• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    dneska slavnosti Ostravaru tak muzete jit otestovat zdroj :)
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    KAZIK: tak to pr, ja sice piju vetsinou radegast, ale je to dano tim, ze jak rikam - ostrava je dobra, ale jen na velmi malo mistech... pokud mas zkusenost s dilem na kurim rynku, tak mi musis dat zapravdu.
    a co sem se tak bavil s lidmi co pijou skoro jen ostravar tak si to povetsinou mysli taky, krom takovych tech ultra-ostravaristu.
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    hlavne 12 ka teda..10 ka je celkem omrd
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    ISTRAM: myslim ze ostravar je vzborne pivo...a proste ti nechutna..
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    KACIR: myslis? ze by standartne vyvazeli "ble" a jen nekterym vyvolenym dali neco lepsiho? :-D zajimave, tohle me nenapadlo...
    KACIR
    KACIR --- ---
    ISTRAM: Protekční dodávky? .-)
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    Resim tady na Ostravsku maly problem, Ostravar jako takovy nepatri mezi nejlepsi piva... Ale vim, ze v par specialnich lokacich ( hospoda v pivovaru a jeste dve dalsi) chutna celkem dobre - rekl bych, tak jak ma.
    Ale pokud si ho da clovek kdekoli jinde je to jen des a hruza... Muze to mit nejake jednoduche vysvetleni? Ze by necistili trubky v tolika hospodach se mi nezda, a asi by to s tim pivem udelalo neco jineho...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jo tady nezbyva jen doufat, ze se da do kupy a nauci se, mozna by ji mel nekdo vysvetlit zaklady
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    U nás je nějaká nová obsluha..Mladá holka cca 21let. Nějak jí to čepování nejde - moje oblíbená Černá hora (desítka) mi tam přestává chutnat.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jednopohlavní pivo evropskeho razu
    KACIR
    KACIR --- ---
    Géčko nemůže přinášet potíže, protože je to jen dešťová voda bez chuti .-)
    EM303
    EM303 --- ---
    me taky krusovice nechutnaj, prijdou mi takovy "chemicky"...teda alespon v hospade tady za barakem:) radsi si priplatim 3 kc za G 10..a nemam rano potize
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    Krusovice jsou pomerne "objektivne" hnusny a kysely i v ty ukazkovy restauraci v Krusovicich, kde je jinak vsechno v poradku a lidi se tam otoci mraky..
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    abys nerek ze v tamhlety putyce u nadrazi je hnusny pivo.......a nerek, ze jim v trubce sedi vodnik a dava do toho svy prdy
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ze ja se tim vubec chlubim.. :)

    btw,
    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede.
    .. ?
    SKRU
    SKRU --- ---
    jsi v poslednim tazeni, ne-li za
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Prosimvas proc jsem byl oznacen za "mladeho blazna, neznaboha, silence", kdyz jsem si jednou po praci koupil (dobrovolne) Krusovice? Jako, vynikajici pivo to neni, ale vypil jsem ho.. Je to se mnou zle? :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    to te slechti

    jo o tech klatovech vim, otec o tomhle "posukovi" mluvil, libi se mi takovejhle postup, je to defakto minitrh (veletrh v malym)
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    ... este kdyz mam doma jeden gambac, v lednici sangrii a ve skrini nekolik hektolitru becherovky...

    Filtroval jsem, jeslti sem to tady uz propagoval a asi ne - takze propaguju Pivni studio v Klatovech. Nekolikrat sem tam stravil vecer a mam pocit ze je to povinna cetba. Sortiment tvori vzdycky tak deset ceskych piv, zadnej mainstream, sortiment se pravidelne obmenuje. Pan majitel ma zrejme dobre styky s pivovary a vetsinu sortimentu vzdycky tvorily piva, ktery sem predtim neznal.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jak si muze ZELENEJ CAJ dovolit prispivat do klubu o pivu ;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam