• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    ZRK: to je dobry zpracovani lososa :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    FATBEAR: Já dávám kůži z lososa, když odkosťuju. Kůži psovi kosti se zbytky masa potkankám a všichni, včetně nás, jsou spokojeni:)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    co ryby davat nekdy ?
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    třebas natohle sem já hodně přísnej nikita nesmí žádný lidský jídlo až na ovoce a zeleninu .... 1 dostává dost kvalitní žrádlo tak proč jí kazit, 2neloudí pže ví že to stejně nedostane a 3 nemusim se bát že někde v parku sežere jed nakrysy bo cokoliv jinýho :))
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    nezapominejme ze se pomalu a jiste otravujem tim ze dejchame zeano
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MARTIN_531: me by se po vyvaru z parku taky podelali. A nezapominejme, ze vyvarem z uzenin se uvolnuji dusicnany a otravuje (nejen pes) se pomalu, ale jiste.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    MARTIN_531: weeee a to mu dáš jo ..... nteda mě byse potom zesrala jak sviňa
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    PAVLINKA: kazdej den polivku nedelam, redim mu maso s rejzi, nebo jinou prilohou, namacim hodne vlocky s ovocem a tak, nejlip mu jede voda ve ktery se varili párky :o)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    takze dostava vyvary?...:)))
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    PAVLINKA: z naředěný večeře :)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MARTIN_531: sla bych k vete, vim,ze nas casto prave kvuli lednvinam nechaval tohle sledovat - prisun - vydej - a kdyz rikas, ze rano i 20 vterin, prijde mi to divny....z ceho?.))
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    zvlaste pokud krmis masem, pak psiska tolik nechlastaj:) na granule naopak hodne, pac je to suchy zradlo.
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MARTIN_531: Já myslím, že litr je ok. Každopádně pokud se venčí v pohodě, tak nemá asi problém.
    A pokud dostává ve stravě vodu, resp. nedostává granule, tak vodu příjimá z potravy a už tak nepije. Pozorovala jsem velký rozdíl, když jsme dělali rýži a nedostávali granule, to nepili skoro vůbec. Když jsou na granulích, tak společně nevypijí misku (cca 2,5 litru). Ale pijí průběžně přes den. Homer taky chlemtá a slintá místo pití. :-D
    Některým psům teda nedělá kohoutková voda dobře. Znám pita, co pije jen ředěný černý čaj.
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    ZWL23: tak to by měl být odpočátku v pohodě :-D
    Jde tady o jinou situaci. Jak reagovat na štěkajícího a přibližující ho se psa.

    Kdyz jdeme kolem plotu a šílí tam pes, tak Bina si jich ani nevšimne a Homera to učím a podle toho, co je to za psa, ho buď ignoruje nebo začne odpovídat.

    No řeknu vám, je to neštěstí, agresivní psi v přítomnosti bulíků... (to povzdechnutí platí asi pro všechny psy)
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    ZWL23: presne..amigo kdyz sem v praci tak celej den chrape a ani nevypije pul misky..vecer se pak dem probehnout a vypije z fleku klidne dve misy..jak se to ten pes nauci tak to pak dela
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    MARTIN_531: zeptej se veta .... moje niki nepije celej den v práci a to dost běhá a pak večer až požrádle zhltne tak ten půllitřík a v noci ještě trochu ...... když je vedro tak třebas i dva litry deně ale to letos ještě nebylo
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    ZWL23: nevím no, třeba kamarád co má vlčáka má stejnej problém, taky ředí, to díky jemu sem přišel na to že muj pes málo pije, jestli za den vypije a vycinta 1/2 litru tak přeháním, já mu to pak doředím do jídla a on to přijme v pohodě
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    MARTIN_531: jj toby mělo stačit ... zeptej se třeba doktora ještě sem neslyšel žeby pes sám odsebe málo pil :-o ale litr de .....
    bo mu kupuj minerálku :))
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    ještě jinak, stačí mu litr vody denně? Má cca 22kg
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    jenze von nepije skoro vubec, kdyz prijdem z venku tak si tak chvili vyplachuje mordu a vysledek je ze vycinta a vypije tak dve deci, dvoulitrovou misticku samo mám, a měním často ale on nevypije ani pul litru sam, tak mu už mesic ředím jídlo vodou, to samo vyslopá a sežere, jde mi o to kolik teda má takovej pes aspon vypít, aby mu optimalne fungovali ledviny? Venčím ho třikrát až pětkrát denně a čůrá dycky dost, ráno klidně dvacet vteřin...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam