba do redakce, nebo zatopit v kamnech:)
    RANA
    RANA --- ---
    GIO: nas mladej chodil na jedenacti a musim rict, ze to pro me byla vetsi zabava :) (jsem nevedela, ze shnekosh je tak rychlej??) :)
    GIO
    GIO --- ---
    ZEMINO:ehm deseti.))
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    GIO: kolika?
    GIO
    GIO --- ---
    FILOMENA: joo to je podobny u nas, staci se zaklonit, vidim dost, co bych pokracoval.))


    ZEMINO:
    TULENI:

    me to zas tak moc netrapi, na druhou stranu,a spon nebude chodit v necelych mesicich jak jeho otec:)) doufam:) jeste chvilka relativniho klidu.)
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    KEYA: tak to je jasné,to chápu!Mě to potkávalo zhruba asi rok 1xtýdně,tak mi nevadí a navíc se mi líbi,jak se ty děcka uklání,jak jsou prťata :) nebo aspon ten náš!vypadá hrozně vtipně :)
    KEYA
    KEYA --- ---
    ZEMINO:
    MAKU:
    Vedu cvičení pro rodiče s dětmi u nás v místním "kulturáku" :) a právě tuhle básničku už tak nemám ráda, že jsem si ji zakázala a našla si místo ní jinou (u nás ji totiž používali i u dcery ve školce... atd.)
    Naštěstí v Sokole zůstalo klasické "Nazdar! - Zdar!", což syn úplně miluje :))).

    Taky se docela inspiruju na http://www.predskolaci.cz/

    NACITALKA: Díky za další inspiraci.

    Jinak - moc hezké básničky s pohybem používají ve waldorfských školkách - většinou patří mezi mé nejoblíbenější. U dětí taky vedou.
    Pro inspiraci třeba tady: http://www.setkavani.cz/joomla/
    TULENI
    TULENI --- ---
    GIO: ja si taky myslim ze to neni dulezite a ze i kdyby byli nastejno tak neni kam spechat, na jednu stranu je to fajn ze uz je mobilni na druhou stranu ted se plazi vetsinu casu za mnou za mohutneho stezovani si, takze nic moc jako :) navic on ma jako silnou motivaci asi segru ktera je taky slusny torpedo a byla taky velmi rychla a on uz uz by ji chtel stacit :) dneska pokoril nasi vysokou matraci kterou mame jen na rostu na zemi na spani a mel z toho tak strasnou radost ze tam za ni vylezl :))
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    GIO: náš malý se přetočil prvně až v půl roce přesně,pak zase dlouho nic,ale v roce začal chodit..pořád (2,5)je to spíš povaleč,ale když se mu chce,tak je šikovný až běda :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    GIO: nezoufej, ja fyzioterapeut mam doma tez lenosku s velkym "L" . Stelinka se jeste ani netoci ze zad na bricho, je nar. 25.8. jednou to predvedla, asi pred tremi tydny a od te doby vubec. pani pohodlna, vzdy se otoci na bok, zakoloni hlavu, zkoukne co je kde kolem a opet se otoci na zada. mrska jedna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam