• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Fake SIN (4) - Karel Prochazka
    + Fake License (4) - car
    + Fake License (4) - submachine gun

    :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: postavu klidne dej sem, budete banda, co se zna, uz jste spolu asi i bezeli, takze v klidu, zadne tajnosti mezi sebou. aspon pomuze domluve.


    jinak jasny, ze to neni zasadni spor, hadam se s Tebou v podstate porad. nejlepsi na tom je, ze ackoliv se hadam porad vlastne s celym svetem a kazdym, tak Ty aspon jednou za cas si vezmes ponauceni a sice mi nedas za pravdu, ale zaridis se podle novych udaju. to je relativne vzacne.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pan Nejchytřejčí a pan Mámvždyckypravdu: Děte na to pivo!!! Už ale!
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: myslim ze je dobre ze te potkavam jenom minimalne. ty tvoje radoby revolucni kecy sou fakt unavny. Chces zmenit svet? Zacni u sebe. Radikalni pozer...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Ale hovno, zase z toho se svou typickou teatralnosti delas Naprosto Zasadni Spor O Rozmerech Presahujicich Hranice Galaxie :-)) Na to ti neskocim :-)) Ja jenom tvrdim, ze pro ruzny akce jsou vhodny ruzny hospody.

    Mam tu postavu teda hotovou. Mam to sem placnout, nebo staci hruba charakteristika uvedena tady: [ SORBAK @ RPG - $HADOWRUN - kdo nema stranky neni gang.... obcanske sdruzeni Matky a Ghulove podejme si ruce!!! ]

    Dneska bych odhadem mezi osmou a devatou mohl dorazit na Zizkov. Tak pudem na to pivo?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: JVMLOK:
    co to placate dobytci? tuze inteligentni poznamka, takze jsem nepochopil o co v ni de. nejake argumenty? zamitaji se.

    jinak pokracuju se Sorbakem ve sporu, ktery uz vedem od silvestra.
    ja jsem v nem za radikaly on za konzervativce. asi tak jako celou dobu ve vsem v tomhle auditu ;]

    Jinak dobry je, ze jsem se Sorbim mluvil osobne a shodli jsme se, ze se budem v Crossu potkavat na pivo ;]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: nehrabe ti trochu? :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: tak to uz jako LOL :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak prave na takovejchhle klubech je dobry prave to, ze maj presne atmosferu shadowrunu, jak dizajnem, tak muzikou, tak osadkou.
    Jakoze minule, kdyz jsem tam byl prave jak tam byl i Hroch a Michal, tak jsem prave sedel pulku vecera s squatterama, pak jsem sedel s typkem, co se prave vratil z pakarny, kerej x let smazil kedru a y krat byl u soudu nebo sedel, za to, ze coroval [pritom to byl normalne inteligentni typek, neco takovyho by te nikdy nenapdalo, kdybys to nevedel], do toho hrala nejaka tvrad experimentalni elektronika a pak industrial.
    V jeden moment me dva orci vyhazovaci probrali, jestli u sebe nemam zbran [nuz nenasly, jako zadna z ochranek, kerou jsem potkam vyjma letiste].
    Za tu dobu nekdo nekolikrat ubalil speka, kerej se hulil bez rytualu a bez kecu jako cigaro, nekdo si dal se stejnou samozrejmosti caru ze zrcatka na stole a celkove veskery ty keci co se vedy klidne mohly byt planovani nejake podvratne akce nebo tak.
    Squatteri delali propagandu undergroundu, kousek od nas sedeli dva typcy, do kerejch bych se teda ja rozhodne nesral i kdyz byli oba dreddati [zadni hipisacti katolici no], kazdou chvilku zavrtela zadkem nejaka moc hezka buchetka. Nekdo se libal u baru.
    Zmena muziky a nejaka protisystemova propaganda jako vj produkce.

    Tohle je proste shadowrun a underground dneska.
    A takovej ten nazor, ze ja tem mladejm pubertakum dnes nerozumim.
    To mel muj fotr, kdyz mu bylo ctyricet a posloucha kaju gota a hellenku, kdezto ja jsem poslouchal punk a ctyricet let starej bigbos.
    Taky sem ho tehda mel za peknyho kretena, kerej vubec nevi o cem mluvi a myslim si to doted.
    Mladi, at uz pubertaci, nebo my, jsou zdrojem inspirace a starsi generace by je mela vnimat jako sobe rovne i kdyz jeich nazory casto nejsou zrale... ale zas maj neotrely pohled na veci, neco co dospelosi clovek ztraci [to vidim i na sobe], takze sedet s pubertakama? no proc ne?
    copak mlada, ruzova kundicka je horsi, nez stara hneda vytahana kunda?
    ale, od kdy ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: jasany, mam to jinak, preferuju cyberpunkovou hospodu s muzikou, pankacema, fetkana, dreddatou obsluhou a vehetarianskym zradlem... ale je mi fo fuck asi. jen z hospod uz jsem asi vyrostl, nebavi me byt v hospode, mam radej kluby
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: ale jit do klubu na muziku je neco jinyho, nez jit do hospy pokecat o runu. Preferuju klidny mistecko, kam nechodi pubertaci a hraje tam neco hodne potichu, nebo vubec.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: jinak tes se tena dnesni koncert, to misto je obdobny a mirne horsi ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: a v kerym patre si jako byl? Nahore, dole, v galerce, nebo na zadni spodni stage?
    Imho kazda cast te hospody ma jine vlastnosti.
    ale to je konecne Tvoje vec, netaham Te tam. Vim, ze dal jak do Ponorky a do Senku uz by to moh bejt kulturni sok a smrad z techhle hospoda, ze mas tak moc zarytej pod kuzi, ze jinej cigaretovej dym uz Ti nevoni ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jinak kdo nezna tak koukat sem, je tam i galerie jaka je ta hospoda priblizne ted, ale bohuzel tam nejsou fotky aktualni s tim, ze nad stolama jsou ruzny ty kusy motoru, pohyblivy ustoje a tak http://crossclub.cz
    asi jim to pudu nafotit a hodim jim to na stranky.
    Rikal mi nekdo, ze na cross se jezdej koukat lidi z cely evropy i kvuli designu toho mista, coz bych se vubec nedivil.
    Srovnal bych to tak s Giger barama a podobne...
    ale dost ot, to jen pro olomoucky, co ten klub neznaj.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: naposled jsem tam byl nedavno. A byl tam stejnej smrad a kraval jako vzdycky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ: podivam se Ti. Offiko asi urcite ne. Dalo by se to vymyslet docela dobre... jsem pro nejakou spolupraci. Je to uzasnej napad.
    Jinak pokud bys delal na nejakem zviretniku pro run, tak ja jsem delal na tom herbari, jeste s Muruem, tak to muzem dat dohromady a udelat si nejakej neoficialni bestiarovej sourcebook.


    SORBAK: aha. tak to jo.
    jinak cross je prave pro nas Zizkovaky docela v klidu, ze tam porad neco jezdi smerem minimalne k Hlavaku, coz se pak da [pro me je to pak cca 10min chuze]... proto tam rad chodim kalit, mimo jine.
    Navic je tam hrozne moc ruznejch akci co me zajimaj a hodne znamejch z nyxu [teda ja jich vetsinu neznam, ale...]
    A MUZIKA, hlavne MUZIKA... spousta psytrance, ruzny elektronicky experimenty atd... vlastne proto navstevuju dva podniky XT3 kvuli punku, ska a ruznejm podobnejm normalnostem. a Cross kvuli elektronickejm stylum.
    Treba Hrochovi se v Crossu ted dost libilo, este nevidel jaky to tam je, kdyz je to takovy cely cyberpunkovy a byl dost prekvapenej.
    Kdys tam byl naposled jen tak mmchodem?
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    Jen me tak nedavno napadlo: Australie! uz ted je tam nejvic posahanych zvirat, co teprve v probuzenem svete! je na to nejaky ofiko source, nebo to jeste nikdo neudelal?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    SORBAK: pokud vubec nekam pudu teda...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Jasne a po Crossu pojedu zase autem domu, ze.... picarna. Netrvam na Spiritu, ale na Zizkove jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam