• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    REPA: pani doktorka Pacltova. TETA_JELENA ti poda info.
    REPA
    REPA --- ---
    chci se zeptat zda nekdo nevi o nejake chovne stanici minibulliku?nejlepe na severni morave.a jake jsou asi ceny za stene?kamaradka by si rada koupila.diky za odpovedi
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    A já to doplním. Máš závaznou objednávku se zálohou? V opačném případě - máš v záloze plán, jak budeš řešit fakt, že máš najednou 7 štěňat a nevíš kam s nimi?
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    WERUMI: kdyz se nezeptam ja tak to stejne udela nekdo jinej....Zajemce o stenatka takovych krizencu mas ?
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    fesak
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    POZOR POZOR...tata dneska nasel v Zabehlicich bilou bullterierku s hnedym flickem pres oko. bez obojku, cipu i tetovani. Vypada mlade. Pokud nekdo postrada bude v utulku v Troji....
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    FLORA: svalovec !
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    WILDDUCK: :D hezky....
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    pejsek myho bratrance, medialni hvezda:) lol

    http://r1vridlo.cz/archiv/20081029E.wmv
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    To jsem z toho blazen....
    NOITA
    NOITA --- ---
    RAVNOS: Uf to ti teda nezávidím. Hlavně, že to dobře dopadlo.
    GIO
    GIO --- ---
    a s cim chces poradit? zastres kotec..pokutu bych zaplatila,omluvila se a udfelala vse proto, aby se to uz nestalo..
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    NOITA: jj nam Holy jednu uzral aby mohl prelezt, ale ted uz ho to "snad" preslo, takze nova zatim zustava cela a jedine co sem tam prostrci je hlava ( aby olizal usi miminu v autosedacce ;-))
    NOITA
    NOITA --- ---
    REVOLT: aha tož to ja. Prostě má hafík rád luxus:-) Na Baronu mají i ty sítě, no. Mám ale zkušenost, že psi fakt přelezou, případně sežerou.
    REVOLT
    REVOLT --- ---
    2NOITA:no ja ho tam nekdy potrebuju nechat dyl,takze nejde jenom o prepravu.proto chci aby mel celej zadek auta volnej ale nelez mi dopredu.jinak diky za radu
    NOITA
    NOITA --- ---
    REVOLT: Počkej, to už je docela slušné vozítko. Tam můžeš dát přepravku, což je nejbezpečnější varianta. Síť bych nedávala, bezpečnost mizerná a navíc ti pes stejně přeleze, když bude chtít. Pokud trváš na psovi na zadních sedačkách, pak rozhodně pásy. Pokud může být v kufru, pak pevnou mříž. Přepravka může být na sedadlech i v kufru a je to spolehlivé a bezpečné řešení.
    přepážky
    přepravky
    pásy
    REVOLT
    REVOLT --- ---
    zdravim vsechny,
    mohl by me nekdo poradit kde koupit nakou dobrou sit do auta nebo tak neco,aby me nelez muj Bulik na predni sedacky?ty jeho chlupy vubec nejdou dolu a ja nechci mit porad zadek jak kure:-)mam VW Caravelle,takze trochu vetsi nez osobak.
    diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam