• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    BUKIN: Díky, šlo mi přibližný směr.
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    MILKOV: Tak to asi vypadám natolik mladě, že nedali ani na zaškemrání (tj. na přímý dotaz: pivo máte?)...
    Ve Švédsku při drancování Systembolagetu (státní obchod s alkoholickými nápoji nad 3,5% vol.) po mně občanku taky chtěli...
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    BUKIN: ČSA? Mají, ale nenabízejí, musíš zaškemrat :)
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    HELOUN: Zlatej Heineken v KLM :-) Když jsem letěl do Švédska, tak jsme letěli nejdřív do Amstru s ČSA a tam nebylo pivo žádný!!! Takže v druhém letadle s KLM byl jeden vděčnej i za Heineken...
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    BUKIN: Já jsem bohužel (i když z jiného pohledu spíš bohudík) letěla a SkyEurope nabízí pouze univerzální Heineken, kterej mi absolutně nechutná... Sakra, asi budu taky někdy muset vyjet busem a udělat si malou degustační cestu! :-)
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    KACIR: pivo ne, zato docela snesitelný výběr sýrů
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    HELOUN: Já si koupil 6 alfiček na cestu autobusem zpátky...
    Já jsem totiž pivní magor, kterej sbírá plechovky (a Mythos už jsem zastoupenej měl)...
    Takže po cestě jsem byl vděčnej za každou pumpu, na který jsme stavěli a dovybavoval sbírku (Maďarsko (mnoho vzorků), Srbsko (Jelen, Lav a jiné, stejně jako turecký Efez) , Makedonie (Nikšičko)...
    No vrátili jsme se o banánovku piv a pivních plechovek těžší ;-)
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    BUKIN: Ještě poznámka k mapě...Nejsem si teď už úplně jist, je možné, že je to v tom baráku nalevo od označeného, ale každopádně je to snad podle popisu i mapy dohledatelné...
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    BUKIN: Že jo, ta flaška je super! :-) Alfu jsem měla pouze točenou a vůbec mi nechutnala, ale mám dojem, že to bylo hlavně trubkama... Z bulharskejch mi nejvíc jela Zagorka

    RYBICKA: Díky! Nicméně jsem tam byla zrovna včera pro jiné lahůdky a Mythos tam neměli. Příště se optám, jak to s ním maj!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ruské jídlo i nápoje jsou k mání mimo jiné i v Holešovické tržnici a v tzv. Pasáži Strašnická - neboli v podchodu u stanice metra, jestli tam maj pivo, to si nejsem jist...
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    HELOUN: Mythos je fajn. Navíc v kuželce (staré euroláhvi) vyvolává nostalgické vzpomínky...
    Nakonec ani Alfa nebyla úplně zlá...
    Do toho pivního klubu bych se podíval, je docela možné, že ho tam budou mít...
    Rozhodně tam mají i nějaká bulharské piva...
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    Ožujsko mi v Chorvatsku taky docela chutnalo a je fakt, že rozhodně víc než Karlovačko. A když jste u těch zahraničních piv, tak letos mi vyloženě zachutnal řecký Mythos. Nějakej tip, kde ho v Praze sehnat? Taky zkusit pivovarský klub?
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    SAMMAEL: Stanice metra Hůrka, vylezeš z Metra na Slunečním náměstí a dáš se doleva (resp. vylezeš nprávě na tu Hůrku :-). Je tam blok modernějších paneláků a v přízemí toho rohového to je...
    Ulice Volutová, na mapě označeno křížkem:
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    BUKIN: Můžeš prosím trošku přiblížit, kde se ta Kalinka nachází?
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    BATAILLE: To je fakt...tam by mohla být šance (až na ty ceny)...
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    BATAILLE: Dobrý tip, docela bych věřil, že se tam něco takového najde. Rozhodně tam na jaře měli Bajkera, což je docela exotika i na ruské poměry :-)
    BATAILLE
    BATAILLE --- ---
    DYNK: Jestli se nemýlím, tak Ožujsko mají v lahvích v pivovarským klubu, Křižíkova 17.
    KACIR
    KACIR --- ---
    MILKOV: Lepší Ožujsko studené z pípy, než Plzeň ze sluníčka, to je jasný :-)
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    BUKIN: Karlovać ? Ty si potrpíš na nakyslá piva ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam