• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    ony ty ruzny weissbiery maj tu vyhodu ze kdyz na ne clovek zrovna nema chut tak si muze dat normalni svetly pivo
    KACIR
    KACIR --- ---
    Fakt naštěstí... :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak tohle je nastesti april :)
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    dneska uz radsi nic nectu, nikdy nevim co je april a co pravda
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    bych si dal hned , to musela bejt namka :)
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    vcera jsem mel naprosto vynikajici pivo Weihenstephaner, Hefe Weissbier, a tvrdi o sobe ze jsou Alteste Brauerei der Welt (zalozeno 1040, Bavorsko).
    zajimave je take ze na bavorskych pivech vetsinou pisi "Gebraut nach dem Bayerischen Reinheitsgebot". pochybuji ze bavorsky Reinheitsgebot umoznuje redit pivo vodou...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Nový pivovar v Chotěboři - sládek z Rebela a Bakaláře, klasické otevřené kvasící kádě, žádně europivo - http://www.pivnidenik.cz/clanek/3767-Chotebor-hlasi-dokoncovaci-prace/index.htm
    HLAZARD
    HLAZARD --- ---
    ANDY_WARHOL: tak to bude Locál asi:)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Jo, diky. Skoda toho svetlyho, ale nevadi.. ;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    je to teda ta tmava varianta, svetly tam nemaji
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    je to v gorazdove ulici, nevim jak se to menuje, ale kdyz pujdes tou gorazdovou od tramvajovy zastavky palackyho namesti smerem do reslovy, tak to je po par metrech v pravo
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Kdes nasel toceny Leffe? Moje slecna se po nem muze uslintat...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem si dal dneska obligatniho hoegardna a pak v dalsi hospode sem narazil na dalsi belgicke pivo, cerne leffe, tak sem si posmaknul, treba kelt, master nebo guines mi nejak nejedou, ale tohle cerny pivo muzu :) akorat se u nas sezene jen vyjimecne a toceny to je svatek kdyz clovek najde.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Hm, v Tramu se po něm jen zaprášilo, na mě už nezbylo tak mi děláš chutě... :-(
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Právě koštuju Chilli pivo od Rambouska. Velmi zajímavé. Tmavá, oranžovo-hnědá barva, papriková vůně. Je docela dost hořké, ale v kombinaci s násládlou paprikovou chutí. A samozřejmě pálivým ocáskem. Dobré, doporučitelné.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    aha, no to je zase dalsi smutna historie, uplne mi z toho vyschlo v krku
    asi se budu muset stavit cestou domu ve Wieden Bräu zjistil jsem vcera ze ho mame za rohem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam