• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKs detmi a pro deti ...tvorba, volny cas, rodicovstvi, cinnosti, vyroba, uceni, vychova
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    holky pomoc, zapatlala jsem sebe a celou kuchyn, jak delate presne tu modelinu?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Vsichni jste srdecne zvany.....pokud byste chtely neco donest na prodej ci pripadnou vymenu, dejte mi vedet do posty. Diky. pri nepriznivem pocasi samozrejme bazarek odlozime....

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    vice zde.)
    malir.rar | Ulož.to
    http://ulozto.cz/xvUnmaP/malir-rar
    MOje prvni kniha malíř nebo tak nějak to je

    P1010352.JPG (6702203 B)
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    NACITALKA: Jsi super mama.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    VERONIKA22: tp je velmi oblibene, potazmo, bude cokoli - i k jidlu plavat ve sklenicce/hrnicku/micce/louzi na podlozce/stole/zemi ;]
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ANNAMARIE: už snad 1,5 měsíce používame jen tu doma vyrobenou a furt je to senzace. to bych snad měla i prodávat. je to senzační hmota :o) a měla by tu ostatní vytlačit z obchodů!!!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NACITALKA: mé dítě dnes zkoušelo jiné fyzikální pokusy a to:
    Bude ta svačina, kterou mě máma krmí plavat v bazénku nebo nebude :oD
    ANNAMARIE
    ANNAMARIE --- ---
    VERONIKA22: vodou - nejlepsi je zalit a pockat az se sama rozpusti (5-30hodin) da se to urychlit rozdrobenim, michanim...
    a priste skladovat dobre zavrene, nebo vyuzit ze to tuhne a vystavit - casto se ale vyrobek rozlame/rozdrobi, je treba s tim pocitat.

    tyhle nemastne modeliny maji obrovskou vyhodu ze se daji odstranit (vydrolit, vyluxovat, vymyt) z uspinene veci... klasicka mastna modelina dela trvale fleky ;)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Krásný den, snad nebudu úplně mimo téma. V našem divadélku Kampa budeme pořádat Příměstský tábor s indiánskou tématikou. Na programu jsme si dali opravdu záležet tak budeme rádi, když se zůčastníte :) Pokud budete mít zájem o konkrétnější informace, obraťte se přímo na mě, nebo mi napište, či zavolejte na jeden z kontaktů :) Děkuji :) [ Příměstský tábor Kampa / ostatni / 20.8.2012 / CR - Praha - Divadlo Kampa ]
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    "pady a odrazy" [2010]

    SANTAL
    SANTAL --- ---
    NACITALKA: JJ, na Trenčianském hradu měli loni taky, i foto za peníze se dalo udělat, jen syn, tehdy 3r, se bál.

    Tenkrát nám řekli zajímavou věc: Ti ptáci tam seděli jak ubožáci, bez pohybu... jenže ne proto, že by jim bylo špatně, ale proto, že dravci takhle prosedí klidně 23 hodin denně - nepromrhají energii, která je pro ně vzácná, a šetří si ji jen na útok... na lov. a takhle by se chovali i v přírodě (sytí)...

    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Na Prazskeam hrade, v zahradach, je vystava velkych ptaku, za 50Kc lze podrzet a pohladit! takovy dvojsmysl ;]]

    ovsem, sova je neuveritelne hebounka, peri ma nadychane, jsem rada, ze jsem si take sahla :]

    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Dnes jsme dělali bitvu s vodníma pistolkama... zatímco jsem sbírala do veder zlaté nugety (padlá jablíčka, enormní množství :-( ) a mladší syn v dětském domečku dělal "policajta", tedy hlídal, občas - starší (4r) - bandita - se plížil zahradou po břiše a přískokama na "dostřel" - pokud mě nemohl trefit (nebo já jeho).
    Jak tady bylo horko, trička ihned usychali...
    Bandita měl výhodu, měl palné zbraně v každé ruce, já (a policajt, bude mít 2r) jen po jedné.
    Pes to radostně schytával od každého :-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    NACITALKA: tak to je slusny :)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Nevim už kde, někde jsem narazila na soupis různých jednoduchých pokusů:

    Pokusy_-_popis.pdf (244685 B)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Skrýš pod stolem na včerejší svatbě ")

    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MEDOULKA: :)))) ale jsem taky prisna a silene chaoticka zaroven ;) musela by ses zeptat mych deti jaky to je mit me za mamu :)
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    NACITALKA: nejvic! uprimne lituju, ze jsem se ti nenarodila!:)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Fler MAG: Vyrobte si s dětmi budku s ptáčky
    http://www.fler.cz/magazin/vyrobte-si-s-detmi-budku-s-ptacky-799
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam