• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    (v pze je na sporilove )
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Nevite kde sehnat hospodu kde cepujou branik?
    Nejlip nekde mimo prahu.
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    FESTER: ne tady je ted zima a teploty nestoupnou pres 14C.Mame to s kamosem v otevreny garazi na miste kde je furt chladno...
    akorat to nak pomalu fermentuje u svrchniho chlazeni to zacalo bublat druhej den a ten nas lezak pri tehle nizkejch teplotach zacina kvasit velmi pomalu.Treti den uz od varu ubehl a pifko ma sice vrchni penu,cimz naznacuje ze proces kvaseni zapocal,avsak este neprobublava.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    plz potrebuju koupit takovej ten malej soudek s pivem... nevim jak je to velky, tak 15l?
    a potrebuju vedet za a) kde to koupim a za b) je zaloha na ten soudek?

    diky diky za odpoved pokud nekdo vite :))
    FESTER
    FESTER --- ---
    FRANCIMOR: mas na to lednicku ???
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    tak jsem zavaril na prvni lezak.Mame tu v Oz zimu takze muzu kvasit pri nizsich teplotach.
    Poridil jsem Czech pilsner kit a cesky chmel
    uvaril jsem a nastavil teplotu kvaseni na 11C.... uvidim jak to zakvasi ;)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ten kamion je zlomenej vejpul, ne?
    EM303
    EM303 --- ---
    kacir: nevim a mozna je to i lepsi
    KACIR
    KACIR --- ---
    EM303: Nevíš podrobnosti?
    EM303
    EM303 --- ---
    necht mu je lehka zem
    KACIR
    KACIR --- ---
    Koupání v pivu - v Harrachově se 21.7. otvíraj pivní lázně - aneb co bysme pro senzacechtivého turistu neudělali... :-)
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    ISTRAM: nemusim ... ale do dila nechodim to je fakt ... a na ostravar jsem chodil v podtstate jenom do bogoty.... kd ekdyz neni plno a je za barem nekdo nenasrany tak si pochutnas .. ale mam pocit ze tohle plati u vsech hospod...
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    dneska slavnosti Ostravaru tak muzete jit otestovat zdroj :)
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    KAZIK: tak to pr, ja sice piju vetsinou radegast, ale je to dano tim, ze jak rikam - ostrava je dobra, ale jen na velmi malo mistech... pokud mas zkusenost s dilem na kurim rynku, tak mi musis dat zapravdu.
    a co sem se tak bavil s lidmi co pijou skoro jen ostravar tak si to povetsinou mysli taky, krom takovych tech ultra-ostravaristu.
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    hlavne 12 ka teda..10 ka je celkem omrd
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    ISTRAM: myslim ze ostravar je vzborne pivo...a proste ti nechutna..
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    KACIR: myslis? ze by standartne vyvazeli "ble" a jen nekterym vyvolenym dali neco lepsiho? :-D zajimave, tohle me nenapadlo...
    KACIR
    KACIR --- ---
    ISTRAM: Protekční dodávky? .-)
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    Resim tady na Ostravsku maly problem, Ostravar jako takovy nepatri mezi nejlepsi piva... Ale vim, ze v par specialnich lokacich ( hospoda v pivovaru a jeste dve dalsi) chutna celkem dobre - rekl bych, tak jak ma.
    Ale pokud si ho da clovek kdekoli jinde je to jen des a hruza... Muze to mit nejake jednoduche vysvetleni? Ze by necistili trubky v tolika hospodach se mi nezda, a asi by to s tim pivem udelalo neco jineho...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jo tady nezbyva jen doufat, ze se da do kupy a nauci se, mozna by ji mel nekdo vysvetlit zaklady
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam