• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jo a tady k tem lahvim jeste:

    Informace o problémech malých a středních pivovarů s novými vratnými lahvemi se 24.3. objevila i v hlavním zpravodajském pořadu České televize, ve večerních Událostech.

    http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1097181328-udalosti/20175.html?ilink=31611

    deale pak: http://www.svetpiva.cz/article.php?pub_articles_876&ID=876
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jo a tady k tem lahvim jeste:

    Informace o problémech malých a středních pivovarů s novými vratnými lahvemi se 24.3. objevila i v hlavním zpravodajském pořadu České televize, ve večerních Událostech.

    http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1097181328-udalosti/20175.html?ilink=31611
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ted sem zaslech v radiu, ze poprve dnes skoncil soud, o znacku mezi Budvarem a Anheuser-Bush, smirem

    bylo to tam rozdeleno vylozene o rozdeleni presnejch slov, bylo to na me moc rychly, tak jsem to moc nestih, ale posledni co jsem slysel bylo, ze Budvar vyvazel na kypr pod nejakou znackou jen nejaky procento z jejich dovozu a ted ze se to zlepsi (to bylo jako priklad)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    blby je, ze tohle znacnou merou prizpiva k zahube majych i strednich pivovaru a fakt me to nebavi

    nadruhou stranu, kdyby si nekdo usmyslel, ze zustane u NRW, tak by to pro nej bylo jen vyhodou, protoze by z ty vymeny moh znacnou dobu zit, to udelal pred lety pivovar v Policce a myslim si ze na tom pekne vydelal
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jasne, pridavam vekovy moznosti ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    HERRICH: k ty tvy ankete - mne napriklad asi do dvaceti pivo nechutnalo, a to vyrazne. cas od casu jsem tak usrknul, kdyz me nekdo premluvil (nebo jeste jako dite ze zvedavosti).
    az pak jednoho dne prisel zlom ;-]
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    a jako bonus ANKETA
    LBART
    LBART --- ---
    XETH: Njn, je to velká škoda. Příjemný personál, velká nabídka a domácké prostředí..
    XETH
    XETH --- ---
    LBART: já bohužel ne :) Nejsem z Prahy :)
    LBART
    LBART --- ---
    XETH: pivní galerie. Tam mám už skoro členskou kartu:)

    BAARKA: beer shop neznám. Díkes!
    XETH
    XETH --- ---
    LBART: nebo zkus pivní galerii v Holešovicích
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    LBART: zkus beer shop v mostecky.. naproti zenzi baru.
    LBART
    LBART --- ---
    Nevíte někdo, kde by se dal sehnat lahvovej Světozor? Jediný místo kde to točej je právě v pražském světozoru, kde mívali i lahve, ale teď se to změnilo a nedá se nikde sehnat. díky
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    souhlasim s cechama a povazuju belgicka piva za sracku.............
    LBART
    LBART --- ---
    PSILO: Souhlasím s Belgičanama. Stellu považuju za děsnou sr*čku..
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ale ani nevim, kolik v cechach stoji, byl sem na nej pozvanej... Netusite nekdo?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    PSILO: Duval dobrej, ale desna sila...
    PSILO
    PSILO --- ---
    Samotni Belgicani povazuji Stellu za desnou sr*cku. Mam to z prvni ruky, 3 roky jsem s nimi delal v jednom podniku. Me nejvic chutnal Grimbergen Triple, Leffe Bruin, Duval a famozni Kwak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam