• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    OVERDRIVE: praha nebo olomouc ?hmmm.. kazdopadne je to jedno sem ted v takovem pressu v praci ze nebude nalada ani pro olomouc :(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mlok dostal globalni ban do vsech mojich auditek, je to smutne, ale je to tak a nebudu to nikomu vysvetlovat...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dal bych nejakej Shadooooran, pridal by se nekdo?
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    JVMLOK: si este asi pockame :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MACLINKS: a co teprv Iphone ovladany vznasedlama :)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    BURKHAR: co na tom uz chystaji vznasedla ovladana iphonem :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: vred -> operace -> alfapajsl :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tvuj bracha ma Alfapajsl, militarygrade? jak k nemu prisel?
    ja uvazuju, ze si sezenu nekde kuang grade 11 a poslu to tady dnes dordele ;]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    alfapajsl, jako ma bracha :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    :]
    tak nejak...

    pico gastroskopie je fuj, doufam, ze aspon na nejaky cerny klinice... chtel jsem napsat, ze si urcite nechas udelat nejakej implantat, ale jedinej co me napadl, je ustni bic [weezl] co jej mela Jasmina jako uplne nejtajnejsi zbran... posledni zachrana a uplne zniceni nepritele... hodne kruta vec... akorat to prej uzivatelum dela trosku mrdky v hlave, kdyz maji v krku schovanejch cca 30 cm vystrelovaci ocelo-plastove kobry ;]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: napsal bych ti karmu...ale ty to beztak delas pro love tak co :D Ale neboj, bude podrobny report... doufam ze se prida LEWITZ a jinak kdyz bude mit nekdo naladu, no problem...trochu jsem se od posledne zlepsil v pravidlechtak nebudou krpy, a v pondeli du na kontrolu na gastroskopii, tak asi budu jedinej strizlivej....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: to vis, hackeri dnes nejsou jen tak volne k dispozici... mam 10h ziveho prenosu, abych z jedny televize udelal uplne jinou se stejnym jen upgradovanym fungovanim... bude to krutej mazets, ne ze ne
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: Kua.. :) zatraceni Germani si bez Overdriva neporadi...holt my budem muset...;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dobre tema dne.. nicmene jsem v germanii, prozmenu az do nedele do 10 rano
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Takze to vypada ze nam Madagaskar trochu usnul, vsichni jezdi po certech nekde v germánii ci po dovolených...nicméně tenhle víkend vypadá slibně, takže kdo bude mít čas a náladu, tak s největší prvděpodobností se v sobotu bude hrát. Téma dne: Něco k zakousnutí? :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: presne tak...mj obvykle bych si na to vzpomel sam ale tam mi to vypadlo a nikdo se NEZEPTAL na vzzbroj a normalne viditelny veci a just si to neprohlid z astralu...mohla byt klidne iluzi maskovanej saskvač...treba ;) koneckoncu kdo by se divil kdyz o pul kilometru vede bar normalni free spirit :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: tak nejak, jakoze budu s nima tam hrat magira, akorat pocitacovyho, takze se me to dotkne taky... jinak se zbytkem souhlasim, ja jsem psal, neresim to nijak zvlast, ale byt staly clen tymu, dostane odeme nejmit tecku taky,... to, ze ji vilecil imho zpusobilo, ze nechal stopu a jedineho cloveka, co si pamatuje jeho auru, coz je vazne fehr protivnik pripadne...
    stary dobry hrabani se v hlave, kdyz uz nic, by to chtelo... z myho pohledu je jednodussi se v hlave hrabat apdskama...

    ad pancir: myslel jsem samozrejme vesty a tak, jasny, ze duch kreje celej... prekvapilo me, ze ho na sobe mela celou dobu... zas jako selhani kouzelnika, ze si pred silovym vyjednavanim nepingnul podezrele klidnou buchtu... ale chapu, ze kdyby se kolem me predtim strilelo, taky bych asi mel nasazenou duchovni sprcku.... je to zduvodnitelne, ale porad rikam, ze je to pica zasrana a priste ji nacpu dve tuzky do noasu a klepnu ji hlavou o stul ;]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: "jako GM bych tohle nevolil jako nejakou prilezitost k dohre" : to se asi nebude tykat Pazu, tahle dohra, ale bude se to urcite tykat tymu na Madagaskaru kterej tam jeste nejakou dobu bude muset ziskat...(btw ten ostrov ma minimalne 5-6 zridel moci a celej ostrov je setsakra zakletej, popravde tahle skupinka tam mela svoje misto od zacatku nektery veci musela ovlivnit i vule GM) staci! jako priilezitost k dohre to neberu, ale nemuzes cekat, ze kdyz neco udelas, nevyvola to reakci. Pokud takhle "poskadlis" samana kterej je malem toxik a patri k ritualni skupine, je naprosto prirozeny, ze ti to neprinese nic dobryho...asi prave proto ji dave potom lecil, bo vi jak to u me chodi...jsem pomstychtivej parchant.

    Nicmene nemam zadny vyhrady k tomu, co Pazu skusil udelat, byl to naprosto profesionalni pristup jenom to nevyslo... me by Dejv taky pekne sral...ale uz ho znam tak vim ce se od nej da cekat. V dračáku, když útočí těžkaá jízda skupinky, je dave schopný mezi ně a nepřítele vyčarovat plochu pekelnyho ohne, a spocita si to tak blbe, ze jim musi projet rozjeti valecnici skupinky. co bys na to rekl. Tomova postava mu tenhkrat malem urazila hlavu, bratr ho na posledni chvili zadrzel, uklidnil a pak dal davovi delo ze malem spadl z kopce :)

    Na hlavu se pancir nepocita...krome toho 10bodovyho tvrzenyho pancire (coz znamena 20 bodu proti zbranim, 1/2 apds) ducha kterej ji kryl uplne celou... ale dost uz, sehrany to bylo napicu a ja v tom taky trochu zaplaval, nebudem si jednou veci kazit celej run. Co se Dejva tyce, ma i silny i slaby chvilky, hlavne ma k reseni dost jiny veci a jak jsem se tam s nim bavil, jde mu o kontakty a spojence kdekoliv je muze sebrat (a ver mi, vi dobre, proc to dela)

    Nastenka je dobra vec, trocju jsem o tom premyslel a myslim ze to udelam tak, ze sem hodim nejakej vypisek pojmu z kazdyho sourcebooku, co prelouskam a co z nej vyberu pro svuj svet...vsecko se tam stejne dat neda, ale mohlo by to vytvorit dobrej background. + samozrejme vypisky pravidel a muzu tam dat i priklady souboju v ruznejch rovinach a mix, at vime co a jak se pouziva...aspon se pocvicim a muzem se pohadat driv, nez zacnem hrat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam