• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    BATAILLE
    BATAILLE --- ---
    MIKEX: Nebo v Pivovarském klubu v Karlíně.
    KACIR
    KACIR --- ---
    MIKEX: Ano, např. v První pivní tramwayi na Spořilově, šmakézní, doporučuju!
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    DREAMCASTER: hledej v tescu šmudlo

    prej ho mají i točenýho v pár hospodách už jste někdo zkoušel?
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    DREAMCASTER: na ratebeer z něj moc nadšený nejsou ale je fakt že to může bejt jinej těch Lion Lagru tam je mrtě http://www.ratebeer.com/beer/lion-lager/3060/
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---

    Jinak tohle je taky spisckovej lagr mozna, ze spoustu nasich lagru se mu nevyrovna je to sri lacka zalezitost mirne korenena... delaj snad i stouty... no rozhodne kdys by nekdo na nej narazil tak si ho dejte... myslim, ze je jen lahvacocy...
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    KACIR: No tak ja o tom treba nevim hombre...., ale dik za info! otestuju.... A navic nejsem vyvolenej Olomocak.. tak vim hovno, ze ten Olomockej pivovar vari Wissee do arbait-statu kde ted ziju se ty skvosty nedostanou!!...:/
    Delivitu sic mame, ale je to trosku z ruky navic na myste kam ani pes se nechodi vychcat....
    KACIR
    KACIR --- ---
    KINGFISHER: Hm, já tušil, že už jsem to někde viděl, po noční holt zrovna nejsem zrovna nejpozornější :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KACIR: 20 příspěvků z5
    KACIR
    KACIR --- ---
    Uloveno na netu:

    :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    DREAMCASTER: Hm, Primátor nic? K dostání v Delvitě i v Tescu... To, že ho vaří Pivovarský dům, Pivovar U Bulovky, Svatováclavský pivovar v Olomouci, to už není asi tak podstatné .-)
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    KACIR: to jo ale zatim jsem nevidel pivovar kterj by ho u nas delal cos je skoda:/
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ad "krom klasickejch Waiss bieru" - v neděli jsem se dozvěděl, že v Německu tradiční weiss bier je původně české pivo, zatím jsem si to neměl kde ověřit... :-)
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---

    A co se tyce nemeckejch piv tak krom klasickejch Waiss bieru je tohle to zatim to nej co sem od nich pil, ale davejte bacha je to pekne silny pivo a snad i jendo s nejdrazssich mistnich... co jsem tam zatim tak po barech mel...
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    MIKEX: Stoji za hovno.... mel jsem ho v John Kheos ... a guinnessu bo murphymu nesaha ani po kotniky...
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    KINGFISHER: tak beamishe sem ještě neměl...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KINGFISHER: kakraholte, chemicka
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Místní pivovar v Corku (Irsko) ... :-)

    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    BRUN: To je otázka. Netuším jak úspěšný je Anheuser na evropském trhu.
    BRUN
    BRUN --- ---
    jenze pro bushe je budvar a jeho prijmy/vystav jako plivnuti do oceanu. pro ne je to naprosto nepodstatnej minipodnik. pochybuju, ze to prevzeti bude ve prospech obou znacek.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Právě kvůli těm soudním sporům se takhle dohodli. Pro oba je dost náročný a neefektivní udržovat souběžně několik soudních sporů. Samozřejmě netuším na čem se dohodli, ale tipoval bych to, že si buď rozdělí teritoria a nebo na střídačku lokálně pozmění značky.
    A že je to politická sračka? To je, ale zrovna na tomhle konkrétním případě je krásně vidět, že je jedno, kdo je oficálně u kormidla. Kšefty se hýbou stále.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam