• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    PAVLINKA:
    LIBANEC: díky holky..tak snad to nějak zmáknem:)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    RAVNOS: OK, ale jen s Binou! :-D
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    FILOMENA13: to je asi u vsech stejny koukam, nas HOly je taky miluje, ale musim dost kontrolovat aby si nezacal moc "hrat" , protoze potom svoji vahou dokaze nechtic ublizit.... kdyz jsou odrostlejsi tak je to v poradku, ale taky mam spis obavy z novorozence, kteryho mu domu za par mesicu donesu :-/
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    FILOMENA13: proste milujou deti:)) kdyz byla djaba mala hnala se s oblibou na cikansky deti a jak znamo cikani se psu strasne bojej, takze to byl vzdycky silenej rev a ja ji honila jak blb a kricela, nic neudelaaaaaa.)) kdyz se k nakymu diteti priblizila, tak sem k ni letela a vysvetlovala s kym ma tu cest a ze musi pomalu a davat si bacha, no a nejak to pobrala a ted se na chalupe s detma pretahuje o klacek a hrajou si spolu viz.
    ale nikdy ji s nima nenecham samotnou, nikdy nevis, co to decko udela, kam ji hrabne a jak ona zareaguje, slysela jsem, ze milujou deti natolik, ze je problem, aby treba mimco nezalehli samou laskou v postylce, ze je strasne hlidaj, jako svoje a muzou to trochu vahou prehnat:))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    FILOMENA13: jistý to není ;) naše pitbula bude mít v září 8 a že by byla zklidněná se teda fakt říct nedá
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Dlouhodobě nabízíme krmivo pro psy značek:firstmate,belcando a nové DOG FOR LOVERS (které mimochodem sama testuji na svém psu,s velmi špatným zažíváním),dále krmivo pro kočky značky Firstmate-nyní v akci-25kg za výprodejovou cenu 125O Kč (běžná cena 100 kč za kilo).zájemci prosím pošta.krmivo pro kočky se bude objednávat tuto neděli..proto prosím zájemce aby co nejdříve dali vědět.
    FILOMENA13
    FILOMENA13 --- ---
    Otázečka..mám 7 měsíční bullinu a ta je véélká milovnice dětí..kdykoli vidí nějaké dítě hned k němu peláší, skáče na dítě a chce si hrát..nemusim říkat, že to její nadšení ze hry většinou nesdílí ani matka dítěte ani dítě samotné...Myslíte, že existuje způsob jak jí naučit aby nebyla tak děsně hrrrr, nebo to mám prostě řešit než dospěje tím, že jí nebudu k dětem moc pouštět a když tak akorát na vodítku za mé asistence (tak jsem to teda řešila, ale tenhle týden mi 2x proběhla pod rukama, když jsem vypouštěla psy z kufru auta a alou za prvním děckem který bylo poblíž...doufám, že až bude starší, že nebude tak divoká do hry a krapet se sklidní, ale jistý to asi neni že:))
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    myslim si, ze pes, ktory nezazil ziaden fyzicky trest tak vezme aj obycajne placnutie rukou alebo zvysenie hlasu ako dost silne upozornenie na neziaduce chovanie, zatial co psa zvyknuteho na horsie zaobchadzanie nerozhodi ani silnejsi uder
    takze vsetkeho s mierou nech si clovek hned na zaciatku nevystriela vsetky vychovne "argumenty"
    a urcite je lepsie chvalit za dobre chovanie ako trestat zle. mam pocit, ze vacsinou ludia zabudaju chvalit a to, co robi pes spravne beru ako normalne, ze to proste predsa tak ma byt, a uz ho nepochvalia
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    MOOONA: osobne si myslim, ze neexistuje "spravny" sposob bitia. ale ked mas pocit, ze je takyto druh trestu uz nevyhnutny tak nie je moc dolezite ako - ci rukou, voditkom, akokolvek... ale je dolezite KEDY (spravne nacasovanie - tj hned ked sa to zle deje a nie potom) a na INTENZITE (ani malo ale ani vela, proste tak aby to pes este ustal a nestal sa z neho psychous a bojazlivka co sa boji kazdeho prudsieho pohybu)
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    LOULOU: znama z nej taha adresu, zacalo mu asi volat jeste vic lidi, inzerat stahl z netu (ale ja ho mam ulozeny i se vsema fotkama) a je ted pry krapet paranoidni, uz se s nim po telefonu bavi druhy den, ale kamennou adresu ji jeste nedal
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    RAVNOS: On chodi prakticky porad na navijaku krome aportu. Mickem taky odvadim jeho pozornost od psu. Jinak je vlastne poslusnejsi nez Bina, jenze Bina je slimak a psy ma rada. Homer neposloucha dobre, jen kdyz se tesi na aport neboho pak ma v hube a beha s nim jak o zivot. Minule si ale pro nej pritel prisel, zbil ho, ze neprisel a ted slape jak hodinky.

    Nejsem zastancem velkeho biti, ale je pravdou, ze cim vic se pes bije (samozrejme nemrzaci!), tim vic posloucha. Ja na ne spis rvu, to nesnasej, tak jsou pak urazeny. Ale hodne se s nima mazlime a delam voloviny a tak je videt, ze jsou s nami spokojeni a maji nas radi, i pres to "usmernovani."

    Ted jsme ovsem ve fazi, ze kdyz je na obzoru pes, tak jde na voditko. Proste v pritomnosti ciziho psa na volno neni. Driv si psu nevsimal, kdyz mel micek, ale ted mu neverim, ze se neotoci a nepobezi se podivat.

    Nekdy by to ale bylo dobre vyzkouset, protoze by mozna nebyl utocny. Ale na testovani se necitim.
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    RAVNOS: JJ, presne tohle jsme praktikovali na Homera a dobry. Bina odmala neskace - je na to embargo! :-D
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    LOULOU: jj to je presny, Spike nejdriv vypada ze by se kamosil,vrti na nej ocasem, ale jak se pes priblizi a zacnou se ocuchavat tak uz vidim jak mu hrajou vsechny svaly a behem minuty by do nej sel...
    Taky ho asi budu muset pekne serezat,protoze uz to jinak fakt nepujde, uvazovala jsem i o tom, ze bysme jeli za tim chlapem co byl v Na vlastni oci :D
    Tak me napada jak spravne "bit" psa,aby to bylo vychovny a ne spis aby to uskodilo?Slysela jsem spustu veci o tom jak nemlatit rukou,voditkem a nevim cim vsim, osobne sem byla vzdycky proti mlaceni cimkoliv, ale asi k tomu budu muset obcas sahnout, protoze na me v nekterejch situacich proste "sere", coz fakt neni dobry...

    jinak hlasim uspech,ze na navstevy prestavame skakat, aspon na vetsinu,ale ma i oblibence ktery proste poskakat musi, vetsinou nejakou babicky kamaradku nebo chudaka elektrikare:) lidi ktery zna,okolo tech uplne tancuje,div ze si zadek nevykrouti:)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    MOOONA: No to je prave ono! Chova se uz tak, ze predchazi utoku tim, ze utoci sam.

    Homer jak nekde vidi psa, tak uz by za nim palil... Uz dostal taky vylet k zemi, ale bude potrebovat asi poradne serezat, aby vedel, ze takovahle akce ma tak desnou reakci.

    My zacneme chodit za cvicitelem, co ma smecku psu a snad se to naucime. Poreferuju, jaky dela pokroky. Zatim nosi nahubek, kterej by to ale taky nezachranil.
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    LOULOU: mam podobnej problem, psa mi jako stene pokousal vlcak,docela osklive,do cca roku byl v pohode,dokud se jednou nerafnul se psama v parku a od ty doby je to peklo...musim ho mit porad na voditku,protoze na psy vylozene utoci, ale zas to asi taky neni dobre,jenze ja na to proste nemam nervy,psu je vsude moc, donedavna to vypadalo ze dokud je to malej pes,tak je v klidu,ale minule vyjel i po mrnavym kavalirovi :( nastesti se nikdy nic nestalo,prijde mi ze spis vyhrozuje,ale i tak...chytnu ho vzdycky pod krkem a hrozne servu,pokud se tam ten druhej pes porad nekde ochomejta tak uplnej nezajem, knuci mi na voditku,jinak je z nej hnedka beranek,moc dobre vi ze to nesmi, ale stejne to priste udela znova...
    co myslite,da se to nejak omezit, kamosit se uz asi nikdy nebude,ale aspon aby si jich nevsimal? pripadne tipy jak mu vic ukazat, ze proste nesmi a tecka,asi jsem na nej moc mekka..:(
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    JULESKAH: Chtela jsem tam ted taky volat! :-D

    Tak napsat nekam jiste ma vyznam. Jen je otazkou, zda-li tam poslou nekoho, kdo to "pozna," ze jsou stenata zbidacena. Aby jim nerekl, ze je jich proste hodne a fenka to nezvlada... Chjo...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    LOULOU: asi se mu na ten izerat ozvalo uiz dost lidi, ale vsechny vyfakoval, ze to neni jejich starost atp., nasla jsem na netu, ze stenata prodaval uz pred tremi lety, asi to bude jeho bezna praxe :((
    prave se budu snazit naspat e-mail asi na obecni urad, nebo vet. spravu
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    JULESKAH: To jsou vyzablici!!!! To je snad na ochranare zvirat jako tyrani... 9 kousku musi dat zabrat, ale mel by se o ne radne postarat! Nebudou mozna odcervena, ockovana ani najedena...
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    Kdybyste se chteli podivat, pripadne pripojit, tak posilam link na FB, kde mame hooodne fotek a dalsi budou pribyvat: http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=96410987181&ref=nf
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam