• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Ja ten Lindemans dostal, takze ani netusim kolik stalo. Spis jsem se divil ze to tady jde sehnat. A pokud cena je takova, tak je to opravdu vrazedne.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: sem to napsal jako ze sem pil tocenej belevue, ale napsal sem to blbe: pil sem v belgii i tocenej kriek jinyho druhu a to byla teprve lahoda
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABRAHAM: belevule je opravdu trochu patok, ja sem pil v belgii i toceny, a belevule tam maji za hodne velkou slabotu, je to chemka a beru ho jenom ze znouze, da se koupit pomerne levne (v tescu snad kolem 40 kc 3 deci)
    s tim lindemanem souhlasim, to je o necem jinem, ale cena kolem 100 kc za lahev a to mam dojem ze taky jenom 3tinka je vrazedna
    KRYSTOFF: ja mam rad i cesky pivo ale je pravda ze desitku piju jen vyjimecne treba k obedu, kdyz nic jinyho v ty restaraci nemaj

    zasadne se vyhybam krusovicim, neni to nejhorsi pivo, sou i horsi, ale je to nejhorsi pivo ktery se cpe vsude, mrte hospod je ma, ale ja to nemuzu, mam z toho chut zvracet, hlavne ta jejich reklama, jak kdyby to byl narodni poklad, kdyby ty prachy radsi investovali do kvality
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    koukam ze v praze se rozrusta sit hospudek pro lidi ktery uz nebavi lemtat ty uzasny cesky skorodesitky
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Pokud se jednalo o "Belle-vue Kriek", kterej je zde hodne k dostani, tak ten mi osobne dost nechutna :) Jednou jsem mel Lindeman's Kriek a ten byl o poznani lepsi. Jinak take minipivovar Richard dela visnovou 12, ale to je opet spise pro brnaky.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mozna tam dneska ochutnam toho medveda abych vedel o cem ceske pivovarnictvi prichzi
    viz "Vrchlabský minipivovar bohužel končí. Máte poslední možnost přijít ochutnat nebo si koupit s sebou domů už jen ze skladových zásob Krkonošského medvěda (pivo třešňové, medové nebo veselou 14°)."
    ja sem jednu flasku tresnovyho kdysi koupil, ze to bude vitana nahrada oblibeneho krieka, kterej je tu moc drahej, bohuzel mi ho schodou nahod vypila zena, ktera moc pivo nepije a taky ji to nechutnalo, takze ja nedokazu posoudit jestli to bylo dobre ci ne, protoze jeji nazor na pivo je nerelevantni.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jo ja sem se splet, du do toho karlina, ale nejdu tam ted primarne kvuli primatorovi ale spis na pokec a pri te prilezitosti to tam okouknu

    sporilov je pro me bohuzel trochu z ruky na vecerni posedeni se mi tam nechce, pak bych se dostaval blbe domu, urcite to nekdy dam, ale dneska potrebuju nejakou lokalitu pobliz bydliste, a to ten florenc docela splnuje
    AXUOH
    AXUOH --- ---
    ANDY_WARHOL: v pivodomu bys primatora asi nesehnal, musis do pivoklubu, ten je v karline... ale spis si zajdi do ty pivni tramwaye na sporilov, tam si taky posmaknes a je to cenove prijatelny
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    diky vsem, zitra bych se mel snad podivat do toho pivovarskeho domu, stejne uz sem se tam dlouho chtel podivat, tak ochutnam co budou mit
    HEADTEKK
    HEADTEKK --- ---
    a kdyz padne prvni rana hned vis co to znamena jestlize si pivo chlastal narostou ti ramena:)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Minulej tejden sem ho pil tocenyho v restauraci Merenda na Husitske ulici.. Pan nam rikal, ze tenhle tyden otviraji nove patro kde budou kazdy tyden nova piva z malych pivovaru...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Ja ani nevim, za kolik ho tam maji :) Jen vim. ze ho tam maji :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Na třetí pípě První Pivní Tramwaye na Spořilově (konečná tramvaje č.11)

    ABRAHAM: V Pivovarským klubu ho maj zbytečně draze, tam bych dal přednost ostatním ňamkám, který se jinde neviděj...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM: Mozna jeste tady: http://www.dobratrafika.cz/index.html - v te knajpe na Ujezde. Ale tam bych si asi nejdriv zavolal :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Ted ho maji na cepu v Pivovarskym klubu: http://www.gastroinfo.cz/pivoklub/
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    da se ten weizenbier sehnat cepovanej nekde v praglu ?
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Male info pro brnaky: Kdyz uz jsme tu probirali toho Primatora, tak se v Brne nejspis objevila dalsi knajpa, kde ho toci: U leguana, Svatopluka Čecha 81, Krpole. Podle vseho maji na cepu zminovany Weizenbier a polotmavou EPU.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Hm, tak Rychnov je pro me krapet daleko, ale ten Prerov bych snad brzo ochutnat mohl :)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Pokud budes mit neco sveho, tak dej vedet a podel se. Rad ochutnam, i kdyz to bude koncentrat. Ja se taky chystam, ale jeste to hodne dlouho potrva, nez se k tomu dostanu.

    Jinak prave jsem se vratil z hospy kde ten Shofferhofer maji, a po prvnim pivu mi rekli, ze uz jine pivo nemaji, tak jsem byl nucen si dat tretinkovou Stellu, podavanou ve sklenicce od vina :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mluvil sem o Schofferhoffer

    mivali ho v hospode u zpevacku, ale taky ne vzdy, kdyz bylo tak sem si ho daval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam