• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    PRASOPES
    PRASOPES --- ---
    JJ Krušovice byl dobrej tah...Ze začátku mě to taky nenapadlo, ale divím se, že se moc nechytá ten Radegast.
    JANDOUR
    JANDOUR --- ---
    Tyjo, to je mi zajímavý - a co všechny ty skvostný belgický a flanderský piva?? Ty se maj taky spilsnerovat?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    btw koukam, ze sem do ankety pridal krusovice a ty se neomylne ujaly vedeni :D
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ja bych to rozsiril na cechy, bavory a v jednom pripade iry
    FESTER
    FESTER --- ---
    CUSTOM1: no vidis a uz neni cesky pivo nejlepsi :)
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    FESTER: Ok, tak jihoafričani mají nejlepší pivo... :-)))
    FESTER
    FESTER --- ---
    CUSTOM1: dost silne pochybuji nad takovou pravdou... :)

    Pilsner Urquell dnesni dobou jihoafricky :)
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    FESTER: Ale on má pravdu... :-)
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: tak tomu vazne rikam desna namyslenost...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FESTER: na televizi nekoukám, a máš pravdu, myslim si, že v ČR máme nejlepší pivo na světě :-)
    JANDOUR
    JANDOUR --- ---
    Tak to prosimtě radši už nerozjížděj, nás vaše hádky zas tak moc neba.. ...já se tě ptal k tématu a odpověď žádná:/
    FESTER
    FESTER --- ---
    KACIR: nejhorsi na tom je ze Kingfisher si mysli ze pivo je dobry jenom v CR a nikde jinde to neumej... Moc kouka na reklamy Budweiseru
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ja mam doma zasazeny v nekolika kvetinacich zazvor. az ho bude dostatek zkusim vyrobit zazvorovy pivo, nikdy sem to nepil tak sem na to zvedavej...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: my sme varili kdysi na skole, meli jsme tam dva mikropivovary, popravde se to ale moc chlastat nedalo.......ja proste porad tvrdim jedno a to je ze v malym mnozstvi se to neda delat tak kvalitne jako ve velkym (i tam je ale potreba pohlizet na kvalitu a ne na kvantitu)
    JANDOUR
    JANDOUR --- ---
    Kámoška vaří na všcht, doma bohužel nevim. Já mám jenom knihu, která k tomu podává podrobnej návod, ale taky zatim nemám prostor.)
    KACIR
    KACIR --- ---
    KINGFISHER: Kilometry a míle nehrajou roli! Z diskuze snad dobře víš, že Fester nezůstává u jejich patoků, ale vaří si vlastní z polotovarů...

    Mimochodem, je tu někdo další, kdo to někdy zkoušel? Já na to mám zálusk už dlouho, ale nějak není nic podobného sklepu nebo velké lednici, ale ten čas přijde :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HERRICH: no u piva asi ne když bydlí několik tisíc kilometrů mimo čr.. a když už u piva, tak určitě u českýho a ne u těch jejich patoků :-))

    sorry, ale sám musíš uznat, že když začne hovnit timhle typem, tak to prostě jinakn nejde..
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: !!! ......... budiz inkvizitorem

    FESTER & KINGFISHER se z toho hezky vyspej a zejtra zase u piva a jestli ne tak vas rozsadim

    KINGFISHER: ja nic, ja muzikant....jasne
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KACIR: já se nehádám.. jenom mě to nedá a na tu dmnci musim reagovat prostě.. :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KACIR: tj, ale proč maj na krákorovi marži 12,- to nějak nechápu.. v tý pivní galerii..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam