• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    KACIR: čepované a hodně studené se dá, svého času jsme na něm s Lenkou v Chorvatsku přežívali.
    DYNK: Kde by se dalo koupit tady, to nevím, ale zkus ID Raftíček, ten o Chorvatsku a věcech kolem ví leccos :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    DYNK: Před týdnem jsem Ožujsko ochutnal a tvému kamarádu se poněkud divím, ale proti gustu... :-) A bohužel neporadím...
    DYNK
    DYNK --- ---
    zdravim!
    nevedel by nekdo z vas jestli (a kde) se da u nas koupit chorvatske pivo? kamarad si oblibil Ožujsko a uz mu pomalu dochazeji privezene zasoby.
    kdyztak do posty, dekuju!
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Tak jsem včera vyzkoušel extra chmeleného broumovského Opata (Bitter). Na chuť je trošku drsnější, výborně pění, krásně drží pěnu, kroužkuje po celé sklenici až do dna. Chuť opravdu doznívá do hořka, žádná cumlovitost po sladu. Co do stupňovitosti to bude tak na rozhraní lepší desítky, horší jedenáctky, deklarované je to jako výčepní pivo. Doporučuju.
    KACIR
    KACIR --- ---
    MILKOV: Rytíř je moc mňam!
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    MIKEX: To máš recht, ale dcerka vaří pivo pod vlastní značkou a ve (dle) vlastní technologii (nejspíš ku své škodě :-)) Já tě pochopil tak, že se Rohozec přejmenoval na Svijany, to by mě jako turnováka vyděsilo :-)
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    MILKOV: sem si nebyl jistej tak sem to vysurfoval...

    "Rekordně, o 28 procent, vzrostla letos výroba Pivovaru Rohozec v Turnově. Podnik, který před čtyřmi lety koupil na pokraji krachu právě konkurenční svijanský pivovar, je na tom rok od roku lépe. Zatímco ještě v roce 2004 vyrobili v Rohozci pouhých 10 tisíc hektolitrů piva, loni už to bylo 32 tisíc hektolitrů a letos 41 tisíc."

    http://pivni.info/news/2322-pivovary-v-kraji-rekordni-vyroba.html
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    MIKEX: Oh no, Malý Rohozec je od Turnova na sever a stále funguje, momentálně vaří relativně pitelného Skaláka v řadě ležák - premium - speciál - řezané a tmavé a cosi jménem Podskalák, což je břečka bez barvy, chuti, zato se zápachem po sedimentovaných kvasnicích :-) Svijany jsou od Turnova na západ či jihozápad a troufnu si říct, že je to momentálně nejlepší nízkovýstavová pivo v regionu (a nejen v něm). Svijanský pivovar patřil původně pod Vratislavice a když Vratislavice, pak pod Pražské pivovary a když ty koupil Baas, byla fabrička na zavření (už proto, že sládek odmítal vařit euromoč a spolu s ním odešla řada pivovarských i technologů). Menšíkovi s Horákem se nakonec podařilo v roce 98 založit eseróčko a pivovar zachránit. Momentálně vaří moc dobré věci - od nepasterované Desítky (to je ale vodička, zachutná k jídlu, ale nepotěší) přes 11° Máz, 13° Hraběte a Hraběnku (ta je tmavá) až po patnáctku Barona (ten je opravdu silák, pro otrlé). Mimo tuhle řadu je k mání kvasničák a Rytíř, který je chmelený zastudena a pěkně ostrý. Svijany nezklamou, jen doufám, že jim to vydrží, protože zvyšují šíleným způsobem výstav a to je pro malý pivovárek cesta dost riskantní.
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    MILKOV: Rohozec to jsou teď Svijany jestli se nepletu, jak se jim vůbec teď daří? co vím tak zažívá revival v Libereckých putikách....




    MILKOV
    MILKOV --- ---
    KACIR: low-costům se snažím vyhýbat, pokud zrovna nejde o akci, kde se u kusu pečeného masa na zahradě leje do hlav zrzavá voda. Zkoušel jsem Pivo (to je Platan, vařený pro Lidl) - katastrofa, přesycené, nedomrlé, drsné. Zkoušel jsem hanušovického Světáka - ten šel pít až do chvíle, než se nahřál, v tom okamžiku z něj začala vylézat úplně chemická lihovitá pachuť. Pak mi Lenka koupila cosi jménem Lahváč (asi taky Hanušovice), to šmakovalo asi nejlíp, asi jako Malorohozecké celkem blahé paměti. Vyloženě šmáčný je Pivrnec, ale to už neberu jako lowcost - ostatně, v Březně pivo umějí :-)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    BIGG: Hezký článek. V diskuzi tam někdo zmiňuje Suchdolského Jeníka. To je sice dobré pivo, ale ochutnat ho vyžaduje pevné nervy, páč ho mají jen nahodile a hospoda je to naprosto příšerná, něco mezi nádražkou a diskotékou.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Tak trochy v reakci na diskusi na zmíněném blogu - jakou máte kdo zkušenost s low-cost pivy? Mě před časem totiž velmi příjemně překvapil Argus Nealko z nabídky v Lidlu, stejně jak desítka a jedenáctka Argus jsou prodávány v přepravkách Platanu, podle čehož usuzuju na protivínský původ a dle mého je u nich znamenitý poměr cena/chuť...
    KACIR
    KACIR --- ---
    BIGG: Díky, spolu s doplněním v diskusi velmi slušný výčet pražských pivních svatostánků, asi to časem zkopíruju na nástěnku...
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    Tak INBEV koupil A-B (Budweiser)...
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/7504643.stm
    KACIR
    KACIR --- ---
    Sakra, takhle mi dělat chutě a v práci nemůžu... Asi večer zaskočím do Karlína na nějakou ňamku... :-)
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Když už o nich zašla řeč - Baltika vaří výborného stouta, hledejte Baltiku 6 :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Milkov: Ruský piva už jsem tu zahlíd, ale zatím jsem odolal pokušení testovat úplně naslepo, díky za tip...
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    MILKOV: jakejpak flejm, nebudeme si přece mazat prsa tím, že pivo je dobrý jen proto, že je z čech. tomu už snad nikdo nevěří :o)

    jinak včera jsem konečně přišle na to, co je špatnýho na pale ale od primátoru - to třetinkový balení. skrzevá neustálé odbíhání do lednice jsem z programu nic neměl :o))
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    BUKIN: K ruským pivům - nebudete mi to věřit, ale spousta jich jde pít výrazně líp, než některá česká europiva. Asi načnu flejm, ale je to tak, teď jsem to dva týdny testoval :-) Hodně se jim pokazila Baltika 3, což bylo výborné pivo, podobné Kozlu, teď přešli na koncentráty a je z ní úplně stejná moč boha krkání, jako z Kozla, ale výrazně vzrostla kvalita jiných piv - námatkou doporučuju Arsenalnoe, jak Klassičeskoe, tak Tradicionnoje, t je úplný malvaz, moc dobré je Klinskoe. Pak skoro všechna piva z Brjanska, zejména Svenskoje a docela zábavná věc - Bajker. To je speciál stout, který začali vařit příležitostně u příležitosti srazu motorkářů a ujal se, takže ho převzali do sortimentu. Pohladí po jazyku, udělá dobře na patře, nakrmí teřich :-) Zkusím vyhrabat nějaké fotky. Jo, a k těm lahvím - fakt se to z těch petek dá pít, petka je v Rusku pro pivo běžná věc, v celé řadě 1, 1.5, 2 a dokonce 2.5 litru...
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    Heineken - 3 litry ;-)


    Ve Španělsku jsou skutečně velice časté litrové skleněné hnědé láhve se šroubovacím uzávěrem.

    Poláci některá piva balí skutečně do 0,65l

    Stella Artois, když se ještě dovážela originální z Belgie a nevařila se na Smíchově, byla rovněž v 0,66.

    ---
    V Praze jsou třeba k dostání některá ruská piva v PET láhvích o obsahu 2l. V prodejně Kalinka na dohled od stanice metra Hůrka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam