• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    GIO
    GIO --- ---
    ono na superpremiovku prave ty granule musi splnovat enjake slozkove parametry.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZWL23: takovych psu jsem uz videla vic:(
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    BRUKEV: presne.) kdyz si ctes slozeni tak je u vsech skoro stejny a tyyy chvaly!.)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    GIO: Bento maj kousek od nás ve velkoskladu. Cena dobrá, známí krmí taky a nestezují si.
    Ad lepší než RC. Dneska když se mrknu na net, tak je každý druhý krmivo prémiovka a každý třetí superpremiovka. Kdo se v tom má vyznat... Zlatý časy, kdy byla jen Eucanuba a RC, to byly modly. Ted je superpremia plno.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    RAVNOS: v us bych udělal kolektivní vyhlazení :D rozhodně by to bylo míň nákladný než každýho blbečka učit co je ekologie a respekt k ostatním živím tvorům :))) nemyslim to zas tak vážně pochopitelně ))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    GIO: neboj :)) já sem v klidu ..... ten pes je stoprocentně překrmenej ať je to cochce i pes válcovitý :D ..... sem z vydlákova a prostě mě to sere skor každej tam má přežranýho psa a mě říkaj že nikitu týrám hlady že není tak voteklá jak ten jejich azor a že pes nemá mít propadlí břicho atd ....... sere mě to už jen kuli tomu že nedostává zrovna levný jídlo a ktomu jí dávám skor opolovinu víc než by měla ... jo a pamatuješ si jak myslim že loni jedný paní vzali psa kůli nadváze a ještě platila pokutu za týrání? takle by to mělo bejt sevšema buřtíkama :))
    GIO
    GIO --- ---
    ZWL23: hele klid, znas ionternety, to muze byt tay cely vymysleny, nerikam, ze lidi neprecpavaj svy psy, ale ze by tahle fotka, kde blbe urci plemeno a pes jeste navic lezi, neco dokazovala, no eivm, jsem v soudech opatrnejsi
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    GIO: nevim jemi jedno co ale je to živej tvor a jeho majitel by měl dostat přinejmenším tak tučnou pokutu jako je jeho pes .... tam píšou že je to nějakej flekobíg
    GIO
    GIO --- ---
    ZWL23: to je tak max krizenec ale beagle to urcite neni.
    GIO
    GIO --- ---
    ja royalem krmila, nestezuju si na nej, ale prisel i nehorazne drahej a pro dogu jsou i maxi granule od RC strasne mrbnavy, ona je dost nedojedena furt a nekousala je, ale vysavala. tyhle mi kouse krasne
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    tak tohle už je promě týrání ......... fakt bych dal kopačku dodržky každýmu kdo má přežranýho psa - ale tohle je ještě víc :(((

    http://www.novinky.cz/clanek/159072-bigl-vazi-neuveritelnych-28-kilogramu-nohy-uz-ho-neunesou.html

    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    GIO: hej cože tak tosou zuppa ceny :)) hlavně jestli je to stejný bo lepší než RC
    GIO
    GIO --- ---
    on prave jako prcek mel taky jehneci proplan za tuhle cenu, strasny.
    tohle stoji 1250(ten mega regular teda 1060, to hypoalergenni je lehce drazsi)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    GIO: jj ale stěma kožníma problémama pomůže jakékoliv jehněčí i syrové de spíš ocenu když byla niki malá tak sme dávali 1900 za 15 proplanu :((
    GIO
    GIO --- ---
    porpavde ty ceny jsou na tom asi zajimaci nejvic.)
    navic za kazdy paty pytel dostavame v rudny darecek pytel slach.)
    GIO
    GIO --- ---
    PAVLINKA: u nas po mesici uzivani docela vysledek, pes se drbal nehorazne, ted se drbe fakt minimalne a rany se mu hoji.. ale lecim ho i jinak smaozrejme
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    hypoalergenni model zajimaci!.)
    GIO
    GIO --- ---
    citron nemuze ublizit, protoze vitamin c se v tele nija neuklada, prebytek co telo nespotrebuje normalne vycuras, ty i pejsek.))

    my krmime bento kronen mega regular, kupuju to v rudny u dodavatele. mam s tim supr zkusenosti, ted jsem druhymu psovi poridila hypoalergenni jehneci model protoze ma exem a prestal se mi drbat konecne...
    http://www.hpf.cz/

    nikomu to nenutim, ale ja s tim mam fakt super zkusenosti, za ty prachy...
    a navic jako jedini na trhu maji opravdu grnuale pro mega plemena, tedy i rozmerove to nejsou zadne kulicky, ale kostky 4 na 4 cm a psi musi kousat.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZWL23: v tom pripade potrebuju dalsi 2.))
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    PAVLINKA: naco děcko když máš hafana :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam