• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ERIKK: já svojí fenku miluju a nedala bych ji za nic na světě...., chtěla jsem křížence záměrně, to ale neznamená, že je budu záměrně množit. Byť je naše Miunka nejlepší pes, co nás mohl potkat, její "množitele" bych poslala někam a kdybych se s nima někdy mohla setkat, asi bych byla hooodně nepříjemná, protože díky takovým to rádoby chovatelům je můj pes na celý život hluchej..a do vínku jí nebyl nadělen zrovna jednoduchý start do života...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ERIKK: já si budu komentovat co chci, když jsou lidi schopný být pořád a neustále ÚPLNĚ BLBÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...kdy už to ty lidi konečně pochopěj, to nevím:((((((((
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    ERIKK: mě je jedno o co žádá, my si tady muzem komentovat co chcem, stejně jako ona si muze rozhazet tyhle inzeraty treba po celym nyxu.

    tobě taky pěkný den
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    Zabavny jak i presto ze Vas pozada at se zdrzite tehle komentaru, tak to komentujete...

    koukam opravdu spolek tolerantnich a inteligentnich lidi....

    preju pekny den
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    MIKEYLA: to nemá cenu, nezkoušej to, dostaneš akorát vynadáno.
    slečna jí štěnatama chce zajistit ten plnohodnotnej a zdravej zivot víš.
    BALVANIK
    BALVANIK --- ---
    zdravím, tak se taky konečně mohu pochlubit tím hrozným bojovým plemenem... teda rovnou dvěma, ale pitt je spolubydlů :)

    http://www.youtube.com/watch?v=H58jmOTbyyM
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    WERUMI: ach jo..., pořád dokola, aby jednou měla štěňátka..., ránu za tyhle názory...promin..., ale proč chceš množit křížence? Byť uznávám, že máš krásnou fenku
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    SIMCIIQ: nezmění, díky :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    WERUMI: mě to popravdě taky přijde zbytečný, ale to, že tě tu budeme linčovat, tvůj názor stejně (bohužel) nezmění, takže asi tak..
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    SIMCIIQ: už se stalo v jiný diskuzi... nepíšu si o rady ani názory, tak snad alespoň tady se to pochopí... :)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    WERUMI: doufám, že si připravená na ukamenování :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    PAVLINKA: Moc děkujem, taky pak budem posílat hlasy;)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZRK: mas to tam a navedl jsi me, taky jsem pridala, ale jeste se asi nehlasuje.)
    http://nejpes.blesk.cz/pejsci/terieri/djaba.html
    ZRK
    ZRK --- ---
    [ Soutěž / ostatniother / 25.3.2010 ]

    Snad se nikdo neurazí, spamuju, omlouvám se...ale jinak se vyhrát nedá:)
    Za každý hlas předem díky, pac a pusu!;)
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    MOOONA: jj, bydlíme v Jinonicích :)
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    Arnošt se stále vypracovává, zlepšuje techniku pouštění atd :)) když má k dispozici svah tak se na tom dokáže nejlíp utahat.
    Když má pneu tak většinou ani nejeví zájem o okolí (psi) což jsem ráda :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    GIOVANNA: Dobrý:) Samostatná venčící jednotka. Ještě mu dej klíče, nauč ho odemykat a zamykat barák a máš vystaráno:))
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    GIOVANNA: !!!:D ti rtw sou sichni stejny!:D :D akorat holcicky rotikovany, co znam, tak nemaj vymakany to kouleni, to je super!:D :D :D :D
    ELWIRA
    ELWIRA --- ---
    GIOVANNA: jak je samoobslužnej! .)) ja tomu svymu pneusku dycky musim poradne odkopnout...
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    GIOVANNA: ha ten je vybornej :D
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    GIOVANNA: dobře on, jak dlouho mu trvalo než přišel na systém rotáčení pneu?? ;)
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    tady méně kvalitní ukázka toho mého blázna do pneumatik :))

    http://www.youtube.com/watch?v=O56wdylsyWY

    zapracujeme na lepší kvalitě pro příště !
    WENIA
    WENIA --- ---
    ERIKK: jo znam a velmi dobre...nechci tady pomlouvat a ani resit...jen si myslim ze tento dement by nemel mit v ruce a ve vychove zadne zvire...howk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam