• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Právě kvůli těm soudním sporům se takhle dohodli. Pro oba je dost náročný a neefektivní udržovat souběžně několik soudních sporů. Samozřejmě netuším na čem se dohodli, ale tipoval bych to, že si buď rozdělí teritoria a nebo na střídačku lokálně pozmění značky.
    A že je to politická sračka? To je, ale zrovna na tomhle konkrétním případě je krásně vidět, že je jedno, kdo je oficálně u kormidla. Kšefty se hýbou stále.
    BRUN
    BRUN --- ---
    SAMMAEL: spis mi prijde vtipny, ze to proslo. to bude znamenat zastaveni vsech probihajicich soudnich sporu mimo eu (kde uz zni domluva, kdo driv prijde, ten driv mele) a rekl, bych ze ve finale to povede k nizsimu exportu. po strance pivni je mi to u prdele, za cely 4 roky, co jsem zil v budejicich, jsem se budvar pit nenaucil. ale co se tyce politickejch cachru, neskutecna sracka...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    MUFLONEK: Trošku fantazie, ne? Na vytváření nových sereblitek snad není potřeba jen VyVolených a BigBrotherů :-)


    BRUN: Takže je ti jasné, že nyní už jsou to jen tanečky pro veřejnost. Něco jako hodně nabírané svatební šaty, aby nebylo vidět, že panna nevěsta už je v pátém měsíci :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Jo jo, nic pro bulvár... Ale pro setkání "konkurujících" si kolegů je to dobrá příležitost...
    BRUN
    BRUN --- ---
    SAMMAEL: ja taky nespekuloval. mam informace primo od zdroje.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Podruhé se vám hlásíme z historicky prvního setkání českých sládků a jedné sládkové. Avízovaný Jan Saudek, který měl udělat společnou fotku všech sládků, nedorazil, ale fotka bude, fotil ji někdo z neireportu. Sešlo se tu spousta zajímavých lidí, ale bohužel ne pro bulvár, který mě živí.o)))

    Pivo tu mají ale znamenité (nejen to ze Strahova). Měli jsme i možnost nahlédnout do "kuchyně" místního sládka.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Tyhle dohady, jestli se bude privatizovat Budvar a kdo by ho asi tak mohl koupit... už je dávno rozhodnuto a není to rozhodnutí Topolánkovy vlády. Je to stejné, jako když se spekulovalo, že by Tesco mohlo převzít Carefoure a přitom už se dělala inventura a sjednocoval se nákup zboží podle pravidel Tesca, byť razítko na faktuře bylo ještě Carefoure.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    BRUN: anhojzr buš neasi
    BRUN
    BRUN --- ---
    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

    QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    BRUN: fuck da gambrinus !!!
    :-)
    BRUN
    BRUN --- ---
    ha, zajimavy auditko.
    takze jednak doufam, ze je tady dostatek lidi patricich do klubu "fuck da gambrinus"

    dvak nevim, jestli vite, ale privatizace budvaru je na spadnuti... a kdo uhadne, kdo nasadil priblizne petkrat vyssi nabidku, nez je trzni cena pivovaru, vyhrava... ehm, neco proste vyhrava, ale musi si to sam koupit ;))
    ale zase tak vtipny to neni.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ve Strahovském klášterním pivovaru začíná První setkání českých sládků, budu průběžně informovat ... ;-)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: Nevím jak časté je podtáčení, ale asi docela časté je, že v pokročilejší hodinu přepíchnou sudy a točí něco levnějšího.
    KACIR
    KACIR --- ---
    SAMMAEL: Zaujala mě ta zmínka o podtáčení - jak časté to asi je...? Splést si Z s G asi není tak těžké, Z je sice o třídu - ale právě jen o třídu lepší než G, asi si někdy zkusím tzv. slepý test, co jsem schopnej rozeznat já, zázraky nečekám... :-)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Článek z HN: "Heineken dobré pivovary neohrozí" - http://hn.ihned.cz/2-23592210-500000_d-82
    LULU33
    LULU33 --- ---
    DNES asi dalsi minuta za rozlite pivo...
    delam v hospode (v Dublinu) a nesla jsem tri piva na BEER GARDEN (venkovni kuracky prostor), no a nak me neposlechly litacky, ktere jdou jednou rukou fakra blbe otvirat...
    mno, kazdopadne to byla debylni Carlsberg shandy a dve 'normal' Carlsberg, tak to tak nezamrzi ze...;))
    - mi ten Carls neprijde - na to, ze 'K výrobě piva byla vyšlechtěna kvasinka Sacharomyces Carlsbergensis Hansen', az tak echtovni pivo teda...
    - uz jenom proto, ze je hodne presycene
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HERRICH: studovanou devatenáctku? :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    SAMMAEL: jako, studenou dvanactku, co vypije pivo za tri vteriny musim mt doma
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KINGFISHER: Právě jsem se zamiloval :)
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    Byli jste nekdo v nove udelane expozici v Plzni v Prazdroji? Cca mesic nova trasa? Co si o ni myslite?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam