• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRIUSJediná cesta - záblesk demokracie?
    PIROSH
    PIROSH --- ---
    Chcete být pozváni na Nikdykde V., Jedinou Cestu V. a jiné podobné taškařice? Pozvánky budeme posílat na maily vyplněné ke zpětné vazbě, až přijde ten správný čas. Proto neváhejte a poskytněte nám zpětnou vazbu. Díky
    http://www.cravens.cz/jedinacesta/hodnoceni.htm
    TARI
    TARI --- ---
    další fotky z JC
    PIROSH
    PIROSH --- ---
    Prosím všechny, aby nám vyplnili reflexi na proběhlou Jedinou Cestu. Bez ní nemáme žádnou ucelenou zpětnou vazbu. Patnáct minut tomu určitě věnovat můžete. Je to nezbytně potřeba. Díky.

    http://www.cravens.cz/jedinacesta/hodnoceni.htm
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Od sedmi v zadním traktu, velký salón mají zase zabranej nějací starousedlíci :-)))
    LYREL
    LYREL --- ---
    od kolika hodin je afterpárty?
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    RILVEN: To je škoda :o( Nejlepší by bylo, kdyby hra měla i kameramana...
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    ETHAN: Víc nic...pršelo a bylo moc práce, tož kouzelná krabička většinou zůstala ve stanu...
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    BOUCNER: Já jsem normálně celkem tolerantní nekuřák :) Akorát momentálně jsem poněkud limitována fyzickým stavem :).
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PIROSH: Děkuji :)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ZMYJKA: samozřejmě...byla to jenom provokace...je nesmysl vám tam kouřit pod nos... já jsem hodný kuřák :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    PIROSH: Hurá. :-)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    RILVEN: Víííc!
    PIROSH
    PIROSH --- ---
    Afterparty bude nekuřácká až do pozdějších hodin večerních.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    PETRIUS: Přibude, až budu mít víc času... dej tomu tak 2 dny.

    Jinak je mi líto, ale také se z afterparty musím omluvit, protože tou dobou budu pobíhat po Praze a to nejde odložit ani zrušit :o(
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Mám nějak málo dotazníků!
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZMYJKA: budeme trávit afterparty venku.
    DRUI
    DRUI --- ---
    ZMYJKA: Ja uz automaticky ve fantazacky spolecnosti u kozla odchazim produkovat kour ven - je to dobrej navyk, doporucuju i ostatnim...
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Ehm, a nemohli bysme aspoň my na začátku aterparty nekouřit? Aspoň do 20... Prosím. Jsem relativně čerstvě po laseru na jedno oko a přece jen je rozdíl, jestli tam hulí dva hosti u vedlejšího stou nebo deset lidí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam