• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOPIKwww.discogs.com


    a user-built database of music information. Imagine a site with discographies of all labels, all artists, all cross-referenced. It's getting closer every day.

    help.discogs.com - funguje i v případě výpadku Discogsu

    Zdejší Dickogsáři:
    Lopik , Kerb, Fall , Marvin23, Smazak, Smazakovo disko, Billy_Styx, Ligi , Jacko, Unclean, VIK, Quassar, Gregor_Pride, Gora32, Mihals, Frohikey, Nyck, Stephan, , Mathew , Sleepy, Raveboy, WTG, Virus31, Pohodavole, Medan, Lion_Don, Chrpa, Soldik, ASyD, Abu, Crome, Nailer

    Ty ozkoušený spolehlivý prodejci, co si nechaj posílat třeba i prachy v obálkách:

    Buzzbox - dle Smažáka levnej s levným poštovným.
    jeden bezchybnej .rychlej a relativne levnej seller na nastenku
    http://www.discogs.com/user/Funky-Monkey
    "iljin1 - poslal mi to omylem na jinou adresu a druhy postovny sme museli dat na pul :( ale desky byly gut..
    hulabaluba - extra rychla posta + vinyly v supr kvalite
    alextrem - extra rychla posta + vinyly v supr kvalite
    Leoxneox - byl pry na dovce ale nekontaktoval me..
    -Vinyl4Sale- - extra rychla posta + vinyly v supr kvalite
    freshenup - vse v pohode
    jet_jaguar - extra rychla posta + vinyly v supr kvalite ale deska byla zabalena jen v papirovy obalce
    noise1991 - extra rychla posta + vinyly v supr kvalite
    stevieboy - ani se mi neozval ale omylem sem mu dal pozitivni feedback
    festif83 - vse v pohode
    panaman51 - vse v pohode
    philbxr - deska prisla rychle ale jeste sem ji nevidel jelikoz mi to chodi k babicce :)"
    vinzomatoze - vse v pohode
    paiper - vse v pohode
    rozbalit záhlaví
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: tak jsem oslovil cechy / slovaky a mam vyreseno a jeste se mi zvedl rating, tak se z toho snad brzy vylizu :)
    C8400
    C8400 --- ---
    POHODAVOLE: Nemám, ale proč se tím trápíš? Máš 4 pending releases, já jich mám 150, ale vůbec mě to netrápí :-)
    C8400
    C8400 --- ---
    Nevím, zda se tu někdo zajímá o klasiku, ale následující top třicítka mi přišla zajímavá tím, že s vyjímkou Mozart kompilací a jeho Figarovy svatby se do top 30 nejdráže prodaných nedostala žádná opera. Vše jsou převážně symfonie, koncerty pro klavír/housle a orchestr apod... https://blog.discogs.com/en/most-expensive-classical-albums/
    NYCK
    NYCK --- ---
    GONZA223: za posledni dobu se mi stalo, ze sla deska do Holandska mesic a do US skoro 4 tydny. Slecna na poste mi rikala, ze ted muzou chodit zasilky i dva mesice, zalezi kudy to jde. Je to neprijemne cekat, ale jeste se mi nestalo, ze by deska nedosla, pokud byla s trasovacim cislem..
    SCHWA
    SCHWA --- ---
    GONZA223: dej tomu jeste tyden. kdyby to neprislo a neposkytl tracking number, tak proste pozadej o refund pres paypal. maj docela dobre paky jak z prodejcu zbozi (pripadne penize) dostat. nikdo s dobrym hodnocenim nebude riskovat zruseni uctu.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    BLACKDRAGON: tak po 14 dnech začal dotyčný konečně odpovídat. Prý to začátkem týdne poslal, ale že lístek se sledovacím číslem zásilky zapomněl u kamaráda v autě , tak doufám že to dorazí. Zatím jsem objednával jen u prodejců z Francie a vždy to bylo do týdne doma , snad teď to bude taky takhle rychlé.
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    GONZA223: treba ho kontaktovat na vlakne k predaju, ak nereaguje na opakovane posty tak by som kontaktoval discogs, ak je platba ucinena cez paypal, najlepsie je to riesit tam, lebo oni maju ochranu kupujucich, plus ked nebude reagovat ani na paypal, tak ti platbu vratia za nejaky cas

    inak do tyzdna nemavam desky doma, niekedy to trva mesiac, japonsko, azia, usa, ale aj taliansko, spanielsko je pomale

    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Prosím pěkně jak má člověk postupovat v případě, že prodejce již deset dní po zaplacení i potvrzení platby více jak 10dní absolutně nekomunikuje ? Zatím jsem přes discogs učinil nákup 5x a vždycky do týdne byly desky doma, ale teď i když se jedná o prodejce s hodně dobrým hodnocením na mě absolutně sere a nic neposlal a ani není schopen mi na jakoukoliv otázku dát odpověď.
    C8400
    C8400 --- ---
    POHODAVOLE: nesouvisi to s tim, ze se proste nikdo neobtezoval ji potvrdit? na discogs foru je diskuze, kde o to muzes pozadat a pak doufat, ze se nekdo slituje https://www.discogs.com/forum/thread/172073
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Stejny problem mam i tu:

    Pitchfork - Unstoppable (2007, Vinyl) | Discogs
    https://www.discogs.com/release/1577291
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Netusite prosim nekdo, proc neni tato deska stale potvrzena? Mohu mit jen tri nepotvrzene a potrebuju pridat dalsi.

    Diky!

    Matys - Martin (2018, Vinyl) | Discogs
    https://www.discogs.com/Matys-Martin/release/11744150
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    GENERIXX: Jo, to je asi mozny. Par cutu doma mam, jen jsem to jeste nikdy nevidel jeste ve folii, tak mi to prislo divny.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SAMGARR: jednoduse - neprodana deska se vratila z obchodu zpet distributorovi, ten tomu cutnul roh nebo nariznul obal (aby to oznacil jako neprodanou desku) a celej release muze byt stale zabalenej ve folii z tovarny. Takovy desky se pak prodavaly ve vyprodejich za podstatne nizsi cenu, pripadne byly v normalnich obchodech ve specialni sekci zlevnenych desek. To fyzicke poskozeni obalu melo krome oznaceni i zabranit naslednym pokusum o prodej za plnou cenu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    LOPIK: máš recht. Napsal:

    Hi
    Very small saw cut on left side of cover, from factory (that means cut-edition)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    LOPIK: Jen nevim to jde dohromadt s "still factory sealed" jak pise prodejce.v popisu.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Zrovna u podobných výběrů to bejvá relativně často..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Napadlo mě ještě, že by to mohla bejt taková ta s tím výřezem v obalu - pár takových jsem viděl, dělávalo se to když se desky znehodnocovali jak přecházeli na CDčka. Mívá to takovej +-půlcentimetrovej vroubek někde na kraji..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Netusi prosim nekdo, co znamena cut edition?

    Diky!

    Various - Music From The Motion Picture Soundtrack - Beverly Hills Cop: LP, Album For Sale | Discogs
    https://www.discogs.com/sell/item/135349294
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    Klikni na edit release a potom copy to draft
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    nevíte někdo, jak na discogs přidat white label k releasu? když dám "edit release", tak jen upravim už vytvořenej full release, ne? ale nepřišel jsem na to, jak nakopčit data z desky a jen přidat wl a dát fotku.. díky za info..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam