• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KACJU: Prohledám zásoby doma. Snoubence by teoreticky nějaký hořčík měl zůstat po těhotenství:)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    KACJU: ja si ho davam skoro denne a to neposiluju teda , do piti jako sumak :)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    KACJU: nemas zac .)
    KACJU
    KACJU --- ---
    BRUKEV: Ja jdu koupit do lekarny horcik jak pro sebe tak i pro psa :D docetla sem se zajimavy veci o horciku.
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Ho%C5%99%C4%8D%C3%ADk#Biologick.C3.BD_v.C3.BDznam_ho.C5.99.C4.8D.C3.ADku
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KACJU: náš SBT má stejný "problém". Takže jak? Dávat více hořčíku?
    KACJU
    KACJU --- ---
    FATBEAR:dekuju moc uz mi to vsechno docvaklo!
    [ KACJU @ ZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit... ]
    proto ten muj blb furt lize zelezny veci
    opravdu diky :)))
    KACJU
    KACJU --- ---
    FATBEAR: ahaaa takze horcik - to je to co sem chtela vedet to co mi vrtalo hlavou :)
    diky
    napadlo me ze je to treba zpusobeny nedostatkem vitaminu B myslela sem si ze je to zpusobeny nejakou nerovnovahou mineralu nebo vitaminu.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    ja nevim ale u lidi kteri treba jedou posilovnu atd. se todle taky objevi a znaci to nedostatek horciku ale nevim jestli je to stejny jak u psu :)
    KACJU
    KACJU --- ---
    HYSTERIA: i kdyz je v kludu?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    KACJU: adrenalin ze by?:)
    KACJU
    KACJU --- ---
    Dotaz co zpusobuje to ze se psovi zacne klepat noha. Jakoby svaly. Kdyz je z neceho vyhecovanej napr kdyz si hrajem a on skace pro veci do vysky nebo kdyz si hraje s tim terapeutickym micem co nejde vzit do huby a furt ho honi. Obcas se mu to stava ale i kdyz je v klidu. Videla sem to u hodne psu hlavne u svalnatejch psu.
    KACJU
    KACJU --- ---
    koukam na to slozeni a obsahuje to taurin nebude mi po tom pes behat jako naspeedlej :D?
    KACJU
    KACJU --- ---
    BRUKEV: to uz sou lepsi ceny :) a nerezova miska zdarma :) to je dobry.
    Ja prave musim kupovat co nejvetsi baleni u nas se toho sni hromady.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KACJU: My kupujeme tady http://krmeni.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=201 Nad 800,- poštovné zdarma, kombinujeme to s Royalem pro jorkšíra od maminy, takže se cenově vždy vlezem.
    Nutram teda kupujeme 7kg. Ty větší balení se mi nějak nedaří držet dostatečné čerstvé, než to zbaští pesan, tak to vyčichne.
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Osobně můžu doporučit www.profizoo.cz, levnější ceny, časté akce, poštovné zdarma. Kupujeme buď PRO PLAN Adult Large Athletic nebo Eukanuba Adult Maintenance Large Breed.
    KACJU
    KACJU --- ---
    BRUKEV:
    RODWY: kde kupujete ten Nutram?
    Vyzkousela sem toho taky hodne Royal, Eukanubu, Acanu ... nejvic Fidelovi vyhovoval Royal ale ty prachy za to :(.
    Nasla sem http://www.spokojenypes.cz/nutram/ ale ta cena Nutramu je stejna jako u Royalu nekupujete ho nekde levnejc?
    RODWY
    RODWY --- ---
    BRUKEV: presne..taky jsme z5 u nutramu.)
    a to jsme toho vyzkouseli taky spoustu...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    My se po zkoušení opět vracíme k Nutramu. Za slušný peníz dobré krmivo - pesan má krásnou hnědou barvu, super srst, bobky kvalitní, jsme spokojení.
    Vyzkoušeli jsem Royal, Eukanubu, Acanu, Propac... Některá krmiva byla ok, jiná míň, některá dost drahá.
    Nurtam jsme zvolili jako kvalitní granule za slušný peníz. Ty ušetřené peníze například k Royalu můžeme utratit za maso, rýži a zeleninu, ze kterých vyvařujem čerstvou baštu.
    RODWY
    RODWY --- ---
    PAVLINKA: ja jsem zkousel tyhle,ale uspech to moc nemelo.)
    http://baron.cz/pes/krmivo-pro-psy/i-0
    myslim,ze kdyz uz se rozhodnes takhle krmit je dobry zacit od mala a hlavne prechazet postupne... btw..ty markus me prijdou dost levny!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam