• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Kdes nasel toceny Leffe? Moje slecna se po nem muze uslintat...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem si dal dneska obligatniho hoegardna a pak v dalsi hospode sem narazil na dalsi belgicke pivo, cerne leffe, tak sem si posmaknul, treba kelt, master nebo guines mi nejak nejedou, ale tohle cerny pivo muzu :) akorat se u nas sezene jen vyjimecne a toceny to je svatek kdyz clovek najde.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Hm, v Tramu se po něm jen zaprášilo, na mě už nezbylo tak mi děláš chutě... :-(
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Právě koštuju Chilli pivo od Rambouska. Velmi zajímavé. Tmavá, oranžovo-hnědá barva, papriková vůně. Je docela dost hořké, ale v kombinaci s násládlou paprikovou chutí. A samozřejmě pálivým ocáskem. Dobré, doporučitelné.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    aha, no to je zase dalsi smutna historie, uplne mi z toho vyschlo v krku
    asi se budu muset stavit cestou domu ve Wieden Bräu zjistil jsem vcera ze ho mame za rohem
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KRYSTOFF: Odpoved se dozvis tady :)

    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    a co znojemsky Hostan, ten patri taky pod Heineken, myslite ze ho vari stale ve Znojme nebo uz taky v Brne??
    (coz ovsem nebrani tomu ze mi Hostan i Starobrno chutnaj)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Pracky Heinekenu jsou holt dlouhe..
    KACIR
    KACIR --- ---
    Včera mi bylo u našich k obědu nabídnuto pivko lahvové, možnost výběru buď G10, nebo Zlatý bažant. Jasně zvítězilo Slovensko. Docela slušný pivko k obědu, žádný extra zážitek, ale docela mě zklamalo, že při pohledu na lahev jsem zjistil, že jde o ležák, bejt to desítka, tak je tak akorát. Originální slovenské pivo, nebo tak nějak hrdě hlásí přední etiketa - a na zadní "V licenci vyrábí Starobrno a.s." Originální slovenské pivo z Brna považuju za podraz, ale což, u ZB je mi to fuk, ale netěším se, až na Dačickým nebo Březňáku najdu něco podobnýho... :-(((
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MIKEX: kdyz o tom tam premyslim, tak tech profesi by bylo asi vic :)
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    ABRAHAM: zapomněl si na skláře... :-)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: nebo pro partu zedniku :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no jo malokdo pije jenom lahvace, ale dovedu si predstavit ze pro partu pratel to muze bejt malo za par let
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: jojo, ale me by pri mem prumeru vydrzel cca 90 let :) ale pocitam to i s tocenyma (coz je v tomto pripade nesmysl).. kdyz bych pocital jen lahvace, tak bych ho vuyzil po dobu cca 450 let :) (opet je to silne zprumerovano a osetreno o externi faktory, tj. zvysena konzumace behem hokejovych ci fotbalovych MS a olympiad, popr. hospitalizace s cirhozou jater)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    neumim pocitat :) 27 let
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABRAHAM: kdyz vypije nekdo deset piv dene, tak to ma za deset let, ale kdyz to budou pouzivat v hospode tak to brzo padne
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    SAMMAEL: Jojo, tak nejak..
    Je to pekna blbinka, ale nekomu to radost muze udelat :) i kdyz tech 99999 piv co by se tam asi melo "vejit" je desivejch :)
    Jen by me este zajimalo, k cemu je ten repracek (pokud je to repracek)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: Znám lidi, kteří by museli přetáčet tachometr :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: celkem prekvapko, ze iDnes zvolil Purkmistra a nevyuzil nejaky prazsky minipivovar. Nebo dokonce primo PU.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam