• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    BRUKEV: no zatim jsem řidič já :))
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    MATHEA: za procházku stihne najít třeba dvě pneumatiky a totálně se s nima utahá :))
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    ANA: jj Rozárka bude letos slavit 9 let, ale je pořád čiperka :) Arnoštovi budou 2 roky v létě.. tak předem gratulujeme !
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    GIOVANNA: rtw maj snad ty pneusky v genech nebo co:))) A i ten zpusob jejich noseni, cerny tupice od kamosky skoro jinak nevidim (pokud se mnou zrovna nespej v posteli a starsi se me nesnazi bojove udusit tim, ze si na me sedna a jazyem mi zacpava dychaci otvory:D).
    ANA
    ANA --- ---
    GIOVANNA: dekuju...tvoji jsou taky krasni...holcicka uz je koukam dama v letech?maxik bude mit teprv druhy narozky(za 4 vdny:)
    ROCCIA
    ROCCIA --- ---
    KACJU: cituji z clanku: Za každé chování psa je odpovědný jeho ve smečce nadřazený - majitel.- skdoa je,ze nekteri lidi si to proste neuvedomuji :)))))
    ROCCIA
    ROCCIA --- ---
    PAVLINKA: vypada dobre no :) akorat mny mame problem, ze pro tu nasi obludku je vsecko male :DDD a nake vetsi posroje nebo tak taky moc nechodi..je pravda,ze na netu nebo tak sem zatim moc nepatrala...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    GIOVANNA: By mě zajímalo, který z nich řídí :)
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    ANA: to je fešák :)
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    SNELA: hehe, to máš teda pravdu, už do auta nedám nic jinýho když se vezou tyhle dva :) musim se porozhlídnout po něčem větším..
    SNELA
    SNELA --- ---
    GIOVANNA:moc pěkní, ale asi se Vám do auta vešli jen taktak ne ? .-))
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    Roza a Arnošt


    a Arnoštek s pneu (jeho posedlost)

    ANA
    ANA --- ---
    tak ho tady taky ukazu....


    ANA
    ANA --- ---
    GIOVANNA: jeeeee...zboznuju rotviky:)
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    jeden z mých krasavců, Arnošt :)
    M_IKA
    M_IKA --- ---
    Omouvam se za spam, ale potrebujem pomoci

    Dne 17.1. 2010 se v podvečer u obce Křenek (stará boleslav) ztratil pejsek. Je to bílý, 10.ti měsíční kluk, slyšící na jméno Bruno. Je celý bílý, jen přes pravé oko má černý flek. Miluje lidi. Je cipovany. Při vrácení odměna 10 000 Kč. e-mail: m.ikina@hell.cz, m.ika@email.cz Telefon:732735758, 731317588

    KACJU
    KACJU --- ---
    celkem dobry rady:
    Agrese vůči jiným psům
    http://www.psycholog-psu.com/poradna/viewtopic.php?t=192
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    BRUKEV: =)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    YOCCI: Hele Mařka, to si můžem říct doma nebo přez SZ, ne? :)
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    BRUKEV: ten obleček vypadá velice slušivě a Donkošovi by seděl...ikdyž Donkey je kratší..mno, ale bude mu k dobru...klepe se ikdyž se venčí o 5 min déle než obvykle, takže co, o nic nejde....aspoň mu bude teplo z venku, když už při procházce sežere tuny sněhu=)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam