• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    ANA
    ANA --- ---
    TUKI: jojo,kontakt to on ma,dokonce s nama bydlela jeden cas kamoska s dvema kockama a byl uplne v pohode,miluje treba kone,jezky a jiny zviratka, ktery ani nebere jako korist ale jako kamarada ktery je potreba prozkoumat,nechce jim ublizit jen je obcas trochu neurvalej,ale pomalu si myslim zacina uvedomovat svoji velikost,my mame nejvetsi problem se psy-kluky,maxovi jsou tri,takze mladej silnej samec a obcas si mysli ze je jedinej pes na svete,ale kdyz je to stene tak je samozrejme v klidu...aspon ze to neni uplnej magor, kterej utoci na vsechny psy vcetne stenat
    TUKI
    TUKI --- ---
    GIOVANNA:

    ANA:
    chce to dorovnávat v průběhu dospívání, a od mala kontakt se vším co je jen možné. ale hlavní je ten charakter.
    ANA
    ANA --- ---
    TUKI: jeeee ten je super,nas max uz by mohl taky zacit byt vyrovnany:)
    JOPS
    JOPS --- ---
    nevim jestli se to hodi i do bojovych plemen, ale rad bych predstavil krvalecnou selmu, naseho vlkodava Nemeckeho ovcaka Koudaka :)))

    Par fotek krvalecne selmy "Koudy"
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    TUKI: hodnej kluk :) To Arnošt je na všechno hrozně hrr :))
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Nádhernej
    TUKI
    TUKI --- ---
    vyrovnanej pozorovatel.

    TUKI
    TUKI --- ---
    to nasemu milackovi bylo uz pres 12.

    TUKI
    TUKI --- ---
    ZRK
    ZRK --- ---
    ANA: skvělý!:))
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ANA: to je skvely..))
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    ANA: Maxík je taky šikula! :))
    Arnošt taky rád zápasí s kolečkem, ale musíme ho krotit protože by ho prokousl jako nic..
    Musíme už konečně natočit aktuální video a taky se pochlubit ;)
    ANA
    ANA --- ---
    ja to dam i sem...bojovy rotvajler max objevujici funkci pneumatiky zaziva:)
    YouTube - maxik objevuje kolecko 2
    http://www.youtube.com/watch?v=xkFb026mwj8

    YouTube - maxik objevuje kolecko
    http://www.youtube.com/watch?v=UNUfC5ziJag

    (neumim to otocit:)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATROX: Nejsem kocka, nezajima me co jis a nejis ty. Pokud je to tak jak pises, pak nepis bludy do inzeratu o tom, ze te sezerou. Vzdycky je lepsi psat veci dle skutecnosti. Loni se narodilo pres 500 stenat rtw - to jsou jenom ty papirovy, pripocitej k tomu mozna zhruba stejnej pocet bezpapiraku (a nebo jich taky mohlo bejt daleko vic) a hned pochopis, proc ti/vam (ted uz fakt nechapu, kdo se o stenata stara, ci jsou a tak) lidi netrhaj ruce. Samozrejme prckum preju vsechno nejlepsi do dalsiho zivota, jen me proste sere, kdyz nekdo neco mnozi, aniz by si zjistil situaci na trhu.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MATROX: :))
    MATROX
    MATROX --- ---
    MATHEA: Neboj se kočko, ty nevinný zviřátka se maj líp než já, papaj rejžičku, těstovinky s vývarem a masem, K9, ProPlan, Konzervy za 100ku protože to všechno platí firma. Já doma papám suchou rejži na kari a rohliky s gothajem kterej by ani ty psi nežraly.

    Do útulku ani do lesa nepůjdou protože jsou to firemní psíkové, takže dokud tu budou tak o ně bude postaráno (líp než je postaráno o mě). Mají výběh, obří vytápěnou boudu. Takže tady můžou bejt třeba deset let, ale stejně by jim bylo líp kdyby měli kždej svého páníčka.

    A když už jsi tak starostlivá, nechceš se starat o mě? Já jsem taky takový zvířátko :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATROX: sem zvedava, co s nima budete delat za dalsich 14 dni, protoze pochybuju o tom, ze pro vsechny sezenete zajemce..pujdou do utulku? Vyhodite je v lese? Nebo jste pripraveny mit tam ta zvirata, za ktery mate plnou odpovednost, treba do jejich pul roku zivota? I kdyz tomu by neodpovidalo "Jinak mě sežerou".... Je to dost smutny:(
    MATROX
    MATROX --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: krasná štěnátka rotvajlera / praha ]
    Zdravím, zbylo nám 7 krásných štěňátek, tak kdyby měl někdo zájem tak se prosím ozvěte. Jinak mě sežerou a 7 rotvajlerů je na jednoho člověka fakt moc. Dik
    (Sorry za ty chyby předtím, psal jsem už stej inzerát tak už mě to moc nemyslelo)
    MATROX
    MATROX --- ---
    TYNA_DOLITA: Máš pravdu je to blbost, myslel jsem to tak jak to pak napsal KAZMON. A ještě jsem to poplet: Máma je papírová a fóťa je nemá (mohl je mít ale stál by víc peněz).
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    tak zřejme to myslel tak že je čistá, ale nechtěly jí kupovat draze takže asi tak...
    je jasný že s papírama bude dražší než čistá bez takže to bude asi ono jinak tomu taky nerozumim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam