• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Tak dalsi volny bulicek, shodou okolnosti Holyho braska :-/ Chovateli se ozval majitel, ze ma zdravotni problemy a nemuze se o maleho starat - je mu rok a 8 mes. Vychovani bez problemu, zvykly venku i doma, je cistokrevny a da ho zdarma.... Zkuste se pozeptat znamych.... Barva - zihany s bilymi znaky.
    BEATY
    BEATY --- ---
    No fajni jsou ti psici :o)
    BEATY
    BEATY --- ---
    KOMONO_BURU: ¨jj presne :-) a kdyz se "jako" bijeme nebo tak ze srandy, tak to vubec nechape, zacne po nas skakat a tez se chce prat :-)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Presne tak to mame taky, kdyz se objimame, Holy skace kolem a chce taky, samozrejme kdyz je potreba tak zaleze na misto a lezi. No a kdyz se hadame, je mi ho lito, zaleze pod stul a ceka az to prejde, nebo se odplizi jinam....
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    No tak to nas byvaly pes sa diskretne obratil kedykolvek sme sa s manzelom zacali kockovat a ze obcas panecek aj zaknucal :-) Ale mlada ta ked sa objomame pride k nam a chce sa nechat obimat tiez. Este ze ma vecsinu baraku zakazanu :-)
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    myslím, že naši psi by nás taky moc neochránili... kdykoliv blbneme a volám o pomoc, přiběhnou a strašně mne olížou
    DIVA
    DIVA --- ---
    u nás pes celkem zasahuje: vždy ve prospěch hlasitějšího, bez ohledu na to zda nadává nebo volá o pomoc..:)
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    BEATY: tak me ten nas jednou stipnul do zad ..to sem byla takova naka divoka a desne sem se pred mamcou rozmachovala a smala se nahlas a mela sem v ruce koste a on si to ohodnotil jakoze sem na mamcu zla a kdyz sem ji jeste navic poplacala v ramci bujareho smichu po zadech tak na me skocil a stip me do zad....nic mi neudelal ..a ja to taky beru... nak mi musi rict, ze na mamcu zla bejt nesmim (ale ja fakt zla nebyla ) :))))))))

    rozhodne se pred nim nehadame..nema to vubec rad... a pokud by pred nim doslo k nakymu fuzickymu nasili tak jsem si jista, ze by to tomu dotycnemu rychle vysvetlil
    BEATY
    BEATY --- ---
    FATBEAR: hmmm tak to cumim, nase fena kdyz se hadame si jde sednout ke dverim a sere na nas . .
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    POZOR ! Znamy meho chovatele daruje fenku angl. bulteriera - 8 let, vychovana, hodna, zadne problemy nejsou znamy. Je zvykla venku-pan ji daruje i s boudou. Musel vzit praci v zahranici a nemuze se o ni starat. Barva - trikolora. Kdyztak posta.
    ZRK
    ZRK --- ---
    zkusím to hodit i sem-v Rusku jsou to taky bojová plemena...
    [ ZRK @ Sophia a její kamarádi ->> nabidka opustenych ctvernozcu vseho druhu ]
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    to by ji bezesporu udelalo vetsi radost ;)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    KARLOS: burta :-)
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    LIBANEC: Co? Dala bys ji korunu bo co? :)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ZEROMICKEY: krasa krasa !!! Vic takovych krasavcu, a co nejaky info ?Vek, povaha, rodokmen ?

    KARLOS: ty oci :-)
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    ZEROMICKEY: no tak to sou opravdu moc povedeny fotky...je to fesak
    ZEROMICKEY
    ZEROMICKEY --- ---
    Fotky našeho zabijáka.




    Ještě máme druhýho, fotku taky uploadnu :)
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    RAVNOS: My jsme z Chrudimi, takže ne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam