• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    srry trochu to trva jsem zasekanej praci, deadline na setting preview do konce tydne. Slibuju.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    A videl bych to tak ze charaktery nejdiv ke me do posty, a po schvaleni na nastenku, at je mame pekne po ruce kvuli referencim.
    invisiblecaste vypada down, takze nahody budem pouzivat rolz.org, az zacnem vytvotim nam room.
    Zpracovavam nejaky to intro, kdybyste chteli dopredu posilat koncepty postav co se tyce backgroundu a bio, muzem zapracovat na tom, aby do toho intra byly integrovany...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    novej, lepsi, generator s bezproblemovym exportem postav:
    Uložto - Chummer.rar
    http://www.ulozto.cz/12081184/chummer-rar
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jo my filthy asistanst, prijimam vas do teamu. Jdem na to.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    oh...looks like we are building new editorial board here...Rotten Apple Boulevard ?
    WEED
    WEED --- ---
    tak uvazuji co by se hodilo do pribehu k novinari a fotografovi ... blondata asistentka? :-D zvladam tesnopis, ucetnictvi, boj s propiskou, nekolik jazyku a presvedcovani ...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BURKHAR: dronomancer? ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    mám si udělat technomancera - fotografa?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    hh
    dobre
    28/29 mame tabletop session, tak se chystam na ni, pak se do toho pustime. do novyho roku :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: ja nemuzu v praci ani moc jinde pouzivat zadnej dalsi diskuzak... je to vubec potreba, ja bych byl pro to hrat proste a jednoduse tady...
    generator neni problem, udelam si postavu klidne i papirove, po 12 letech hrani shadowrunu [tedy 12-2, kdy uz nehraju, pac me nebavej military runy a zanej jinej nez Sorbakovic tym jsem nedokazal zbastlit, pac na to nemam realne zadny cas...] Tak tedy ve vlaku jsem se prospal, zitra bude jezisek ci co... takze mozna v nedeli dam dohromady novinare. Klidne ale uz muzes uvadet do situace, zatim je to prece jedno, jaka ma postava cisla, na nic si zatim nemusim hazet. Vizas Spidera Jerusalema mi vyhovuje, takze muzem, pane GameMaster. Kdyz bude potreba hazet kostkama, hodim si klidne fyzickejma [budu je holt nosit v kapsicce na pasku, to uz me nezabije]...

    Tedy mic je na Tve strane...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    nyx nevim, ale
    www.invisiblecastle.com
    je nejcasteji pouzivany...i kdyz ho mam f praci za firewallem, hody nemusi byt tak casty. Investigativni novinar je rozhodne dobrej napad. Generator...teda jestli mas excel, je naprosto nejlepsi tenhle:

    SR4CG_DK_1m.zip
    http://www.mediafire.com/?7y6gmfmainryb7n
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    kdo se prida, muze se pridat tak,ze Ti napise do posty, a ja jej nekde potkam, souhlas [nemusim vedet, zezacatku, ze je to nekdo z hracu, souhlas?]... mmchodem bylo by mozna zajimave, kdyby nekdo z ID tady treba hral nejake NPC, co myslis? i kdyz obravam se, ze se stejne nikdo neprida, dokud neuvidej, ze to funguje... zitra ve vlaku zplodim postavu nejakou [generator, neberu ssebou pravidla]... jinak nejakej hazec kostek znas, aby se dalo linkovat [vlastne nyx umi hazet kostkama, ze?]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: takze hrajem tedy tady, online. hraje se ve meste [predevsim] a muzu tedy hrat cyberpunkove novinare?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OK tak nekde postni postavu at se muzua spon kouknout. Kdokoliv dalsi by se chtel pridat, co jsem psal plati...
    sourcebooky musim samozrejme predevsim cist ja :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: to ne, cist zadny dalsi sourcebooky nebudu. to uz bohuzel nemam v planu a nemam na to cas.
    misto je mi jedno.
    novinar proc ne? vzdyt takova postava se dostane kam ma i kam nema. to ze nebudu strilet, to je jasne, at budu hrat cokoliv. moje postavy proste nezabiji [maximalne v sebeobrane]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Spidere, Sin City je tvoje zahradka a ja ti do ni nepolezu, dodneska v Bohunkach sem tam vzpominame na paradni postmoderni run, barevnej a roztancenej jak swina :)
    Ale mrknul bych se do jinejch lokalit. S klukama jsme si nedavno davali manhunt v Chicagu, Containment zona je peknej hnus a je to akorat na poctivej survival run v radioaktivni zone se statisicama hibernovanejch hmyzich duchu, hybridu a zoufalcu co se tam uz 15 let rvou o preziti (pry...predsvte si kdyby mel Hieronymus Bosch měl přestavivost H.R. Gigera, co by asi tak kreslil).
    Nicmene...
    pro novinare nic moc. Ale rikam si...takovy Big Apple? Mannhattan? Este jsem nemel tu cest ale trochu si to proctu at mam realie a pak se muzem mrknout.
    Co se tyce tvorby postavy, mam vsecky booky, akorat nemam vsecko precteny...napriklad Attitude, pro novinare je zajimava zalezitost.
    Vrele doporucuju Runner Companions a alternativni zpusob tvorby postavy za karmu, daji se tak udelat mnohem vyvazenejsi a univerzalnejsi postavy nez BP
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nejaky upravy shadowrunu, urcite muze byt zajimave uz jen podle uvodu, kde pisou, ze ctyrkovy pravidla jsou spatlanej sobi hnusec a jedna z prvnich veci je napriklad uprava skillu... to je treba jedna z veci, ktera mi pripadne, ze bohuzel ve ctyrkch autori nepochopili genialni odvozovaci mechanismus ze dvojek, ktery umoznil z jakehokoliv atributu odvodit moznost umet nejaky skill... trapna nahrad defaultovanim je vazne mizerie... at. takze procit ve olne chvilce, jestli neco takoveho je tady:
    http://ruscumag.wordpress.com/shadowrun/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pomerne dost dobre popsana postava SPider Jerusalema, pokud bys neznal: http://www.squidoo.com/spiderjerusalem?utm_source=google&utm_medium=imgres&utm_campaign=framebuster
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: pockej to jako chces masterovat neco tady?

    Klidne, tak to zkusime. Chtel bych hrat cyberpunkoveho novinare. Ala Spier Jerusalem, misto: Transmetropolitan. Znas? Dokazal bys z toho vyjit a masterovat v takovem svete a takovou postavu?
    Parametry by to melo neco jako hardcore investigativninovinar. Hacker specializovanej na kontakty, data mining, pronikani do mist kde nema co delat takovejma jako hrubejma zpusobama chovani. Obcas nekomu dokaze dat po drzce. Obcas nekoho sejme nejakou spinavou zbrani schovanou v rukave. Dela do ruznych odposlechu a stenic. Hodne fetuje. Hodne pise, a to jej zivi. Pohybuje se na hranici stinu a officialu.

    Zacneme tedy hrat zatim jen ja a Ty, s tim, ze Ty masterujes. Response z me strany by byl 2-4 denne. Pouzivat se bude jen tenhle audit [pripadne posta casem, kdyby bylo vic lidi] a hraje se tedy offline. Tedy tak , ze az nas bude hrat vic, tak se hraje jakoby na tahy. Tedy az se vyjadri vsichni, tak teprve reaguje gamemaster. Plati?

    Jinak chci hrat mesto. Mel bys neco proti Sin-city? Je k nemu planek a docela solidni popis tady i na blogu + parametry Transmetropolitanu tak jak vidis celou vec v comuxu. Pripadne tedy upraveny Seattle? S tim, ze davam prednost nevydavat se moc mimo mesto. Shadowrun je v mem pojeti Urban fantasy, nebavi me behat po lesicku a hrat si na myslivce nebo vojcly, pokud nemusel...

    Tedy? Count me in.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam