• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOPIKwww.discogs.com
    ASYD
    ASYD --- ---
    Deska pecka ale cekuj tu luxusni sadu francouzskych znamek
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    C8400: vyfiltruj si moje prispevky, nekde to tam najdes, uz to trochu zapadlo..
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    NYCK: inak nechapem, preco sa do nikdy nedeje z Ciny ani Japonska, ale UKcko takto prisne, predtym som mal toto iba z USA
    C8400
    C8400 --- ---
    BLACKDRAGON: NYCK: Diky za varování... to je škoda.
    DOGGY: tam jsem k tomu nic nenašel...
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    Hm, to je na piču! No co, aspoň ušetřim..
    NYCK
    NYCK --- ---
    CHRPA: Taky mám zadrženou zásilku. Byla označená jako dárek, s udanou hodnotou 20 liber. Skutečná hodnota je asi 150 liber. Musím jim dát plnou moc, aby mě pošta zastupovala v celním řízení a napsat, že k tomu nemám žádný doklad apod. Nechápu úplně na co je udaná hodnota a označení dárek, když mě stejně uhánějí o nějaká potvrzení. Určitě to tak jednoduché nebude, tak uvidím. Ještě mám v Londýně balík s asi 100 deskama, tam to určitě bude zajímavější.
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    CHRPA: hrozi, uz ma skasli, staci prekrocit 45e, ked mi typek do ceny zapocital aj postovne :/
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    Nevite, jak je to ted po brexitu s objednavanim desek z anglie - nehrozí clo nebo nějaký dodatečný poplatky, když dorazí deska do cr?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: tak jsem oslovil cechy / slovaky a mam vyreseno a jeste se mi zvedl rating, tak se z toho snad brzy vylizu :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    LOPIK: skoda, verim, ze to bude gut, kdyz si nekdo nestezoval, ale samo chapu s moji reputaci :D
    LOPIK: nastuduju, diky. Asi jsem si to tenkrat blbe precetl :D
    C8400: zkousel jsem pred cca mesicem, tak jsem to rano nahodil znovu :)
    C8400
    C8400 --- ---
    POHODAVOLE: lopik ma pravdu, jsi v CIP https://www.discogs.com/help/cip_list (uz 12 let!)
    Popros o potvrzeni na discogs foru https://www.discogs.com/forum/thread/172073
    Ted se mi vybavuje, ze jsem taky kdysi spadl do CIP... kdyz se budes normalne dale aktivne podilet, vylepsovat, atd. tak se z toho zase casem dostanes.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Jinak koukám, že mají něco jako Contributor Improvement Program speciálně pro lidi co kurví submissions, kde jsi už jedenáct let :-))) Pro to ti nejde přidávat víc..

    Víc k tomu tady - https://support.discogs.com/.../articles/360005007014-Database-Guidelines-21-Contributor-Improvement

    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já bych ti i zahlasoval, ale to se nedá.. tvl alba, kde je dvacet feats lidí o kterých jsem nikdy neslyšel - to nejsem schopný potvrdit :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    C8400: nemas vyssi rating? Mne to samo vadi kvuli tomu, ze nemohu pridat dalsi :)
    C8400
    C8400 --- ---
    POHODAVOLE: Nemám, ale proč se tím trápíš? Máš 4 pending releases, já jich mám 150, ale vůbec mě to netrápí :-)
    C8400
    C8400 --- ---
    Nevím, zda se tu někdo zajímá o klasiku, ale následující top třicítka mi přišla zajímavá tím, že s vyjímkou Mozart kompilací a jeho Figarovy svatby se do top 30 nejdráže prodaných nedostala žádná opera. Vše jsou převážně symfonie, koncerty pro klavír/housle a orchestr apod... https://blog.discogs.com/en/most-expensive-classical-albums/
    NYCK
    NYCK --- ---
    GONZA223: za posledni dobu se mi stalo, ze sla deska do Holandska mesic a do US skoro 4 tydny. Slecna na poste mi rikala, ze ted muzou chodit zasilky i dva mesice, zalezi kudy to jde. Je to neprijemne cekat, ale jeste se mi nestalo, ze by deska nedosla, pokud byla s trasovacim cislem..
    SCHWA
    SCHWA --- ---
    GONZA223: dej tomu jeste tyden. kdyby to neprislo a neposkytl tracking number, tak proste pozadej o refund pres paypal. maj docela dobre paky jak z prodejcu zbozi (pripadne penize) dostat. nikdo s dobrym hodnocenim nebude riskovat zruseni uctu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam