• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    LUBOSO
    LUBOSO --- ---
    Kacir: dakujem, ale musim priznat, ze som myslel 11ku :)
    KAZIK
    KAZIK --- ---
    LUBOSO: 10 svijany neexistuje
    LUBOSO
    LUBOSO --- ---
    Prasopes: potvrdzujem :) a este dodavam ze aj svijany 13ka stoji za to, v modrej ruzi maju tusim len 10 svijany :) 13ku maju na grohovej - Staj :)
    PRASOPES
    PRASOPES --- ---
    Černá hora byla vždycky jedno z mých nejoblíbenějších, ale po tom co sem objevil v Brně hospodu Modrá Růže (kde točí jednoznačně nejlepšího Kvasara 14° v celým západním Tádžikystánu) sem se málem rozbrečel. Kdo z Vás je Brňák nebo kdo se do Brna v nejbližší době chystá... DOPORUČUJU ;)
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Vida, tos asi dobře koupil...
    FESTER
    FESTER --- ---
    sem v zapadle zemi USA kopil naky divny pivo :)

    KACIR
    KACIR --- ---
    Info z Tramwaye:

    STÉ pivo na štyřce v První Pivní Tramwayi :
    „A bude to“ na čepu už ve čtvrtek 31. 1.2008 od 18:00 hodin !!!
    „A bude to“ Pepíčkůf FREAK OUT (Zappisti už vědí…) 12°, o síle 5,2% !!!
    „A bude to“ extračernočerná laskomina suchá tak, že bude až prášit !!!
    „A bude to“ Zkrátka skoráč Stout, yak pravil guru Pepuška Krýzlojc z Joe’s Garage…
    „A bude to“ v POHO, jak pravím, já Bejček J.

    „A bude to“ fakale lidofka… viz níže, kníže…

    STOFKA JE ZA STOFKU !!!

    Přišla na to Martina… Já jí říkal, že by jsme měli dát nějakou symbolicky sympatickou cenu na to sté pifko, a ona, holka jedna podnikavá J, vymyslela ústřední slogan celé akce :

    STÉ za STO,- Kč !!!

    GENIÁLNÍ !!! NOSNÝ !!! ŠTĚPNÝ !!! ZAPAMATOVATELNÝ !!! PROSTÝ !!!

    Tak jsem to jen zmírnil na to, že PRVNÍ pivo je sice za 100,- Kč, ale štyři další jsou od Tramwaye zadáčo (jsou přece ze štyřky a jsou stý, že…). No a pro ty šťouraly, co chtějí vědět za kolik bude šestý (jedenáctý, šestnáctý, dvacátýprvní, dvacátýšestý atd..) pivo, tak pro ty mám asi smutnou zprávu : za 100,- Kč, ale zase štyři další zadáčo… J, že…
    Tagže houby zle…

    Jo jen pro jistotu. Rezervace není tento den možno využít… Ale to snad všichni kapištó…

    Dělám a tak se na vás těším…
    Navíc, jako už po osmé, provádím od 1. 2. tj.celý Únor sanitaci svého zažívacího traktu – tzn. celý měsíc (kurva, teď mi ho zase po štyřech letech o den prodloužili, hajzlové komunistický J) nepiji jakékolif alko nápoje a tak ten třicátýprvní ledenec bude stát za TO…

    Toť fše.
    S pozdravem:
    Českému pifku zdar !
    Jirka Bejček Stehlíček.
    První Pivní Tramway.
    Hospoda, která vytočí STO druhů pif !!!
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    teda.. fakt jako slabý.. patok..
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    tak jsem se chystám otevřít dalšího z tenčící se řady lahváčů, který jsem si před časem dovezl z něměcka.. tentokrát je na řadě Leikheim Landbier... 5,4% alc . jsem teda zvědavej.. no, nevypadá to slavně: http://www.ratebeer.com/Beer/leikeim-original-landbier/21696/

    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Jů, jedu k tobě, kdy? Kde? :-))) Via pošta, ať tam nemáš frontu :-)))
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: btw mam tady pro tebe na ochutnavku kutnohorskou 16 a dopplebok
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pivovar Žižlavar: http://www.zizlavar.cz/ :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Seznam českých mini a mikropivovarů: http://www.pivnidenik.cz/clanek/2928/Minipivovar-mikropivovar-restauracni-pivovar.htm

    Čtěte i komentáře pod článkem, stojí to za to :-)

    Praha má dva nové minipivovary - U Valšů a u Bansethů, jsem zvědavej...
    KYNDA
    KYNDA --- ---
    Je čas na pivo

    EM303
    EM303 --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    tak jsem teď otevřel láhev Lowenbrau Urtyp co jsem si přivezl z německa a docela zklamání..

    http://www.ratebeer.com/Beer/l%F6wenbr%E4u-urtyp/59168/
    (ani se nedivim že má tak malý score)

    .. hodně nevýrazný pivo, vůně žádná, chuť slabá.. dozvuk naprosto žádný.. dávám 3/10
    DANO1
    DANO1 --- ---
    BUKIN: krásně napsáno. mám pocit jako bych se zúčastnil osobně :)
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    Vánoční pivní trhy: Byl jsem tam v pátek po práci (a zasvětil jsem ho "ale" a stoutu - tedy anglickým tipům piva) , chtěl jít ještě jednou o víkendu, ale bohužel to nevyšlo.
    Přehled zúčastněných (z paměti)
    X) U vchodu za 50 Kč zakupuji koštovací skleničku a dostávám lístek na jedno pivo ze soutoče a do tomboly.
    1) Mezinárodní stánek: na čepu australský ležák Fosters a Brown Ale. Ten "elj" znám a dávám si ho - čepovaný jsem ho ještě nepil. Velká lahůdka.
    2) Kombi stánek - Opat (11 bitter) a ještě dvě piva, už z paměti zmizelá
    3) Žamberecký Kanec - na čepu Ležák a Stout. Volím ten druhý. VOní i chutná výrazně po připáleném sladu. Tak to má být.
    4) Belgická a trapistická piva. Tady jsem strávil asi nejvíc času - v rozhovoru s prodavači i návštěvníky. Ochutnal Geuzze (Lambic) a koupil si Chimay a skleničku z Orval.
    5) Bernard : ani jsem se blíž nekoukal - je to v každém supermarketu
    6) Holba
    7) Primátor: na čepu celý sortiment, dávám si "novinku" ale - čepované jsem ho také ještě nepil
    8) SAHM: pivní sklo
    9) Pivovarský dům
    10) Kaltenecker - absolutně nejobleženější stánek. Nakonec jsou z nějvětší dálky. Bohužel pivo stáčejí do PETek.
    11) Soutoč: nějaká Jihlava, pardubický Porter, nějaká Březnice (?) a speciální pivo uvařené pouze pro tuto příležitost - a zase "ale"... Volba je jasná. Bylo vynikající. Vonělo po ovoci, chutnalo hutně a přitom dostatečně hořce. Zkrátka ale jak má být.

    Celkově jsem byl velice spokojen. A mrzí mne, že jsem v sobotu ulehl a nemohl návštěvu zopakovat a rozšířit paletu pivních zážitků...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Vánoční pivní trhy: Byl jsem v neděli na chvíli a jen na malej košt, šel jsem na noční a v práci nesmím nadejchat ani trošičku :-( Reportáž slíbil SvětPiva.cz, já jsem díky situaci neměl extra náladu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam