• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    WERA
    WERA --- ---
    Mám dotaz ohledně hrubejch (jakoby popraskaný, suchy) tapky - polštářky...nějaký rady? Samozřejmě mu je mažu i celou zimu sem mu je mastila aby mu nepraskaly ale i tak sou jak šmirgl po bokách.
    Díky
    KACJU
    KACJU --- ---
    SNELA: no tak pan veterinar je trosku tupon ... Oznamil nam ze se jedna o alergiskou reakci a ze nevi na co :D a nauctoval si 500. Si asi budu uctovat taky 500. Chjo to vim taky ze je to alergicka reakce.
    Tak budu mit ze psa proste ropuchu.
    KACJU
    KACJU --- ---
    SNELA: ne jeste ne mam volat v 10
    SNELA
    SNELA --- ---
    KACJU: no vypadalo to zvláštně, ještě jsem nic takovýho nevidela.. A co už víš co řekl na to vet ?
    KACJU
    KACJU --- ---
    SNELA: vipada jako ropucha vid :(. A to se mu to stalo pres noc.
    SNELA
    SNELA --- ---
    KACJU: koukala jsem, jen jsem okolo nich prošla, ale bylo to hodne videt, chudina.. Tak at je to jen nějaká prkotina!
    KACJU
    KACJU --- ---
    SNELA: jj byl sli na veterinu Fidel opuchnul ma nejakou alergickou reakci a nevime na co
    SNELA
    SNELA --- ---
    KACJU: trochu off, ale nebyl nějakej kluk s tvejma psama dneska ráno na letný ? :)
    KACJU
    KACJU --- ---
    ALALUKA: zkuste at ji ten "utiskovany clen rodiny" od ted krmi. A kdyz mu da zradlo do misky rekne napr. "nesmi nebo fuj" a pochvili "volno". Tim mu da najevo ze je tady panem clovek a ne fenka.
    ALALUKA
    ALALUKA --- ---
    zdravím a mám dotaz.
    U fenky se začal projevovat despekt vůči člence rodiny, na kterou občas vrčí a včera ji dokonce lehce kousla. Jak na to má reagovat ona, jak ostatní?

    V rodině je například oblíbenej povel, při kterém pes vyskočí do náruče a následně se chová. Nemůže u psa způsobovat takové vyskakování na člověka pocit dominance? Možná je to blbost, ale mám pocit, že to taky může hrát roli, a nejradši bych to zakázala.
    Díky za příp. názory:-)
    LADYANTIKA
    LADYANTIKA --- ---
    KOMONO_BURU: krásný zbarvení :)
    MONA123
    MONA123 --- ---
    oukej..jdu to odtuknout znovu..:D
    DOPA
    DOPA --- ---
    MONA123: Každý hlasující může dát 2 hlasy. Máme doma Lauru s red-nose a psa ze záhlaví s černým čumákem, tak jsem dal obě možnosti :)
    MONA123
    MONA123 --- ---
    DOPA: tak ja hlasovala pro cerny..ma jednoho s cernym a jednoho s modrym..:)
    DOPA
    DOPA --- ---
    MONA123: Mono, vyborna pripominka. Uz se ale hlasuje. Navrhuji zaradit modre, sede ci ruzove do skupiny red-nose.
    MONA123
    MONA123 --- ---
    ještě by jste měli do ankety doplnit modrou..jeden z mych psu ma modrej čenichacek..:)
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    SATHIK: myslím, že pána možeme zmazať..
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    JUSTIF: kdyby tady někdo někoho znal, tak ti určitě nenapíše kontakt do veřejného fóra a to ani do pošty :)
    DOPA
    DOPA --- ---
    Ahoj, je tu nová anketka. Zajímá nás, kolik z Vašich čtyřnohých přátel má hnědý čumáček (red-nose). Tak se běžte podívat a zahlasujte ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam