• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOPIKwww.discogs.com
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    C8400: A o co presne jde? Ja to moc neresil a proste propojil s Paypalem ;)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    PSYKUK C8400: mne se to prave nechce moc propojovat s paypalem :D
    C8400
    C8400 --- ---
    POHODAVOLE: U mě vše funguje.
    Bude tady asi rozdíl mezi těmi, co už přestoupili na nový platební process PayPal a těmi, co stále používají starý platební process (já) ...
    Pokud jsi na novém procesu, tak hodně štěstí a děkuji, že to pro nás ostatní dobrovolně testuješ ;-)
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    POHODAVOLE: neco mi to psalo, ze mam pripojit Paypal ucet, tak jsem ho zadal a ok
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Taky mate rozesrany orders / billing na discogs? Akorat mi prisla faktura a nelze zaplatit.

    Diky
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    mám dotaz ohledně objednávek vinylů z UK - na discogs jsem po vytvoření objednávky musel automaticky zaplatit i VAT. znamená to, že až dorazí zásilka do ČR, nemusim už platit žádný dodatečný poplatky nebo jak to vlastně funguje? komu platím VAT? díky za info (je to moje první objednávka desek z UK po Brexitu..)
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    Deska pecka ale cekuj tu luxusni sadu francouzskych znamek
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    C8400: vyfiltruj si moje prispevky, nekde to tam najdes, uz to trochu zapadlo..
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    NYCK: inak nechapem, preco sa do nikdy nedeje z Ciny ani Japonska, ale UKcko takto prisne, predtym som mal toto iba z USA
    C8400
    C8400 --- ---
    BLACKDRAGON: NYCK: Diky za varování... to je škoda.
    DOGGY: tam jsem k tomu nic nenašel...
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    Hm, to je na piču! No co, aspoň ušetřim..
    NYCK
    NYCK --- ---
    CHRPA: Taky mám zadrženou zásilku. Byla označená jako dárek, s udanou hodnotou 20 liber. Skutečná hodnota je asi 150 liber. Musím jim dát plnou moc, aby mě pošta zastupovala v celním řízení a napsat, že k tomu nemám žádný doklad apod. Nechápu úplně na co je udaná hodnota a označení dárek, když mě stejně uhánějí o nějaká potvrzení. Určitě to tak jednoduché nebude, tak uvidím. Ještě mám v Londýně balík s asi 100 deskama, tam to určitě bude zajímavější.
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    CHRPA: hrozi, uz ma skasli, staci prekrocit 45e, ked mi typek do ceny zapocital aj postovne :/
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    Nevite, jak je to ted po brexitu s objednavanim desek z anglie - nehrozí clo nebo nějaký dodatečný poplatky, když dorazí deska do cr?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: tak jsem oslovil cechy / slovaky a mam vyreseno a jeste se mi zvedl rating, tak se z toho snad brzy vylizu :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    LOPIK: skoda, verim, ze to bude gut, kdyz si nekdo nestezoval, ale samo chapu s moji reputaci :D
    LOPIK: nastuduju, diky. Asi jsem si to tenkrat blbe precetl :D
    C8400: zkousel jsem pred cca mesicem, tak jsem to rano nahodil znovu :)
    C8400
    C8400 --- ---
    POHODAVOLE: lopik ma pravdu, jsi v CIP https://www.discogs.com/help/cip_list (uz 12 let!)
    Popros o potvrzeni na discogs foru https://www.discogs.com/forum/thread/172073
    Ted se mi vybavuje, ze jsem taky kdysi spadl do CIP... kdyz se budes normalne dale aktivne podilet, vylepsovat, atd. tak se z toho zase casem dostanes.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Jinak koukám, že mají něco jako Contributor Improvement Program speciálně pro lidi co kurví submissions, kde jsi už jedenáct let :-))) Pro to ti nejde přidávat víc..

    Víc k tomu tady - https://support.discogs.com/.../articles/360005007014-Database-Guidelines-21-Contributor-Improvement

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam