• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    HULENKA: jakou knizku?
    NOITA
    NOITA --- ---
    RAVNOS: 2-3 měsíce opravdu nenapáchají škody. Sáhla bych po českém krmivu. Zrovna Brit si lidi docela pochvalujou, Fitmin taky není špatný. Nebo přejdi taky na syrové. Maso můžeš vzít z Vetamixu a těstoviny nebo vločky jsou za pár kaček. Navíc psům to chutná a prospívá. Moji psi jsou momentálně skoro freegani. Kamarádka dělal čistku v mrazáku a dostali jsme skoro 40 Kg masa zadarminko. Třeba se ti taky něco takového poštěstí. S granulemi bych se navíc zkusila obrátit na někoho, kdo bere z velkoobchodu, taky to dost pomůže.
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    ORIKA: tu ma pry u sebe... holt ji mela driv nez Arcinu, takze pokud jeden pes musel stranou, mela asi jasnou volbu...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    RAVNOS: navrhuji Fitmin !
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    RAVNOS: hele pokud je to jen nadva měsíce .... tak vnich míň kvalitní žrádlo nezanechá trvalé následky ...... skus něco od brit - je to cz a stojí 800 15kg
    jinak vařit kolínka sou skor free, stejně jako kosti z jatek a vnitřnosti (vše nevařené) jakmile kost uvaříš je "nestravitelná"

    já sem musel kůli omezení pohybu taky snížit kvalitu žrádla a niki to ani nějak nezaznamenala...........

    bohužel sem taky asi před rokem neměl prachy a tři týdny sem jí krmil nějakou sračkou za 180,- 10kg a kupodivu to přežila ....dva dny měla měkčí shity ale pak vpoho - dotý doby dostávala jen RC

    myslim si že dva měsíce není zas tak dlouhá doba nato aby to mělo nějakej vliv......
    nikdy sem nejedl ani z pěti procent tak zdravě jako můj pes ani když dostávala ty nej sračky :D

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MARTIN_531: netreba dekovat, hlavni bude, kdyz to Archiemu pomuze, bude mu to chutnat (o coz strach teda nemam) a spravi se na tom:)
    HULENKA
    HULENKA --- ---
    RAVNOS: pokud reaguji dobre na varenou stravu, vubec bych se nebala jim varit... vysekove maso a vnitrnosti a kosti od reznika.. krmne vlocky nebo testoviny, trosku mrkve, cibulky cesneku .. obcasrybicky v oleji nebo rybi olej (esencialni mastne kyseliny), nejake vejce... urcite jim to neuskodi
    HULENKA
    HULENKA --- ---

    MARTIN_531: ted prave ctu knizku od homeopatky, ktera primo chova bulteriery a ta prave rika, ze na BARF stravu reaguji bulterieri moc dobre...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    LIBANEC: příštím týdnen asi přejdeme na výživu dle BARF, zatím to jen studuju ale moc se mi to líbí, hodně mě baví vařit a tak sem chtěl vařit i jemu, ale jak tak čtu ty články je to zbytečný. Včera sem to celej večír konzultoval s Matheou a tímto jí děkuju za rozšíření obzorů

    MALLORYNOX: tohle mi jeste neudelal .)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MALLORYNOX: to jsem pochopila, že sedrinka se má fajn, já myslela fenečku té holky co odložila archieho, viz -) MALLORYNOX
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    ORIKA: sedrina nema s touhle holkou nic spolecnyho, ma se fajn, je u sebe doma s kockou minou:) jednoduchy - sedrinka mela stenatko - to jsme na kupni smlouvu prodali - stenatko (archie) nahle odlozen majitelkou do utulku, majitelka zavolala odchyt a rekla ze ho nasla (je proste fakt asi uplne blba), nemame ted papiry o puvodu (ale ja myslim ze to z ni nakonec dostanu) ale hlavne ze ma Arcina kde bydlet;)
    MARTIN_531: ja posledni co si pamatuju, je ze jsem se pravidelne probouzela s jeho zadkem na svoji hlave...
    VELKEJ
    VELKEJ --- ---
    My spime na patre, takze Ruficek ma smulu a kontakt me jedine tak s gaucem, ale kdyz nekdy spime jinde nez doma ve velky posteli "ve trojce", tak je v sedmym nebi...
    Ze zacatku se mi ale jednou stalo, ze mi lezel u nohou, neco se mu asi zdalo a kdyz jsem se pohnul, tak mi vyjel po nohach a malem mi je amputoval
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MARTIN_531: paani, Holy ma 32 kg :-) tak mate co dohanet :-)
    MARTIN_531: Takhle je to presne u nas, kdyz mi lezi na hlave tak ho odstrcim a slysim jen:"chjo, tak se nezblazni, tak aspon nadzvedni tu perinu, .... ja cekaaaaam! :-)"
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MARTIN_531: to znám, nás je v posteli 5 a z toho 3 pesy...a jednoznačně nejvíc hřeje pitbula :)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    ORIKA: co myslis kde spinka ted ? .) uz sem si zvyknul ze bulik je prez celou postel, soupnu ho jen kdyz uz me studi zed, on jen neco zamruci ze spanku a zase se prituli, vubec nechce spat bez kontaktu
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MALLORYNOX: a co se stalo s tou fenečkou? tu ta pipina taky odložila?
    MARTIN_531: on je fakt nádhernej, by se mi nakýbloval do postele a já bych neměla to srdce ho vyhodit :)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    REDITEL: mediální hvězda :o))
    REDITEL
    REDITEL --- ---
    MALLORYNOX: lo, mazel:)
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    GIO: myslim, ze mu sedrincina panicka v pripade potreby rada doda kozi mleko;))) mimochodem, mozna s tim muze mit neco spolecnyho to, ze ta holka co ho mela, mela i jinyho pejska, takovyho malyho kniracovito-oharovityho (fenku teda), tak jestli nenastal nejaky zkrat v mnozstvi jidla nebo neco... hadam:)

    btw. nemuzu si pomoct, on je sladkej od mala;) jediny sedrincino stenatko...

    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    GIO: 18kg, coz je vaha co odpovida rocnimu steneti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam