• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    DIVA
    DIVA --- ---
    BEATY: no buď mu to otevře tlamu nebo vykloubí čelist, ale asik se pustí;)
    BEATY: nabodnul se na klacek při aportíku šikulín. s ním to je věčně něco:/
    LIBANEC: asi
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    DIVA: furt lepsi nez aby treba prekousl vejpul nejakyho ratlika :-(
    BEATY
    BEATY --- ---
    DIVA: ty ve az tak?
    BEATY
    BEATY --- ---
    BEATY: a proto nevim nevim jestli nake pseudo drivko pomuze :-)
    DIVA
    DIVA --- ---
    LIBANEC: už jsi viděla natrhlý jazyk? krve jak při porážce, dvě noci horeček, týden nejedl a štěkal jak homopes:/ navíc takovou třísku vytahovat s patřičnou psí "spoluprácí" musí být slast..
    BEATY
    BEATY --- ---
    LIBANEC: no to mu ani nikdy nepujde . tedkom nasi fenku kousl pes do krku, dostal krec a nepustil i pres brutalni rany, duseni atd.. proste nepustil, maji to zakodovane..
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Teoreticky by teda mel fungovat jakykoliv kus drivka co bude po ruce ne ? Je fakt ze povel "Pust" Holymu moc nejde :-/
    NOITA
    NOITA --- ---
    BEATY: že prý páka, která má být pevná, ale neměla by poškodit tlamu. Taky jsem to dneska na tom shopu viděla prvně, ale už jsem si jinde přečetla, že prý je to absolutní nutnost, pro všechny majitele pittů :-)) Takže každý povině u pasu dřevěný breakstick jinak žádné procházky! :-)
    DIVA
    DIVA --- ---
    řekla bych že jako páka:) peklo
    BEATY
    BEATY --- ---
    NOITA: a jak takove drivko funguje? :))
    DIVA
    DIVA --- ---
    NOITA: no tak to je vychytávka:)) já mám ověřenou akorát svoji ruku:) když mu dojde že kouše do vlastního na chvilku ho to zmate a pustí..:)
    NOITA
    NOITA --- ---
    DIVA: šikovná věc na rozevírání tlamy, když miláček drží na nepustí...třeba jiného psa
    DIVA
    DIVA --- ---
    eh.. budu trapná a zeptám se .. k čemu to je?
    NOITA
    NOITA --- ---
    hustě! breakstick
    RODWY
    RODWY --- ---
    cuz,kdyby mel nekdo zajem necham zatezovy postroj/mozno pouzit bez zavazi...posta
    http://hofero.cz/postroje/posZ001.htm
    DIVA
    DIVA --- ---
    NOITA: záleží o jaké rady si řekli. pokud chodí na obranu / útok, tak si myslím že nenechat ho osahávaj je celkem k věci.) ale nechcu je obhajovat když je sama neznám!;P

    akorát přiznávám že nerada vidím když mi na psa někdo sahá.. protože pokud jsem při tom je to absolutně bezpečné (jestli mi rozumíš)
    WENIA
    WENIA --- ---
    KOMONO_BURU: oka...to je dobre ze to neni neco jako paradent...:)
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    LIBANEC:
    WENIA:
    Tak v tuto chvíli už víme, co se děje se zoubky. Jelikož má ten předkus, tak se jí akorát uleví, že o tyto zuby přijde, protože jsou prý velmi namáhané a jsou špatné. Ztratí přední spodní zuby, veterinářka říkala, že na její další život to mít vliv nebude, může jíst, hrát si atd. Samozřejmě úprava prý možná je, ale je to strašně drahé. Museli bychom jí nejdříve nechat srovnat celou čelist a potom nové zuby a na to bychom ani neměli :(
    NOITA
    NOITA --- ---
    No teď jsem se od klientky dozvěděla, že se tam například radí, aby si cizí lidi nehladili tvého psa. Další důkaz, že na svinovském cvičáku vězí hluboko v kynologickém středověku. Co se týče úschovny, záleží co člověk očekáva no.
    DIVA
    DIVA --- ---
    NOITA: známí tam dávají psa příležitostně na víkend / dovču a jsou spokojení, cvičák nemůžu říct no.. úschovna a poradna funguje ok:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam