• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNCLEANelectronic music (music for free, experimental, techno)
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    ++release

    [Neubau] 01 | Dj Loopo - Monolith City ep



    straight pumpin minimal stuff from dj loopo.

    NEUBAU_RECORDS

    MONOLITH CITY
    MONSTER FUNK
    VIPER
    BIGPUMP

    MONOLITH CITY - all tracks rar
    NAILER
    NAILER --- ---
    videl jsem v akci v parizi v mains d'ouvres (nebo jak se to pise:), luxusni zalezitost! cedecka zdarma na baru!
    SUBDRUM47
    SUBDRUM47 --- ---
    UNCLEAN: namrd nejvic! subdrum wants more!
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    FROHIKEY: omfg ! :)
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    UNCLEAN: beee to sem zkazil. tak nebud smutnej, te rozveselim. zkus si spocitat kolik mam doma kabliku :) todle sem si dneska nakreslil, uz sem v tom mel nakej bordel...
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: fakt jo, takhle to vypláznout
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    FROHIKEY: a ted uz to nebude prekvapeni :,(((((
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    von ted nema moc cas... bali uncleanovi pod stromecek ten midicontroller. masle, pentle, lakem na nehty kresli srdicka a tak :)
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    WIL_M: to pride...
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: hehe, viděl jsem dva nový příspěvky, čekal jsem, že se ozval Dia a ono ještě nic :))
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    dyt on ted dela dark ambient broken techno MADRFAKR BÍT :)) a myslim ze nektery veci treba IOU nebo asymetric MP3 jsou worth checky....
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    jo, von tomu furt jinak rika, ale furt je to to stejny hehehe
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: hehe, odhad dobrej, ale Dia se dal na electrojazzprogressive, ne? :))
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    to ja sleduju 76 labelu, prave sem si to spocital :) jediny co zatim nedavam sou tipy od dialecta, protoze ocekavam techno hehehe
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: právě já sosám všechno, občas jsem velice mile překvapenej, naposled třeba s Boby Baby.
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    jako samo sosam jen labely co me zajimaj.... hodne veci jako treba (TROPIC, ...) me moc netankujou, ale zas k tomu pristupuju objektivne - je to dobre napsany/blbe.

    mne osobne bavej nejvic: 1BIT WONDER, ARHIVA7, CAMOMILLE, CRAZY LANGUAGE, ELECTROTOXIC, GREEN RAT RECORDS, HOMEWORK, KIKAPU, LEGOEGO, OBSERVATORY, ONE, PLEASE DO SOMETHING, REALAUDIO.CH, RETROPUBLIK, ROBOTOPERA, STADTGRUEN

    tzn. experimentalnejc ladeny veci nebo ambienty...
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    zatim sem narazil na jedinou vec, kde neni o co stat... navic ja sem perfekcionista, nemam rad neporadek ;)
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: brr, za prvý je to fakt velkej balík a mnohdy není hudebně o co stát
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam