• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LETTADLOSBĚR LYSOHLÁVEK mykologická poradna
    POOWL
    POOWL --- ---
    YAVO
    YAVO --- ---
    Minulý týden jsem se po nasbírání dostatečných zásob jal foťáku. Jsou to modelky :)












    PS: ty červené jsme nesbírali
    SLAPPY
    SLAPPY --- ---

    Kvíz pro začátečníky - Poznej tu správnou!

    A.

    B.

    C.

    všechny rostou tady ; )
    KILLERD2D
    KILLERD2D --- ---
    Jihlava je štědrá a je tam dost holek pro všechny...
    ERUVEO
    ERUVEO --- ---
    jinak vzdy chodim naslepo a zadnou mapku ani gps sem nepotreboval :)) vzdy najdu nove mista....to je na tom totiz to nejhezci to hledani;)) tady v cechach sem byl ted taky poprve a bylo jich tam spousta
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    nevíte někdo, jak to vypadá na Seči?
    ERUVEO
    ERUVEO --- ---
    MIKEFINDER: já byl u hostomic na praváky a viděl jsem tam několik set hub, malých i velkých i obřích,,asi tam nikdo nechodí, přesněji ti můžu dát do pošty přesnější info
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    ERUVEO: Kam do Brd? Je nějaký místo, kam se dostanu sockou a pak třeba 5 km pěšky někam? Z Prahy to je pro mě ideál. Cca dvakrát jsem byl na kopinatkách u Jevan, ale to už je kdysi dávno. A nebylo to nic moc.
    KUATO
    KUATO --- ---
    ERUVEO: musim priznat, ze jsem cekal trochu jinou odpoved nez tohle :o)
    ERUVEO
    ERUVEO --- ---
    KUATO: tak ti to máš přesně 33 km po silnici č.57 z místa tvého bydliště pokud tam ještě bydlíš;)
    KUATO
    KUATO --- ---
    ERUVEO: tip na misto u Fulneku bych si rad poslechl, to nemam tak daleko :o)
    ERUVEO
    ERUVEO --- ---
    R4K0SN1C4K: proc do jihlavy? staci kousek tady do Brd. a kdybych si chěl udělat výlet tak radši jedu na Libavou, tam je to jiný level :D pamatuju na 10 susenych od Fulneku ;))))
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Tak snad mame kazdy vlastni fleky :D
    R4K0SN1C4K
    R4K0SN1C4K --- ---
    koukam, ze se vsichni v patek a o vikendu chystaj do jihlavy :D
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    V pátek či sobotu bych se k někomu přidal. Auto nemám, ale na béňo přispěju. Jsem z Prahy, ale můžu někam popojet hromadnou dopravou. Když tak pošta.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    KILLERD2D: V pátek tam taky jedu, tak jsem zvědavej, ale zatim to na MDFD vyšlo hojně každý rok .
    KILLERD2D
    KILLERD2D --- ---
    GUMIDEK30: jj pravda včera jsem potkal na fleku týpky co sbírali na večer že tam jdou a aby lépe vstřebávali :)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    KILLERD2D: MFDF s tím zamává si myslím :D
    KILLERD2D
    KILLERD2D --- ---
    Tvle Jihlava jede jsem to čekal horší...někde už je to i na kosu a bude jich ještě mraky...
    R4K0SN1C4K
    R4K0SN1C4K --- ---
    POHULEX: to jsou celkem typický arcany, na fotkách je u nějakejch krásně vidět rozšiřující se třeň směrem ke klobouku, což je jeden z hlavních poznávacích znaků... z jaká části čech to je? připomínaj mi železnohorský
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam