• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    STANLEZ
    STANLEZ --- ---
    SKRITEKB: sorry, ale asi jsem moc hloupý na to abych si tvojí praxi dokázal skloubit s tím co tady řešíme...udělej mi ten závěr, dík
    SKRITEKB
    SKRITEKB --- ---
    STANLEZ: tak to je dost hloupý od tebe....doufáš že takhle budu postupovat :-))) jsi mě pobavil :-)
    jen pro tvou informaci - v dětském domově jsem byla jako studentka pedagogiky na dlouhodobé praxi a 3 roky jsem učila jako učitelka v mateřské škole....a závěr si udělej sám pro sebe ....
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    STANLEZ: tady se ale neresilo to, ze by se o ne nepostarala nebo je snad nedala do dobrych rukou...
    STANLEZ
    STANLEZ --- ---
    SNELA: no tak je pravda, že jsem si přečetl jen to co je tady, nevím čím argumentovala slečna...., ale pokud jí neznáte, tak je nesmyslný se tady do ní tímhle způsobem obouvat. To že má křížence přeci neznamená, že se o štěňata nedokáže postarat a dát je do dobrých rukou...


    SKRITEKB: Ok, končíme, ale nemůžu si nerejpnout. Doufám, že takhle budeš postupovat, až budeš chtít rozšířit svojí rodinu. Děcáky jsou totiž taky plný
    AMAEBA
    AMAEBA --- ---
    STANLEZ: a víš že jo? lidí je fakt jako sraček.. a když vím, nebo mám pocit, že nemám na to se o dítě postarat- neudělám si ho.. v tom je rozdíl zvíře/člověk - vezmeš si argumenty a zhodnotíš situaci (no, ale ze zvířátek jsme a někteří to pěkně ilustrují). A ano, pokud se rozhodnu stát matkou - nechám se vyšetřit..
    SNELA
    SNELA --- ---
    STANLEZ: víš ono jí spoustu lidi chtělo spíš jen poradit.. pak se to zvrhlo v něco co tu čteš :)
    SKRITEKB
    SKRITEKB --- ---
    STANLEZ: to jsou tvoje subjektivní pocity....já mám k tomu taky svoje....za svoje názory jsem už dobře napranýřovaná....WERUMI není schopna argumentovat s nikým - už se o to pár lidí pokoušelo...bohužel jsi asi neviděl tu diskuzi, co byla smazána vedle....a já už prosím tě k týhle slečně - potažmo ted k tobě končím-můj nároz je jasnej - nekřížit další křížence....vono se právě o tohle postará dost nezodpovědnejch...a bohužel nabídka převyšuje poptávku...
    STANLEZ
    STANLEZ --- ---
    SNELA: no a já tu kritiku nechápu a diskutuji;)))
    STANLEZ
    STANLEZ --- ---
    SKRITEKB: já tady nepopírám smysl diskuze, jen mi přišlo, že se do slečny zbytečně naostro obouváte a shazujete jí(a to neberu jako diskutování), já mám pocit, že má stejný právo nakrejt svýho psa jako majitel papíráka a to jak o potomky bude postaráno je na jejich vědomí a svědomí....


    WENIA: sorry, ale nemluvím řečí tvýho kmene;)
    WENIA
    WENIA --- ---
    STANLEZ: jinak neni prima rovnce pro spravne ne?
    SKRITEKB
    SKRITEKB --- ---
    STANLEZ: tím, že "prudím" vyjadřuji svůj postoj a názor a to se na mě nezlob, mi nebude nikdo zakazovat. od čeho tady ty diskuze jsou ??? abychom si tady všichni rozumněli??? od kdy mají všichni lidi stejný názor prosím tě ??? a
    SNELA
    SNELA --- ---
    STANLEZ: když to sem nahazovala, mohla počítat s kritikou a dostala jí vedle a znova to pásla sem, tak at se popř vyjádrí ona ne :)
    STANLEZ
    STANLEZ --- ---
    SKRITEKB: tak uděláš nejlépe když se budeš starat o svý a nebudeš prudit do lidí, který to maj jinak;)
    SKRITEKB
    SKRITEKB --- ---
    WENIA: nemá no....
    SKRITEKB
    SKRITEKB --- ---
    STANLEZ: bože jaký chcete další argumenty ??? a zase se oháníte nějakýma posranejma právama....už mě nebaví každýmu mlít to samý....s názorem ID Noity se plně ztotožňujia to přeci neznamená, že své postoje a argumenty nemám, ale už mě to opravdu nebaví....
    WENIA
    WENIA --- ---
    SKRITEKB: nema to cenu....
    STANLEZ
    STANLEZ --- ---
    SKRITEKB: o co má ona menší právo nechat nakrejt svojí čubu než majitel nějakýho papíráka?
    STANLEZ
    STANLEZ --- ---
    SKRITEKB: radši něco jooo...opíráš se tady do slečny...říkáš jí jak je hloupá, tak bych rád slyšel rozumnej argument z tvý hlavy
    SKRITEKB
    SKRITEKB --- ---
    STANLEZ: a jako nic raději....gratulace k udání štěňat......
    STANLEZ
    STANLEZ --- ---
    a co jako? Zkušenosti máme, měli jsme 9 šťěňat o všechny je řádně postaráno. Všichni jsou zdravý, bez nějakejch rentgenů nebo prověřování rodičů a tak je to aspoň v mém okolí u všech oříšků narozdíl od přešlechtěnejch papíráků, kterejch znám spousty a maj spoustu problémů....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam