• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Jj, je hnědý jak kaštan.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Prej jo, mě ale sere, že nečističi maj bílý zoubky a my co občas čistíme, tak žloutnem:)

    Dotaz na problém. Pesan nám začal kŇourat. Slečna je 3 měsíce na nemocenské, takže už tak přítulný Donkey je zvyklý na mazlení a pozornost po celý den. a poslední dobou chodíme ven víc bez něho a on často kňourá. Venku je v poho, baští v klidu, ale když si ho nevšímáme (někdy po hodině, někdy po 5 minutách), začne kňourat. Myslíte, že je to tím, že chce prostě tu pozornost, na kterou si už navykl?
    Druhá věc je ta, že se občas třepe. Je to tak týden, třepal se tak 3krát (jednou jsme šli ven bez něj, jednou nevím a naposledy dnes - jsme ráno spali všichni na hromadě, já vstal a šel na wc, Donkey zalezl mně pod pěřinu a začal třesavku). Jsem k němu lehl, on si vylezl, lehl mi na krk a zase zařezával. Tak nevim.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Ono hodně dělá zbarvení psa, u tmavýho psa nejsou ztmavlý zuby tolik vidět jako u světllýho.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    BRUKEV: to Holymu taky ale myslim ze je to normalni ne?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Jj, my teda čistíme nepravidelně, tak 2krát/14dní, ale taky mě ty zubiska serou. Rodina má pesana, vůbec nečistí a má je bílé. Náš Donkey je má místy žlutošedé. Kámen to není, povlak taky ne, prostě ale u kořenů (dásní) tmavnou.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    LOULOU: zuby cistime :-)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    LIBANEC: Krasny bily zuby. My mame celkem problem se zubnim kamenem. :-(
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    ZRK: To je broucek. Oni snad vsichni ulitavaj na zrani klacku. :-)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MALLOREIGH: Je to s nima sranda, jak spinkaj jako lidi. Nektery momentky si clovek nevymysli.
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    FILOMENA13: Takovychle momentku si Bina jako stene taky uzila. Ted uz neni z kocoura nijak vzrusena. Za to Homie jo, bala jsem se, ze ho bude chtit zabit, ale chce jen lizat zadek :-), coz zas koucour ne!
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    Boooze ci to je pes ? `-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    JOUSEPHINA: Mno asi jo, ale doufám, že v rámci přijatelných mezí:)
    JOUSEPHINA
    JOUSEPHINA --- ---
    ZRK: Správňáckej..bude to asi pěknej rošťák co?:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tady jeden muj děsně bojovej - právě bojující s, jak jinak, pořádnou kládou!!!:D

    http://lh6.ggpht.com/_RARCqnuxD-Y/Sb1BdjSmxtI/AAAAAAAAHPk/WmjsEfmF1rg/s512/IMG_9539.JPG
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    FILOMENA13: hlavně byl hrozně hodnej, nejlepší bobek..
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    MALLOREIGH: slaďouš!.)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    a miloval chrnět pod dekou s krtečkem :)
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    LOULOU: Binuska je nááádherná!!!
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---


    tyhle dva krasavce mám už v buličim nebíčku .(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam