• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LIBANEC: a hlevne je to neboli, ze ;) ale jde o to ze si to uvedomi ze to neni dobre :)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    DRUMID23: to se ani nedivim me stejne prijde ze kdybych Holystra zmlatila tak je mu to jedno. Nejsou to blbci.
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    RAVNOS: no neco na tom bude... popremyslim o tom ;) jako nedela mi radost kdyz ji musim zbit ... :(
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    NOITA: kliknuti - to je ten "klipper" ?
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    NOITA: tak jasne ze neuprednostnuji nasili, pokud to jde tak se snazim to udelat mozkem ale kdyz neni zbiti?!
    ono co se tice pamlsku na to mam taky svuj nazor pac kdyz si zvykne ze za urcite veci neco dostane a pak zase nic tak priste uz to neudela ze .... ale jak rikam muj nazor...
    NOITA
    NOITA --- ---
    DRUMID23: ne, mám ho na výchovu a poradím si s ním i bez násilí, škubání a ukazování kdo je šéf. Třeba u té myčky stačilo dvakrát se nadechnout, použít mozek a systematicky psa odměňovat za to, že si vedle ní sedl a koukal na mě, jak ji plním. Sem tam dostal kliknutí a dobrotku a do myčky neleze. Já sázím na pozitivní motivaci a sebekontrolu.
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LIBANEC: tak ja ti schovam trochu do sacku a dam ti privonet jo??? :DDDD
    pak mozna pochopis....
    nicmene si to spatne pochopila prave ze si z toho delam srandu..
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    DRUMID23: boze, jsi nejaka citlivka ne...
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LIBANEC: tak to ji zavidim jeji sny ... ma je dase rici ze pokazde kdyz usne....nejhorsi je jak spi pod stolem a ja sedim u PC a sem tam si prdne uff to je na zabiti :D
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    DRUMID23: normalne se mu neco zda....
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    stava se vam nekdy ze pesecek spi a zniceho nic zacne postekavat? nebo jako by knucet? muj to dela snad pokazde.... ale nenavidim jak prdi :D boze! to je smradek :DDDD
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LIBANEC: tak toho ja se nebojim, pac ona vi, ze kdyz se neco stane, treba ze by me mela kousnout nebo tak neco, tak by dostala sadu! ma ze me respekt... treba pritelkyni posloucha jaks taks jeji mamcu ma uplne na haku ale zase ji ma nejradsi, pac ji cpe porad nejake dobjutky :) nicmene kdyz neco reknu ja, tak poslechne me!
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    DRUMID23: no ono je to osemetny, ja "nasili" nepouzivam, max vyskubam na obojku, mela bych strach aby se v nem nehromadil vylozene strach.
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    LIBANEC: jak jinak ji chces dokazat dominanci kdyz si dela co chce?! no ja myslim ze se mi to uz vymstit nemuze "doufam" neco udela a ja jenom zarvu tak uz pelesi pokorene do klicky :D proste pochcopila kdo je panem.
    veci se maji tak ze jsem ji nemel od malicka ale od6 mesicu tak ze nic jineho mi taky nezbyvalo, ze ;)mela me uplne na haku a nemohl jsem dopustit aby me pak sezrala nebo neco takoveho
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    DRUMID23: jen aby se ti to jednou s tim nasilim nevymstilo....
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    NOITA: mash ho jen na vychovu nebo na porad.... pac v tehle pripadech musis nejspis pouzit nasili... aspon u me to jinac neslo ;)
    NOITA
    NOITA --- ---
    HULENKA: Trochu OT, ale mám teď doma na výchovu parson russell teriéra a musím ti dát za pravdu. Když už jsem ho po 16té vytahovala z myčky na nádobí, pomalu mi tekly nervy:-)) Neskutečně vytrvalé zvíře s krátkou zápalnou šňůrou. Takového malého vzteklouna jsem ještě neviděla. Když jsem mu nastavila nohu, aby mi neproběhl dveřma, zakousl se mi do tenisky a držel se dost usilovně :-)) hajzlík.
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    HULENKA: presne tak takovy lide to maji jen jako kulisu a ne nic jineho....taky me to sere pac to vdycky odnesou neme tvare :(
    AIKKA
    AIKKA --- ---
    HULENKA: jj naprosto souhlasim s tim ze terieri potrebuji extra trpelivost a duslednost:))
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    BEATY: no..nejenom cas..ale hlavne silu predevsim psychickou;)...tihle tvrdohlavci, jsou uzasni bobanci,ale potrebujou duslednou vychovu... a to podle me plati obecne o vsech terierech ... uplne s tebou souhlasim ... podle toho clanky nevybirala psa ale modni doplnek a za to bych ji vrazila facku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam