• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk


    "Chces si hrat na stiny? Tak teda poslouchej, kamo; pak si to preber a pouc se z toho co nejvic,
    ponevadz nevedomost zabiji rychlejc nez kulovej blesk."
    ~ Ess El El, hadi saman

    Tak jdem na to:

    >> Labka.cz : Project Shadowrun
    >> GM: Overdrive
    >> Postavy
    rozbalit záhlaví
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    AMEK: No to se neboj. Mi kdyztak zacnem bez tebe, ja uz chci parit :)
    AMEK
    AMEK --- ---
    Jmeno: amek
    Skype: jeste si musim vzpomenout :-D
    Mail: amek665@gmail.com
    Nick: amek
    Postava: zatim mam v hlave dve predstavy a nevim pro kterou se rozhodnu.

    Tento tyden se mi snad podari udelat si cas, sednout nad SR a dotahnout postavu do konce, stejne tak jako doladit laptop a zprovoznit skype. Nerad bych zdrzoval.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Tak ja tady trochu prihodim, jeste teda nemam postavu uplne dokoncenou, ale tak aspon co zatim vim to prozradim.
    =============
    Jmeno: Blood
    Skype: blood_eldar
    Email: bluud.elf@gmail.com
    Prezdivka: Blood
    Postava: Lidska zena, prez den pracujici na stinove klinice.
    Vizual postavy: Pokudbla zena potetovana od krku dolu obrazci a runamy, prez hlavu se ji tahne od ucha k uchu tetovani vzdalene pripominajici carkovy kod. Je ticha, a casto vypada ponekud nepritomne, odena je spore, ze by reagovala na lidi divajici se na ni pohorsene (pokud to delaji).

    To je jen velice zevrubne, dodam vic infa brzy. Jeste nejaky obrazky jak si ji ja predstavuju.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOODRAT: jo, tak zacni prosimte se svoji verzi "navstivenky Hrac/POstava/kontakty" at vim kdo je kdo.
    Klidne sem muzes dat nejake obrazky pro inspiraci z Tve strany. Zaroven, pokud chces, muze popsat svou postavu a muzes sem dan nejaky obrazkovy vizual.
    MMchodem dava prednost tomu, kdyz hraci sve postavy popisuji, nez kdyz jen linknou obrazek, precejen je Shadowrun trening imaginace a schopnosti vypravet, tak to nekazme prilisnou vizualizaci pomoci obrazku, ktere imaginaci omezuji... kazdopadne proto, ze jsme od sebe daleko, tak pomuize samozrejme jakakoliv pomucka, jak se spolu muzem bavit a predat si atmosferu.

    Jinak mam prosbu na linuxare mezi nami: nejakej softik, kterej by mi umoznoval rychle nahrat a rychle "sestrihat" zvuk z inline mikrofonu meho kompu, potazmo rychle rozstrihat a poslepovat jakejkoliv zvuk... dalo by se? Znate neco takoveho. Staci jednoduchost a uzivatelska privetivost. Ja jsem doporucoval Jack + Jack Rack,m ale to bude asi peklo to zprovoznit, a na mem Asuse EEE 1215, coz je kapesni hracka spis tak na to co ted delame, tak to asi ani nebude uzitecne, pac realtime system na ARM architekture asi fakt nebude behat dobre....

    DIK...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Sounds fair. Transmetropolitan mám docela načtenej, do čeho jdu tuším, řečené mi vyhovuje a upřímně řečeno se začínám i dost těšit. Tuším že nuda nebude :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    treba i takovehle zmetky muze clovek potkat v ulicich, a verte nebo ne, dokonce spolupracuji s nekterymi klany, zjeo





    hehe televizni porady 2072 se zas az tak nemeni, jak se zda





    mladi a krasni, taky debilne nebezpecni a optimalizovani do podoby NAD-RASY jak z nejakeho spatneho RPG ;]








    prozmenu levicovy terror [Baader Meinhof COmplex - dobry film i knizka o RAF, doporucuju ke shlednuti]

















    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a jeste tak pro inspiraci...

    mmchodem magie v mem podani by mela mit nejake kouzlo v sobe, takze bych byl rad, pokud si kouzelnici vymysli nejaky skin, jak jako jejich kouzleni pusobi navenek pokud delaji neco zjevneho, samozrejme je mozne kouzlo jen tak procedit mezi zuby, pokud nemas blatant magic, tak asi vetsinou nic videt nebude, ale pokud jo, chtel bych vedet, jake predmety pouzivaji, jak zni zaklinadla, pokud neco v neco promenuji nebo vyvolavaji duchy, jak to bude "naskinovane", podobne jako treba u dron rigger asi bude pouzivat nejake sve hracky, tak bych chtel vedet, jestli jsou postavene doma na kolene ze soucastek ze smetiste, nebo jestli si je kupuje a jsou to hi-tech ale readymade veci z kramu, nebo jak to ma...



    Dejte do toho co nevic barevnosti, co nejvic skinu. Udelejte si postavy zajimave vizualne, vymyslete si nejaka specifika, proste neco co odlisuje bezny zivot od hrani. Predstavte si, ze byste se na vlastni postavu chteli koukat v kine, nebo o ni cist. Blbej vojak v nenapadnym maskaci neni nic, co by stalo podle me za to hrat... Ulice Shadowrunu jso pro me hodne barevne, vsude jsou animace, reklamy, augmented reality, vsichni maji tak trochu punkovy design. Inspirujte se v Transmetropolitanu, v pravidlech Shadowrunu 2.0...

    Neni nutne za kazdou cenu mit nenapadne postavy, ona napadnost je nekdy dobra, pac kdyz clovek shodi ciro, muze byt z minuty na minutu nekym jinym, i to je nenapadnost, drevena noha a knir... comprende?

    Kosmeticke upravy jsou temer zdarma a dokazi zazraky. Jednu minutu muzes mit potetovany cely oblicej o chvili pozdej jsi cernoch.

    Je to nejen CYBER ale i PUNK v mem podani. OK? Gotcha?

    Priklad: kouzelnik pouziva nejaky druh permanentniho kouzla, aby se maskoval, takze v realite to muze byt treba o tom, ze ma cele telo pokryte nejakymi vytetovanymi magickymi obrazci. Vzhledem k tomu, ze je to permanent, na ktery by teoreticky slo utoci magii, tak kdyz to nekdo zlame, tak se taky muze stat, ze kouzelnika nenama sila stahne z kuze. Pripadne jej treba upali modry plamen, ktery nepali nic jineho nez kuzi....
    Takovehle veci se u me ve svete proste deji. Kazdy klad ma i zapor, magie ani technika neni dokonala ani bezpecna. Cim vic jsi cuttin edge, tim vic se muzes porezat... vsecko ma nejaky design, nenapadne veci jsou ty nejmene ucine, nebo ty NAPROSTO nejdrazsi.
    Cyberware je vzdy nejakym zpusobem zjevny, treba zrychlene reflexy delaji to, ze kdy nekomu upadne ze stolu porcelanovy hrnek, postava jej proste podvedome chyti a pohne se pritom tak rychle, ze si toho vsimnou jen vyvoleni, ale kdyz si vsimnou, tak okamzite pochopi... atd.

    V SinCity ziji na ulicich a na skladkach, v opustenych castech a v kanalech, ruzne hodne podivne bytosti. Defacto tam, kde jsou zony vlivu, zaznacene na mape ikonami, tak tam je vicemene cisto [krom toxic zone]. Klany a gangy si tam udrzuji ulice bez ghoulu, bez smecek divokych,napul zmutovanych psu ci kocek, ktere dokazi sezrat trola pouhou presilou a podobne. Ulice SinCity ROZHODNE nejsou bezpecne nebo pekne misto. Nektere ctvri jsou zasypane troskami lidstvi ve vsech jeho podobach, nekde je tak vysoka koncentrace podprahovych reklam, ze bez reality filtru se muze stat, ze se postava zblazni, nebo alespon chyti silny tik do leveho oka a leve bradavky a podobne... pozor na me, jsem neprijemne nekonkretni, co se znalosti mist a mesta dopredu tyce, protoze rad postavy mrzacim a rad je necham byt neprijeme prekvapene. Zabijim jen za neschopnost, za blbost a za nudu. Ale ukousnuta pulka obliceje od ghoula + snet v prave ruce, to je neco, co Te muze potkat az nechutne rychle [uz jste nekdy zaszili magicky modifikovane vytrusy hub prasivek? ne? tak se jim vyhnete...]


















    Tadyhle nekdo neustal vyvolani nejakeho hodne silneho ducha nebo nejake elementalni sily, myslim, ze pokud se tohle nekomu podari, bude to pak o taktickych jadernych strelach, podobne, jako kdyz Chicago zamorili hmyzi duchove, procez zonu nejdrive vymazalo ze sveta par nuklearnich hlavic, a protoze to na duchy bylo stejne malo, tak se z ni stala demilitarizovana oblast ovladana warlordy a mutanty...

    Neco podobneho je v SIn CIty napriklad toxicka zona, kde je opravdu VELMI nezdrave riznout se do prstu o nejaky kus smeti

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jeste nejake vizualy me postavy [doporucuju k recteni a torrentovani comix Hellblazer, tak nejak budu tu postavu hrat ja a tak nejak bude pusobit i svet ve kterem se bude hrat, samo pripoohnuty o specifika Shadowrunu]...





    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOODRAT: je mi jedno v jakem formatu postava prijde, jen pokud jej prectu a pokud prijde postou...

    jinak nerikal mlok nahodou, ze sem da link na ten generator, co ma moznost hostovat zaroven postavy v nejake netove db? to by se mi docela hodilo, nejak jsem nezaznamenal pri te diskuzi link... dal bych jej pak do zahlavi...


    Mam prosbu, udelejte mi tady kazdy nejakou predstavovacku sebe jako hrace.
    Tedy chci vedet nejake jmeno, jak vam mam rikat, klidne prezdivka, ale kazdy z vas ma jiny skype, jine jmeno tady na nyxu a pochybuju, ze nekoho mama pojmenovala BloodRat [jestli jo, tak bych se rad poznal s jeho mamou ;]

    Takze ja jsem Overdrive na nyxu, slysim na prezdivku Spider, jmenuju se Tomas Petru a muj skype je overdrive_idoru, kdyz budu hrat postavu, bude to kouzelnik a bude se jmenovat Edward Ka-Spell, zaroven to bude muzikant [dohledejte si na youtube to jmeno a taky kapelu Legendary Pink Dots, kdo nezna]...

    Vzor navstivenky:
    =============
    Jmeno: Tomas
    Skype: overdrive_idoru
    Email: tepetru@gmail.com
    Prezdivka: Spider/Overdrive
    Postava: Kouzelnik - muzikant, Edward Ka-spell
    Vizual postavy: John Constantine, brit, blondak v balonaku, chain-smoker, protivnej cinickej zmrd, hermetik Crowleyovska tradice







    Kdyz bych mel moznost, budu se stridat s id Blood_Elf, ktery taky hraje kouzelnika, pokud dobre chapu... to by melo byt v pohode.

    Jinak mam prosbu: pres pracovni dobu v Prazskem case mi nepiste po skype/icq/google-talk/facebook nebo tak, ohledne Shadowrunu, od toho mam 2 skype, kdyz me vidite na soukromem, tedy na overdrive_idoru, znamena to, ze jsem schopen a ochoten komunikovat, ze mam volny, cas, ale kdyz me vidite jen na pracovnim skype, nebo na facebooku, nebo na ICQ a v Praze je pracovni doba, tedy 9-18, tak prosim piste maximalne tak emaily na tpetru@gmail.com
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Slušně :o)

    Hele, můžu ti poslat postavu vytvořenou v Chummeru? Připadá mi to jako vůbec nejpřehlednější.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ha, tak uz jsme v dobe, kdy aktivni obrana elektronickych systemu se stava realitou: http://searchsecurity.techtarget.com/news/2240169976/Gary-McGraw-Proactive-defense-prudent-alternative-to-cyberwarfare

    cekam ICE a to ASAP
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: ... a z toho cisty ponozky jsou zbytecnost :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    WEED: weetku, hele muzes nekdy alternovat, jsem silbil klukum, ze dneska nebo pres weekend zprovoznim ten google calendar, aby do nej mohli psat i oni, udelame to tak, ze tam nacpem kdy kdo muze a podle toho se bude hrat...
    takze jako kdyz najdes nekdy nejakej cas, nacpi jej tam, rezervuj si jej a bude. kazdopadne aspon si odpocines od programovani a od deti... postavu Ti kdyztak neakou pridelim jak se m ibude hodit, takovy hrajici npc cko, jak jsi psal... to neni prob.. host se vejde, stalejch hracu uz je zda se dost...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hele zatim bez feedbacku, jak jsem rikal, ze mi mozna konci bydleni, tak vcera vecer nam odpojili energie a dali nam padaka do konce mesice, takze jsem si jeste vcera hledal bydleni, ktere uz ted mam, ve stredu se stehuju, dnes sem resl nekolik reallife shadowrunu, takze tyden zabitej, ale ted pres weekend se k tomu urcite dostanu, nemam moc program, takze se budu venovat shadowrunu [taky jsem si vzal z bytu jen cisty ponizky a pocitac ;]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: nejakej feedback k te moji postave? Presun do SinCity samozrejme doresim az se vyjadris...
    WEED
    WEED --- ---
    OVERDRIVE: tvl ja bych tak rad zase zahral, ale asi uz nenajdu cas ... mozna budes-li narazove potrebovat nejake to NPC.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOOD_ELF: udelej to jinak, neco si vymysli, a ja podle toho udelam zmeny v settingu. vzdy je to tak, ze obecny setting nema s 20 otazkama nic spolecneho, delas je nejak tak jak chces, a pak gm rozhodne/domluvi co a jak dalsiho... nemusis o tom meste nic vedet, proste si vymysli, kde jsi se tam vzal... a ja pak budu mit aspon prilezitost ukazat Ti jej jako bys tam nikdy nebyl.. ;]
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hele, tak sem koukal na nastenku, precetl si popisky k mape a tak, ale ja porad nejak nevim jak mam udelat dvacet otazek o postave, kdyz vlastne vubec netusim jak se dostala do Sin City, jak to tam chodi a funguje atak?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mapa sin city

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam