• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    WERUMI: nechala bych to dejchat. ale vhodný jsou třeba botičky, když bude někde trajdat treba v pisku nebo proste nekde, kde by se tma mohl dostat čurbes. A taky ať to zbytečně furt nelíže :)
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    HYSTERIA: ok, díky. Má cenu to zavazovat?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    WERUMI: na veteirně s tím nic extra neudělají, jak se to bude pod tím hojit, tak to bude rohovatět a polštářky pak zas budou celistvé. Já to udržovala čisté a sem tam jsem do toho mázla infadolan...
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    Ahoj, čuba právě vylezla z vody a má rozriznute polštářky na všech čtyřech packach, dva vypadají hlubší. Vytáhla jsem nečistoty a chystám se vyčistit peroxidem. Co dalšího poradíte? Jsme na dovce :/ udělají s tím něco extra na veterině?
    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    PAPAVLIS: Tady na tom webu v podstate neni zadne info, ockovani atd je jasny :) nicmene podle toho co jsem zatim zjistil ja, tak do nekterych zemich nesmis s nekterymi plemeny vubec vstoupit, at uz s pp nebo bez, staci, kdyz ma krizenec nejakou z ras, ktere "nejsou zadouci" mezi svymi predky atd. (treba dansko me zrovna napada) zkusim jeste neco vypatrat..
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    XLOBOX: většinou jsou problémy jen se psy bez PP.... pes s PP může kamkoli (snad kromě nějakých ostrovů), ale problém je ten, že ho třeba musíš nechat na hranicích 3 týdny v karanténě.....jednou jsem to taky studovala a je to pěkný oser teda
    jo a s pitbulama je problém, protože nejsou zaregistrované plemeno (podle FCI neuznané plemeno), tedy vlastně neexistují, tedy nemůžou mít PP, tedy jsou to nějací kříženci.....
    jinak nějaké info zde > http://www.svscr.cz/index.php?art=5317
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    http://www.cz-pes.cz/cl-2006071601-q-Dovolena-se-psem---Chorvatsko zatím jsem našla jen tohle, fakt nevím kde to už bylo no.. ale nejlepší je vždycky zavolat na ambasádu a tak.. třeba už ten zákaz zrušili ale pochybuju..
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    ERIKK: jedině že by se to za tu dobu změnilo.. já totiž jeden rok nic takovýho nikde nezjistila tak jsem tam jela se svým pitbullem a divila jsem se hrozně že tam před náma utíkali lidi po ulici jak splašený no a pak jsem zjistila tohle..naštěstí se nic nestalo.. no zkouším to najít na tý státní veterinární správě.. někde to tam bylo..ale je to tak dlouho že to mohli stáhnout..
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    HJURVAJS: dik :) to jsem psal ja, ale pak jsem nasel na webu nejake info ze to tak je tak jsem nechtel zbytecne zpochybnovat tvoje info.
    I kdyz ten web kde jsem to nasel byla jen nejaka cestovka a nikde jinde to neni. Nicmene verim jestli to je info z ambasady.
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    někdo mi psal jestli to mám podložené ale ta zpráva mi někam zmizela úplně.. no tuhle informaci mi řekli na ambasádě, pak to bylo v nějakém seznamu myslím státní veterinární správy a ještě v informacích u nějaké cestovky.. ale je to víc jak rok tak nevím jestli se mi to podaří dohledat..mrknu na to
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    XLOBOX: většinou bývají zakázaný pitbullové a bullteriéři a jejich kříženci.. např. v Chorvatsku..
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    XLOBOX: Taky jsem ten seznam někde viděla, ale kde už nevím :( Možná, když napíšeš na státní veterinární správu, tak by ti mohli odpovědět nebo třeba někam odkázat. http://www.svscr.cz/
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    XLOBOX: Takovy seznam jsem shanela po vsech moznych veterinach a nesehnala. Idealni by bylo optat se nejake chovne stanice "bojvych plemen". Tam nejaky obdobny seznam mit budou kvuli soutezim a tak...
    ZLAJA
    ZLAJA --- ---
    ZLAJA: Tak už ji mají doma. Vypadá hezky.:) Snad bude vše v pořádku.
    LESTELL
    http://lestell.webnode.cz/

    XLOBOX
    XLOBOX --- ---
    Nemate nekdo nejakej link na seznam psu ktery sou v eu zakazany nebo nejak omezeny + kde a jak nejlip? Budeme si porizovat pejska ale chceme s nim hodne cestovat a musim i promyslet dopredu ze me s urcitym psem do urcity zeme nepusti nebo jinak omezi atd.. diky
    ZLAJA
    ZLAJA --- ---
    FATBEAR: Děkuju ti moc. Naši měli fenku od pána,co už chovku nevede. Takže taky nemám žádné aktuální info..
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    pak si jeste par lidi chvalilo
    Chovatelská stanice bulteriérů a bulmastifů - ECCE BULL | O nás
    http://www.eccebull.cz/cs/o-nas/

    ale jak sem psal je to uz nejaka doba co sem se o to nejak zajimal kvuli porozovani bulice
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    dobra zkusenost co vim byla
    Bulíci z Čerchovské zahrady
    http://bulici_z.cerchovske_zahrady.sweb.cz/
    ale nevim jestli se nejak nezmenili
    ZLAJA
    ZLAJA --- ---
    MURAMIXA: Děkuji za odpovědi. psa nehledam já,ale obrátila se na mě včera kamarádka. osobně bych v čr taky psa nebrala. mám kontakt na paní z británie,pokud bych přece jen do bulika někdy šla.
    jde o to,že měli stěně již domluvené přes inzerát a paní zacla zvyšovat cenu a celkové dělat problémy,tak ho nevzali. ale už se natesili na představu štěněte a chtějí co nejdřív jiné. osobně s tímto postupem nesouhlasím,taky jsem jim to řekla,ale pokud si stejně trvají na svém,chci jim aspoň poradit,kde rozhodně stěně nebrat. věděla jsem o nějake mnozirne,ale neni už dohledatelna na netu,tak snad už neexistuje. ale v aktuální situaci se neorientuji,myslela jsem,že kdo má třeba stěně,nebo mladého psa,vyzná se líp.
    tak kdybyste věděli nějaké konkrétní chovky,budu vděčná. i tak děkuju..
    MURAMIXA
    MURAMIXA --- ---
    ZLAJA: Jestli to myslíte vážně rozhodně se dívejte po testovaných rodičích, u nekteré chovky snad uz prarodičích, projdete si geneologii. Pokud máte ambice, jděte do zahraničí (opet jen testované psy). U minísků je situace trochu lepší nahrává tomu i vysoká cena. Dejte si rok na prozkoumávaní a hledání. Pokud chcete aby váš pupík přežil 3 rok života, nebo alespon byl zdráv. A nemohu nezmínit Bulíky v nouzi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam