• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    SARRI
    SARRI --- ---
    LIBANEC: kazdopadne mi to prijde skoda... je to furt videt...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    SARRI: no, mozna dovezenej odjinud ?
    SARRI
    SARRI --- ---
    LIBANEC: taky me to prekvapilo..dycky jsem se setkala s kerkou jen ve slabinach...
    ROFULUS
    ROFULUS --- ---
    VELKEJ: nee berušce jsou už skoro čtyři... mám jí z roudnice nad labem od místní veterinářky chovná stanice suscanis... ale je to poděs udělal sem si z ní postelovýho mazla ...
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    BONGO007: nj tak to mash pravdu ... ona je jak on 5 :D
    BONGO007
    BONGO007 --- ---
    DRUMID23: nerikam ze se to treba nemuze stat,ale myslim ze kdyz si bude chtit dokazat,kdo je panem a vystekne po pudlikovi ze veme prcek do zajeci a lara se bude citit jako vitezka a nebude mit duvod mu ublizit..
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    BONGO007: jiste ze ale taky se muzes stat ze se nepohodnou a lare rubne v bedne a mini pudlika ma jak zakusecek ze... by ho prekousla vejpul jak nic
    BONGO007
    BONGO007 --- ---
    DRUMID23: oboum je 14mesicu... Ale fenka se psem se vzdy snese lip nez dva psy..
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    BONGO007: a jak je mate stare? ja mam fenu a te je rok a 2 mesice a da se rici ze zijem u pritelkyne a maji doma 11leteho pudla ale toho malickeho ten jako vyskakuje porad je to nekdy az na facana ale larka se jen postavi a onji kouse do pusy a mne to pripada ze si snim i tak hraje :D ona ho ma rada jednou po tom pudlikovi vyjel pes tak lara se ho drsne zastala jsem cumel tak snad larinka dokazovat nic nebude pac ten pudlik by byl akorat na jeji klabonosskou tlamu ...
    ILLICIT
    ILLICIT --- ---
    Pocitame se rvackou,ale zatim to jeste neprislo,tak vsechno oukej :)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    VELKEJ: :-D supr takhle po ranu jeden klabonosak ;-)
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---
    Bojove plemeno v akci...
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---
    RODWY
    RODWY --- ---
    RB007: slusna smecka.)
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---
    ROFULUS: Ty jo, ten (ta) vypada uplne stejne jako nas Ruficek. Ale fakt uplne. Kdyz jsme ho pred rokem a pul kupovali, tak majitele meli dva uplne stejny kluky. Neni to nahodou ten druhej? :)
    RB007
    RB007 --- ---
    zdravím, to jsou naši miláčci, už se neperou, ale dalo to fušku a trochu zašívání
    http://acidzofka.rajce.idnes.cz/milankove/#P1130555.JPG venčí někdo v Ov - Porubě ?
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    BONGO007: Taky jsme doufali, že budou nejlepší kámoši navždycky :))
    BONGO007
    BONGO007 --- ---
    LESBIANVOGUE: Taky pocitame s tim ze se nam jednou asi servou... ... ... ... .Ale furt doufame ,ze ne :o))
    BEATY
    BEATY --- ---
    ROFULUS: krasny / krasna az na tu "keeru" teda :)
    LESBIANVOGUE
    LESBIANVOGUE --- ---
    BONGO007: Mě takhle vyrůstali dva spolu a bylo to bez problému tak do dvou let téměř.. Pak si začli dokazovat, kdo je doma pánem a šlo to do prčic.. Nejhorší bitky.. Už spolu nežijou..
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ROFULUS: tyjo vidim prvne to tetovani na uchu - odkud je ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam