• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: no tak prave proto staf.bulteriera,to jsou hodni pesani,rozhodne z tzv. Bojovych nejvodnejsi si myslim
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    SNELA: taky me to napadlo... ale mam strach jestli neni moc agres a jak se bude snaset s Hantou... ona taky neni mirumilovna a nechci mit na tahrade jatka, takze asi nejakyho klidnejsiho jedince:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    VALERKA: stafbull?
    VALERKA
    VALERKA --- ---
    nevite, jaky pes by se nejlepe snesl s fenkou am. buldoka (18) mesicu.? nejaky mensi...stehuji se z bytu do domu se zahradou a rada bych ji poridila spolecnost. Predem dekuji za odpoved
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Máte někdo zkušenosti s tímto výcvikovým střediskem: AST - Výcvikové středisko psů Chvaletice?
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    TUKI: Taky mám ten pocit...ať pes vidí cokoli, jakmile ucítí, že je to k žrádlu, tak to slízne a je mu fuk, jestli to vypadalo jako hovno...
    ale podle mě se taky lidi koukaj na liliputy a jinak postižené lidi, tak psi to možná berou podobně..my akorát na liliputy nevrčíme.. :)))
    TUKI
    TUKI --- ---
    zrak je to posledni, na co se pes spoliha.
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    YOCCI: napadla mě porucha zraku a s tím spojený strach..
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    KACJU: děkujem, kdybych to uměla dát do normálního formátu, tak se to zjeví celé a nemusíme na to stokrát klikat. No jo, blondýny. A ti šarpejové, to nechápu, my jsme potkali akorát mopsíky a to Donkoš našlapoval jako výstavní kůň na přehlídce a vydával ze sebe prapodivné zvuky! Asi je to pro ně jakt něco nového a divného.
    KACJU
    KACJU --- ---
    MOUXXS: ty Sarpejove musej byt psycho pro spousty psu :D takovej psi Fredy Cruger
    KACJU
    KACJU --- ---
    YOCCI: ten je bozi :)
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    MOUXXS: vyzkoušíme terapii....budeme se seznamovat s kamarádskýma černoučkama a třeba ho to časem přejde. Nebo je to fakt v těch psech, že jsou zlí a ten náš to cítí. Uvidíme...
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    YOCCI: tak nvm nasi fenku kousla jedna cuvacka doprdele kdyz byla mala tedka nemusi zezacatku velky bily psi ale po vocuchani je klidna zdyz to neni ta jedna konkretni fena
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    KACJU: to ta nase dela taky frbl ji nevadi ale mopsiky a sharpeje nepobira
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    To je náš frajer..

    P1140281.JPG (2429724 B)
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    KACJU: chudák, se mu o nich muselo i zdát ;)!
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    MOUXXS: právě ani ne e...s černýma ani nebyli v kontaktu, co si vzpomínám. V baráku je jeden knírač, ten je black, ale ten je starouš, ten si nás ani nevšímal, když jsme bylo štěně...teď máme 2 a půl roku.
    KACJU
    KACJU --- ---
    YOCCI: muj minulej pes se zase strasne bal Sarpeju a taky chrochtacich psu Fr. buldocku Mopsu atd. vubec nechapal to jejich chrochtani a u Sarpeju byl uplne bjesnej vrcel na ne a jezil se asi nepochopil co to maj s oblicejem
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    YOCCI: tak oni tohle vyciti nebo je mozny ze s cernym psem muze mit z mladi spatny zkusenosti
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    Zdravím včechny-dotaz. Je možné, aby pes reagoval agresivně pouze na "černě zbarvené hafoše"? Mám doma stafbulíka, je to zlatíčko, bydlíme na sídlišti a psy kolem známe do posledního. Problém ale nastavá, když potkáme nějakého černého. Okamžitě začne nervit. U jiných reaguje kamarádsky. Prostě to nechápu..dokážete mi to nějak vysvětlit, nebo je to náhoda. Je taky pravda, že všichni ti černoušci jsou poměsně agresoři a vyhýbají si jim i ostatní páníčkové...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam