• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: Holoprojektor na rameni mit muzes a v urcitych situacich je to mozny pouzit na zmateni protivniku. Hacker si hazi mam dojem Computer+Edit a proti tomu cil perception.... Ale tohle je tam fakt jenom naznaceny, vicemene je to "at gamemaster's discretion". Jeste poznamka: Fear, jako schopnost duchu, se samozrejme ve fyzu projevuje, ale je to vicemene jen manifestace. U pekelnyho psa je to vrceni, u lidskyho ducha to muze byt nejaka strasidelna podoba a tak, ale ten mechanismus, kterej dela ten strach, se odehrava v astralu. Takze technika sice ty vnejsi projevy zachyti, ale strasidelny to nebude.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ATOMOUSEK: lol holoprojektor :D
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    ATOMOUSEK: Z jak moc velké dálky ?:)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    BURKHAR: hele, muj hacker je v priprave, takze se muzeme urcite domluvit... zatim je to hacker, chemik, bomberman...
    umim hackovat a reit signaly... na druhou stranu, nejsem schopny z niceho vystrelit... ale jsem schopny uztat mensi vybuch (z dalky)

    jo, a berte tyto informace jako neco mezi mou postavou a vsemi jejimi verzemi... presne nevim, jak ted vypada, protoze na ni pracuju v nahodilych casovych intervalecha nikdy nevim, "co me doma ceka" :o)

    Ale jestli jsou nejake specialni pozadavky, budu jen rad... jen berte v potaz, ze co urcite neumim, je bojovat muz proti muzi, pac jsem dosti neohrabany...

    Jo, a chtel jsem se zeptat na takovou vychytavku:
    Kdyz bych mel nekde na rameni, nebo tak nekde, 3D holoprojektor, muzu behem bitvy zobrazovat picoviny kolem protivniku? (tedy predpokladam, ze odpoved je ano)

    Ale jde mi o to, jestli muzu mit na tech videich zaznamy nejakych pokusu se zhmotnovanim duchu... nebo se zhmotnenymi duchy, co pouzivaji zrovna fear, a podobne... samozrejme, pocitejte s tim, ze smecka HellHoundu vas nemine ;o))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SORBAK: OVERDRIVE, jak to vidis ty?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    BURKHAR: to se domluvime az na miste. Casu bude dost
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SORBAK: Dobre, tak jinak, za kolik ty dva kanony nekdo koupi? Mam kontakta Maria (2/3) - SUPERMARIO's Car Service, Car Lot, Junkyard - all cheap, quick and secure. Kolik to hodi?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    BURKHAR: Nevim, co ti na to rekne Spider, co se me tyce: F availability klidne, ale mene, nez 12. Podle pravidel hraju celej run, paklice nejsou vyjimka. 20mm kanon bych ti ja osobne nepovolil vubec, protoze to IMHO nadela vic skody, nez uzitku.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Zdar, vcera jsem trochu prekopaval postavu a mam nejake dotazy.

    Co se paklicu tyce, bude se hrat dle pravidel? A jak s maglockama, chci se GM zeptat, jestli mi dovoli si poridit F availability naradicko jako Sequencer apod.? Muj rigger bude na zaklade pozadavku od Spajdra aj zlodej, cili bude schopnej odjet do tri bojovejch kol temer jakymkoliv autem. ;o) Dale dotaz ohledne tech 20mm kanonu. Zvladnu si je zabudovat do pancerovanych valcu ke svemu hangaru aby v pripade "ALARM INTRUDER" zacaly strilet na vse zive? Pocitam k tomu nejakou pevnou sondu s dobrejma sensorama, navic jsem si vzal temer vsechny Security knowledge... Zejtra nahodim koncept gorgeous George II.

    Jeste nez tak ucinim, chtel bych vedet, co Obrazkuv hacker, abych si popripade poridil to, co on nema, abychom mohli delat jako dobry tym. Popripade, co by si mel doplnit on, aby jsme uprostred runu nezjistili, ze sice umime leccos, ale stejne jsme kuli necemu chybejicimu zakysli...

    Jinak se uz tesim, jak maly decko, vcera jsem si s Georgem hral asi 3 hodinky... ;o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: svojeho casu jsem mel kram, kde se to dalo koupit, ale zmizel v propadlisti bookmarku na jinych masinach
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: spis mu chybi tlacitko REroll - podle toho AC a tak je to trikot dle ad@d, ne? ale huste, ukladam, tim jeste par exotu offnyx pobavim :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hele nema podle pravidel moc powerplay nabusene atributy?

    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: Ten PRO mi nejde... porad resim neco jineho a na toho hackera nak nemam naladu... omlouvam se za zdrzovani... uvidim, jak mi to pujde pristi tyden nebo o vikendu...

    Nejak nemuzu trefit hackera do SinCity...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A DOST KURVA, jak maly deti na pisku, nemuzete si svoje vetny vetrny mlejny mlejt nekde jinde? Navrhuju postu.

    Jsem rad, ze jsem se tu celej den smal az jsem padal ze zidle, ale tohle neni sranda. Musim rict, ze chapu CHORCHEHO, ale i SORBAKA.

    Sorbak ma vyjasnenej svuj svet, na muj vkus je to obcas tak trochu mimo, nemam rad nektere prilis jasne pristupy, ktere zavadi uz jen kvuli tomu, ze mam tendenci vsechny jasne veci znejasnit, aby se dalo daleko vice improvizovat. Nemam rad hadky o kostku, kde mi na tom zalezi i nezalezi, nemusim mit vzdy pravdu v diskuzi, ale vadi mi, ze nemam vzdy pravdu jako GM, coz je projev Sorbakova EGA a to je bezesporu. Mnoho lidi si stezovalo, ze hadka o kostku rozebere atmosferu a dej. Nastesti tedka posledni dobou se to prilis nedeje, pac ja neresim kostky temer vubec, mam konecne postavy, kere si sve problemy nahazi samy, ja si resim kostky pouze za NPC a spol, kterych neni zas az tolik, abych se sam ze sebou musel hadat.

    Chorche je z ty vetve hracu co miluji vsechno co je napsano a precejen nachazi veci, co napsane nejsou, popripade veci ktere napsane jsou, ale on si toho jeste nevsim. To je imho dalsi slabina ctyrkovejch pravidel a velke dostupnosti booku, pac nestihas vstrebat komplexnost celeho systemu. Ja si az po deseti letech uvedomil nektere veci a provazanosti ve dvojkach treba a strom dovednosti jsem s Olomoucakama bohuzel nehral snad nikdy i kdyz je to nejlepsi herni koncept v SR vubec.
    No nicmene protoze tech veci, co by si CHORCHE pral je prilis moc a ma smulu, ze nepotkal me, kerej by o nich rad kecal, pokud by se nejednalo o kostky, ale sorbaka, kerej neresi co neni napsano, tal proste mlati hlavou do skalopevneho postoje a vyjasneneho ega. Souhlasim se Sorbakem, ze Chorche je otravnej a musi neco furt resit, hlavne na osobni urovni a vlaste resit staci. asi proto dostal ban a dostane ho kazdej, kdo bude tim tempem pokracovat, zavadim povinej tejden a dam jej i Sorbakovi, kdyz bude potreba, prvni krok bude ten, ze se deti pekne promazete. pak budu chvilku hodnej.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SORBAK: prestan zvanit ptakoviny nebo me ta tva trpelivost a velkorisost rozplace... za celej den tu picujes jen ty a to ted na zaver, do teto doby tu probihala vesmes normalni diskuze - i kdyz obcas s ruznymi nazory (dokud si samozrejme neprisel ty a neukazal nam ten jedinej a spravnej;) - s tebou je to jak Ivanku, kamarade.... ale tu picu tam cejtim porad;)
    stejne jako vis, proc si nerozumime - sere me ta tva radoby bozska aura a nadrazenost - to je dobre mozna tak do sokola ci mezi jine pubertaky, my sme na to ale stari - a jeste bych zminil, jak sem se ti +/- pred rokem hodil (na 3/4roku), kdyz nikdo jiny nemastroval a ty sis chtel zahrat... od te doby prochazim asi downgradem a tve svetlo sili, tak bacha abys tam nahore nadobro neoslep

    HIPPO42: jo kdo vi... mozna pride i kouzelnik a nebo bude 3ka
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    HIPPO42: vtip (snad)
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    CHORCHE:
    ATOMOUSEK:

    Tohle je pokec o Seatlu ??? Nebo mám haluze? Ty jo už musím s těma drogama přestat.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    CHORCHE: Nevim, jakej FW. Ze picujes a ze picujes porad, ti potvrdi uplne kazdej, kdo chodi do naseho SR klubu klubu. Za tu dobu, co s tebou hraju, jsi me bohuzel jen utvrdil v nazoru, ze nema cenu te brat vazne. A nikdo nemuze rict, ze bych to nezkousel a nemel s tebou nemel trpelivost...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SORBAK: no vidis, domino a prestan zasirat i tenhle klub, uz to bylo tu ci tam nekolikrat a ja nemam ustoupit kam a ty to neumis, tve ego by pri tom mohlo vybouchnout, toz stop fw, ktere si opet zacal ty, jak necekane;)

    ATOMOUSEK: confused... ja myslel, ze vyjednavat s drakem chtel jubei ci fernando a tys to zarazil, jakoze zadne vyjednavani, dou se delat draci steaky (velice vyzivne, aspon co si vzponiman na dungeon mastera) - a i tak si myslim, ze tu tvou jesterku neukecam, ta ma trosku vetsi mozecek, potazmo i vic kosticek, nez nejakej elf;)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: Muzes ho ukecat... vsak, v tomhle smeru ti klacky hazet pod nohy nebudu... :o)
    Ale, jestli to myslis vazne, tak to neposer - kdyz drakovyjednavac, tak zadnej posera...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam