• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    LOULOU: jj dělá to vždycky, když je veselej, skáče jako koník .)

    LIBANEC: no dyk řikam, že nekecam .)) čim je větší, tak rostě i kačenka, je to srandovní, musim ho zase vyfotit, až budeme někde vejletovat, abys viděla i větší kačku .)
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    LIBANEC: :)) jo jsou skvělý-at chtěj nebo nechtěj, vždycky z toho vyjdou jako komedianti...taky mám doma jednu mladou komediantku, kolikrát se stačí jen tak dívat:)
    http://img2.rajce.idnes.cz/d5/1/1706/1706367_6539b2d4e72a86301e0b39fbb78f4c09/images/Majaiii_014.jpg
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MALLOREIGH: A to je bulik? Uzasny takhle cerno-bily! Mas jeste dalsi fotky?
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MALLOREIGH: Nevim, jestli vsichni bulici. Videla jsem to pouze u dvou psu, jeden, od ktereho to Bina okoukala a Bina, a nebyl to bul. :-) A to jsem si rikala, ze je asi nemocny (nejaka porucha) nebo ze je to cirkusak (taky homeless, takze jsme neznali puvod), protoze to delal bezpodminecne, jen tak se vencil a z niceho nic se zacal tocit.:-D
    Kazdopadne si myslim, ze se tim Bina predvadi a projevuje radost, protoze to dela pred pejskama (ne feny), ktery se ji libi.
    Homie to treba nedela vubec, ten ma v oblibe to litani po byte, zahrade... jako raketa. To uz je pro buliky klasictejsi uchylka... LOL
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MALLOREIGH: fakt kacenka :-)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---

    tak jsem vyštráchla jen jednu miminkovskou, ale kačenka tam je .)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    FILOMENA13: jo, doslova, ted jsme dali doma nove zavesy do drevenych futer, jenze ty futra jsou trosku vystoupla dovnitr dverniho prostoru a jak je tam ten zaves tak Holly nevidi kudy jde a jde vzdycky pokraji - takze se ozyvaji porad rany jak prochazi zavesem a za zavesem narazi do futra .-)
    GIO
    GIO --- ---
    myslim, ze takhle sedi spousta psu, mam dva, a oba sedi na zadku s nohama na stranu a nas retrievrice v redakci tez seda takhle rozvalena.) je to proste pohodlny.)
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    LIBANEC: to je bourák:))
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Mimochodem takhle sedel na chate hodinu kdyz odjeli moji rodice a cekal jestli se nevrati :-)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    LOULOU: oni maji nejak zkracene kolenni vazy ( jsem nekde vycetla ) proto sedi bud ve vzduchu, nebo na prdelce :-)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    LIBANEC: Sranda jak sedi na zadku, ne jako kazdy jiny psik na nohach, ale fakt na zadku:-). Doma rikame, ze sedi jako oslik.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    LIBANEC: jůů hehe stejně je to supr, jak jsou ty žíhaňáci hustě zbarvení .))
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MALLOREIGH: my mame na zadech rybicku :-)
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    u bulikov sa mi stejne najviac pacia tie ich usmevy, to som u inych psov nevidela :o)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    ten tanec moc dobře znám .) je to takovej jejich jak řikam kozí tanec .)) každej bulík umí .)) je to supr, ten můj má na zádíčkách kačenku, koukam, že máte taky znáček .)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    Taky me bavi, kdyz litaji jak mydlena mys po mistnosti. Bina se dokonce toci kolem dokola - rikam, ze tancuje. Nekdy nahraju a poslu, fakt sranda.
    A tady je Homie, kdyz se vzdalim ze zidle a on za me uraduje...

    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MALLOREIGH: Taky bych nemenila plemeno. Jsem s nimi velice spokojena. Neposlouchaji absolutne, ale poslouchaji. Jsou vdecni za lasku, hru. Patri mezi obr mazly. Necekala jsem, ze Homer bude mazel, ale je nakonec vetsi nez Bina. Da se rict, ze jsou to klinaci (lezou furt na klin) a vyzaduji lidsky dotek. Jejich oddanost je velika a libi se mi, ze neposlouchaji cizi lidi, jen ty, ktere uznavaji.
    Uvidis, ze se i vas vztah bude vyvijet a bude to cim dal lepsi. Co se jako stene nauci, tak pak praktikuji furt. A Bina (4) je furt jako stene.
    Nejvic me bavi to jejich lezeni na brisku jako zaba neco jako viz

    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    LOULOU: oni docela všichni tahaj .) ale moc dobře věděj, to máš pravdu .)) ale jsou to největší mazlíci mazlíkovatí a prostě jinýho psa bych nikdy nechtěla, jsou lidští, přátelští a ochranáři.. jen je mi líto, že s z tý malý bublinky, která se vždycky napapkala a udělala loužičku stal najednou pubertální cvok, kterej je ale stejně supr, i když to s nim tříská o sto šešt, ví kdy je konec hry a poslechne .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam