• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    TARGI
    TARGI --- ---
    mobil1 087 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=2RRw1z07QPs


    A jeste jedno, takove to domaci mazlenicko :-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    ANTENA: jj, miluju tu jeji skrabosku ;-)
    ANTENA
    ANTENA --- ---
    TARGI: Ta čubinka má výbornou škrabošku! .)
    TARGI
    TARGI --- ---
    Nan + Pepin - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=0nk6j-JcOdA


    bojovacci si hrajou :-)
    KOMONO_BURU
    KOMONO_BURU --- ---
    Výlet na Sněžku...

    MECADO
    MECADO --- ---
    Muj Mini Bulicek :)





    ANA
    ANA --- ---
    PAPAVLIS: neobvykle hezke kerky pejsku
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    něco od polského tatéra > Kris Ciezlik
    Image and video hosting by TinyPic
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    WERUMI: já někde četla že pomáhá vitamín B a hlíva ústřičná ....tak psovi občas šoupnu tabletu s hlívou, ale jestli se to zlepšuje, nevím....
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    WERUMI: Případně ještě žlázky vymačkat. Třeba naše čubina na to trpí hodně a musíme aspoň jednou za měsíc mačkat, jinak se hrozně drbe a dělaj se jí právě takový boláky v kůži.
    RODWY
    RODWY --- ---
    RAVNOS: presne tak..stari.)
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    WERUMI: u nas to iste. neni toho nejak velmi vela, ale tak do 8ks sa mu za posledny rok dva spravili. ma 10 rokov. bral som to tak,ze to je normalne... ze to sa starym psom deje..
    WERUMI
    WERUMI --- ---
    ahoj, jdu s dotazem...

    čubině se začaly dělat bradavičky (na hlavě- na uších nacházíme snad co týden novou). Nějak jich má pořád čím dál víc :/ Krmíme pořád tou samou značkou... nevíte někdo, z čeho by to mohlo být a co s tím? Pan google radí k veterináři, v případě, že by to psovi nějak vadilo. Dále pak vitamín E, takže jsme nasadili lososový olej.. Nějaké další rady? Psici bylo devět..

    Díky!
    PAPAVLIS
    PAPAVLIS --- ---
    můj pes, když ho potřetí pokousal jiný pes, začal kousat první a dokonce napadat....teď už je starší a tak se uklidnil ale do tří let to byl celkem boj..... takže moje rada, vyhýbat se konfliktům jak jen to jde
    a 100% přivolání samosebou, jinak já to beru tak, že taky né s každým vyjdu, takže psi kteří milují všechno a všechny mi připadají trochu divní :) a lidi vlastně taky :)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    ZUZANKOVA: a hlavně ten pes je mladej. náš byl do tři let jak milius, a jak dospěl, začal se rvat...
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    ZUZANKOVA: Tak v první řadě pokud tohle víš je nutný nechodit s ním na volno tam kde hrozí že za rohem bude někdo se psem. Nebo ho aspoň přivolat, aby za tím rohem nebyl sám dřív než Ty.
    ZUZANKOVA
    ZUZANKOVA --- ---
    ZMATENAA: kdepáák, co pes, to obří číro....je spustu psů se kterejma jsme ho seznamovali pomaličku tudíž pozdější kontakt byl bez problému...ovšem zažili jsme hafo incidentů, kdy šel navolno a zpoza rohu šel cizí pes a bylo...zajímá mě, jestli existujou nějaké výchovné metody, jak ho naučit, aby se se psem nejdříve očuchal, pohrál a bránil se jen tehdy, bude-li třeba a ne pokaždý, co nějakého potká..
    ZMATENAA
    ZMATENAA --- ---
    ZUZANKOVA: Naše pitbullka miluje všechny. Psi, fenky, lidi a hlavně děti. Když jsme měli staforda (psa), tak ten se snesl pouze s fenkami, ale s ostatními psi to moc nešlo. Já bych to naopak brala jako velké pozitivum, že je přátelský. Lepší než aby byl agresivní.
    Asi jsem úplně tedy nepochopila, jak ho chceš převychovat?
    Chceš, aby byl vůči ostatním psům nevšímavý?
    ZUZANKOVA
    ZUZANKOVA --- ---
    Zdravím, je vůbec možné, aby (nejspíš) stafordí vořech, měl vřelý přístup k většině namátkově potkaným psům? Poslouchá jak hodinky, ovšem když běhá na volno, jsou tam obavy, že napadne cizího psa. Není třeba nějaká příručka,či něco, co souvisí s ,,převýchovou,, tohohle jeho pudu? Je mu nejspíš něco málo přes rok,hroznej mazel z ulice....)
    SNELA
    SNELA --- ---
    IM_MORTAL: On pes nemá sestouplé varle? pokud varle nesestoupne tuším do 8 týdnů, pes je považován za kryptorchida, což je taky genetická vada a pes by neměl jít do chovu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam