• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    NIKIL: to je mi utrápený pohled :))
    NIKIL
    NIKIL --- ---
    teď jsem našla fotku Bakouše.))
    KACA936
    KACA936 --- ---
    s paní Agátou :))

    NOITA
    NOITA --- ---
    Možná už jste narazili na FB - Chuck hledá nový domov. - Chuck, leopard, Narodil se 1.9.2006, je s PP, barva červená leopardí (red merle), je zdravý, bez žádných zdr. problémů, absolvoval výcvik, má zkoušky: ZOP, ZZO, BH,ZPU 1. Velmi miluje sportovní aktivity (tahání na kole, kolečkových bruslích, plavat vydrží i půl dne v kuse, chodíme túry po horách). Mezi lidmi není agresivní, nikdy nenapadl člověka či dítě a to jsme po horách chodili běžně na jídla do restaurací a mezi lidi. Bohužel je ale velmi dominantní. Snese se s ostatními fenami, měla jsem u něj i druhého psa a bez problémů, ale k samci bych ho nicméně nedoporučovala, tak samo jako k dětem.Je výborný hlídač. Je zvyklý v domě či bytě, není v kotci, je čistotný, nic neničí, nedemoluje zahradu. Je čipovaný, krmený kvalitními granulemi.

    Pes má tendenci chránit si zdroje a současná majitelka je těhotná. Pes není vůbec vhodný k malým dětem. Hodí se do rukou pouze velmi zkušeného majitele, který si u něj vybuduje respekt. Má tendenci napadat v různých situacích. Majitelka mu může sáhnout do misky, vzít kost apod., ale pravidelně ji testuje. Dnes napadl její maiminku. Majitelka se po zralé úvaze rozhodla psa darovat, myslím, že ani nemá jinou možnost. Pokud o něj máte zájem, napište mi do pošty. Pes je z Opavska
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    [ Sportovní kynologie (NZŘ,MZŘ,atd.) ] nově založená diskuze pro všechny příznivce sportovní kynologie :)
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    GIOVANNA: Je boží :)
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    KOMONO_BURU: :)) my to máme doma stejně..
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Danik prasatko.jpg (1756605 B)
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Danik.jpg (4772985 B)
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Odpocinek.jpg (1511264 B)
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    GIOVANNA: no jasně - prasopes trošičku :DD
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    WERUMI: bulík na konci nejlepší :))
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    RAVNOS: vcerejsi zpravy na prime..tusim ze krimi...nechce se mi to hledat..
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    SIEGR: nabuduce daj aj zdroj...
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    a je to tu...dalsi baba co jeji vorech vletel na cizi pozemek a pittbull je zas ten spatnej....ach jo (dnedni zpravy:/)
    STHENO
    STHENO --- ---
    PETR_: najnovsie sa hlada kryci pes po parkoch? :O
    DANSTER
    DANSTER --- ---
    miminko

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam